Verslo lyderis

AKMI, UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 24369

Kontaktinė informacija

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 12, LT-44287 Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Tel: (+370) 37 209948
Mob. Tel: (+370) 685 21959
El. paštas: mailto
Fax: (+370) 37 209948
Svetainė: www.akmi.lt

UAB "AKMI" savo veiklą pradėjo 1995 metais nuo nedidelių interjero-eksterjero detalių gamybos, bei montavimo - tai židiniaistalviršiailaiptaipalangės, židinio apdailos iš granito ir marmuroonikso,travertino. Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius - dekoratyvinius, bei funkcinius elementus iš natūralaus akmens - tai kapiteliaikolonosbaliustrados,piliastraikarnizai ir t.t. 

kapiteliai kolonos piliastrai akmi akmuo naturalaus akmens gaminiai akmi zidinio apdaila interjeras akmi akmuo

Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus, ir CNC programinio valdymo įrengimus. Siekdama klientui pateikti kokybišką, ES standartus atitinkančią produkciją, kurios kokybė ir sudėtingumas atitiktų kainą, įmonė nuolat investuoja į pažangiausias technologijas, bei geriausias akmens priežiūros bei apdirbimo priemones. Visi  natūralūs akmenys -granitasmarmurastravertinasoniksassmiltainis yra vežami iš tiesioginių kilmės karjerų.

SUKURKITE SAVO SVAJONIŲ INTERJERĄ SU "AKMI" INTERJERO MODELIAVIMO PROGRAMOMIS!
Spauskite ant paveikslėlių.

Interjero modeliavimo programa Interjero modeliavimo programa

 

Bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio šalių užsakovais ir architektais, per 17 veiklos metųįgyvendinome itin sudėtigus užsakymus: Kongresų rūmams (Sankt Peterburge)Aukštiesiems parlamento rūmams (Taškente)"Rus Korpus 1" sanatorijai Sočyje, Kauno Archikatedrai Bazilikai, Vilniaus Archikatedrai Bazilikai, Pažaislio vienuolynui (Kaune), Prisikėlimo bažnyčiai (Kaune)Valdovų rūmams (Vilniuje). Akmens gaminų gamybą, tiekimą ir montavimą atlikome ir pagrindinėse įmonių "MTS" ir“Strojtransgaz” būstinėse Maskvoje. Be kitų mūsu suprojektuotų, pagamintų ir sumontuotų individualių namų ventiliuojamų fasadų, dengtų natūraliu akmeniu, įvykdėme ir itin technologiskai sudetingo viešbučio “Mansion” fasado apdailą.

ventiliuojami fasadai akmi architektura 3 ventiliuojami fasadai akmi architektura ventiliuojami fasadai akmi architektura 2

Kita įmonės veiklos sritis - zidiniai ir krosnelės, prekyba židiniais, židinių ugniakurais, krosnelėmis, tarp kurių ir tradicinės ketinės krosnelės, ir modernios plieninės, konvekcinės krosnelės. Užsiimame akmens apdailų židiniams gamyba, montavimu, kitų interjero-eksterjero detalių iš natūralaus akmens apdirbimu bei gamyba. Esame žymių VokietijosDanijosBelgijosItalijosČekijosLenkijos ugniakurų ir krosnelių gamintojų: Bef - BlanzekBronpiCastelmonteNordicaHergomTarnavaKratkiHarrie Leenders,SkanthermJydepejsenVermont CastingsLedaPalazzetti atstovai, mūsų asortimente visi židiniai - modernūs, klasikiniai židiniai, zidiniai iš natūralaus akmens, lauko židiniai, nestandartiniai židiniai.

Zidiniai zidiniu apdailos akmi Zidiniai zidiniu apdailos akmi 2 Zidiniai zidiniu apdailos akmi 3

 

Profesionaliai konsultuojame salonuose bei Jūsų namuose visais su židiniais ir krosnelėmis susijusiais klausimais, teikiame židinių apdailų bei kitų gaminių projektavimo paslaugas. Interjero ir eksterjerosprendimai iš natūralaus akmensventiliuojami fasadaifasado apdaila iš natūralaus akmenszidiniai,krosnelėsžidinio apdailanatūralus akmuo ir natūralaus akmens gaminiai - stalviršiaipalangės,kriauklėsdušo padėklaividaus laiptailauko laiptai - tai sritys kuriose galime Jums padėti, pasitelkdami daugiametę patirtį bei modernias technologijas.

stalvirsiai interjeras akmuio akmi mozaikos interjeras akmuio akmi laiptai interjeras akmuio akmi


Vykdomos židiniųkrosnelių bei natūralaus akmens akcijos, bei produktų ir paslaugų kainos klientams pateikiamos mūsų salonuose:

Karaliaus Mindaugo pr. 12, LT-44287 Kaunas
I-V: 10:00 - 18:00
VI: 10:00 - 14:00

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės