Verslo lyderis

ANT STUDIJA VšĮ

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 14412

Kontaktinė informacija

Adresas: Šermukšnių g. 6A, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8610 61721
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.antstudija.lt

Šokių studija randasi pačiame Vilniaus centre – Šermukšnių g. 6A ir vis galvojome, ką čia apie save parašyti… Kad mokome šokti – tą daro visos šokių studijos, kad mums svarbus kiekvienas klientas – tai svarbu kiekvienai studijai… Tai kuo gi mes kitokie?

Turbūt svarbiausias skirtumas tas, kad studijoje ne mokinys ateina pas trenerį, o treneris pas mokinį. Taip galima turėti pastovų užsiėmimų tvarkaraštį, patogiau susiplanuoti savo laiką ir lankyti kitus būrelius. Treniruotės tampa įdomesnės, mokiniai įgauna galimybę mokytis kelis stilius nekeičiant užsiėmimų laiko.

Pažengusius šokėjus skirstome pagal jų pajėgumą, o ne pagal amžių.  Tai padeda labiau atsiskleisti talentingiems vaikams ir jaunuoliams, nestabdo labiau pažengusiųjų tobulėjimo ir įgalina kuo stipriau siekti gerų rezultatų. Turime labai nemažai stiprių jaunųjų talentų, kurie drąsiai galėtų būti vienoje grupėjė su vyresniais, bet panašaus lygio vaikais ar jaunuoliais. Užsienyje ši sistema jau daug metų veikia gana puikiai, o Lietuvoje labai sunkiai skinasi kelius. Vis mąstome – ,,o kaip aš čia šoksiu su jaunesniu (ar vyresniu), kaip tai atrodys, kaip man reiks jaustis, man gėda…” ir panašiai. Pasistengsime padėti tą gėdos jausmą ,,išspirti lauk” ir drąsiai žengti šiuo nauju keliu. Juk kiekvienas naujas iššūkis ir įdomus tuo, kad jį įveikęs tampi dar stipresnis. Norime, kad kiekvienas, atvykęs į ,,ANTDANCEHOUSE”, galėtų kuo tinkamiau ir turiningiau išnaudoti savo laiką. Būtent dėl to, po kelių metų, praleistų šokių salėje, auklėtiniai nebūna panašūs tik į savo trenerį, o yra įvairiapusiškesni, įdomesni ir nėra, kaip mes sakome, ,,klonų armija‘‘. Juk labai dažnai įvairiuose renginiuose nutinka taip, kad iš karto matosi, kas pas ką šoka ir tie šokėjai tėra tik savo trenerių atspindžiai, o ne turi kažką savito, originalaus. Šokti ir ateinama tam, kad išreikšti save, savo emocijas, o ne tiesiog atkartoti kažkieno judesius. Viliamės, kad žmogutis, kuris įsijungs į mūsų gretas, įneš kažką naujo ir savito. Manome, jog svarbiausia yra tai, kad kiekvienas atėjęs rastų save, sugebėtų atsiskleisti, įveiktų savo baimes ir išmoktų būti teisingu žmogumi bei taptų geru šokėju… Juk tik nuo mūsų pačių priklauso, kokie esame, kokie norime būti ir kokie būsime.

Labai džiaugiamės, kad šį sezoną trenerių komanda turbūt stipri kaip niekada. Vadas, žinoma, Dainius Žebrauskas (skruzdėliukas), dirbantis šį darbą 14 m. ir tikrai išmantis, ką daro. Vienintelė kolektyvo moteriška siela – Violeta Taraškevič – viena smagiausių, įdomiausių ir originaliausių Lietuvos šokėjų bei trenerių, dėstanti ,,Hip Hop”,  ,,House” ir ,,New Style Hustle” pamokas. Edvinas “PoppingPaper” Aušvicas - mokiniams labai patinkantis, charizmatiškasis ir vienas stipriausių naujosios kartos Poppingo šokėjų ir trenerių, puikiai save realizuojantis ir Hip Hopo pamokų metu. Viktoras Rymaido – bene stipriausias ,,House” stiliaus mokytojas, legendinės ,,Break Dance” komandos ,,Invisible Soul” narys. Edvinas Kopcevas – jaunas, bet labai originalus, energingas ir uždegantis, dėstantis ,,Hip Hop Freestyle”, ,,Choreography” bei ,,New Style Hustle” pamokas.

Artimiausius devynis mėnesius ne tik treniruosimės šokių salėse, bet ir dalyvausime įvairiuose renginiuose, vyksime į stovyklas. Kaip ir kiekvienais metais, organizuosime ,,Studio Jam’us”, per kuriuos dovanosime dovanėles, rodysime, ką išmokome, įteiksime marškinėlius labiausiai nusipelniusiems. Varžysimės tiek tarpusavyje, tiek bendrų Jam’ų metu kovosime su kitų studijų auklėtiniais. Na, o atėjus laikui, naujokai, kurie pasieks tam tikrą lygį, ir senbuviai dalyvaus festivaliuose, konkursuose ir varžybose. Lengva tikrai nebus, tad teks rimtai lankyti treniruotes… :)

Nuo šių metų po vienu stogu treniruojasi ir ,,ZUZU Crew” šokėjai su labai gera vadove Modesta Butautyte priešakyje.

Taip pat sudarome sąlygas ir kitiems šokėjams bei vadovams, grupėms, įmonėms, šeimoms, atskiriems asmenims, mūsų esamiems bei būsimiems draugams laisvu laiku nuomotis šokių salę. Kviečiame jungtis visus, norinčius draugauti… :)

Visą informaciją apie numatomas grupes rasite skiltyje GRUPĖS.

Linkime visiems smagaus naujojo sezono, teigiamos energijos, gerų ir įsimintinų akimirkų, užsispyrimo, kantrybės bei Didelės sėkmės! :)

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės