Verslo lyderis

ARCHES architektūros estetikos studija

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 7982

Kontaktinė informacija

Adresas: Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: +370 5 271 1808
El. paštas: mailto
Fax: +370 5 271 1807
Svetainė: www.arches.lt
Studija
Architektūrinės studijos pirmieji žingsniai siekia 1993-iuosius. Besimokydami, arba ką tik baigę Vilniaus Gedimino technikos universitetą, Rolandas Liola, Arūnas Liola ir Tomas Grunskis susibūrė bendrai kūrybinei veiklai. 1995-aisiais, prisijungus Edgarui Neniškiui, susiformavo bendraminčių kolektyvas. Vėliau jis kito, tačiau vienijantis bendraminčių, o vėliau ir studijos bendrasavininkų branduolys – R.Liola, A.Liola, E.Neniškis – išliko.
Kūrybinės veiklos pradžioje dirbta prie nedidelės apimties architektūrinių objektų ir interjerų, tai ieškojimų ir eksperimentų laikas. Tuo metu bendradarbiauta ir įgyvendinta bendrų projektų su skulptoriumi Ignu Šimeliu. 1998-aisiais prie kolektyvo prisijungia Eugenijus Januškevičius. 2000-aisiais biuras persikelia ir įsirengia nuosavą studiją Vilniuje. 2002 įsteigiama UAB „Architektūros estetikos studija“. Plečiasi projektuojamų objektų spektras, privatūs namai, interjerai, rekreacinės paskirties pastatai, visuomeniniai, prekybiniai bei urbanistiniai projektai. 2002-2004 bendradarbiauta su Liutauru Nekrošiumi. Plečiasi projektuojamų objektų geografija – tai Latvija, Estija, Ukraina, Rusija, Vokietija, Juodkalnija. Sėkmingai dalyvaujama architektūriniuose konkursuose. Nuo 2007 keičiasi „Architektūros estetikos studija“ pavadinimas į jo trumpinį „ Arches“.
Į studijos kolektyvą sėkmingai įsijungė visas būrys jaunų, kūrybingų žmonių. Šiuo metu tai dinamiška ir kūrybinga architektūros studija.

Pasiekimai
2013 - Konkurso „Metų interjeras“ apdovanojimas „auksinė paletė“ už inovatyviausią 2012 m. interjerą – individualus namas „Vila X“
2012 - Architektūrinės -urbanistinės daugiabučių pastatų , Vilniuje, Daugėliškio g.33, koncepcijos konkurso nugalėtojas. Projektas „Žalio kalno kiemas“; - “X tarptautinis architektūros apdovanojimas 2011” (organizatoriai – leidykla “Salon – Press” , Maskva), Pagrindinis apdovanojimas individualių namų kategorijoje projektui „Pušies šakos” Vilniuje.
2011 - LR Aplinkos Ministerijos apdovanojimas “Už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse – už poilsio namus “Nakcižibis“, Lavyso km., Varėnos raj.
2010 - Lietuvos architektūros parodos, „Lietuvos architektūra 2008-2009, Žvilgsnis į save“ pagrindinis apdovanojimas „metras 1/5“, už poilsio namus „Nakcižibis“, Varėnos raj.; - Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos apdovanojimas už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą 2009“, pristatant projektą „Nakcižibio“ poilsio namai, komercinių projektų grupėje; - Lietuvos architektūros parodos, „Lietuvos architektūra 2008-2009, Žvilgsnis į save“ specialusis diplomas už svečių namus „Smilčių vilos“ Palangoje; - Parodos individualių namų architektūra „INA 2010“ geriausio blokuoto gyvenamojo namo projekto apdovanojimas už projektą „Upės vingis“ (Vilnius); - LR aplinkos ministerijos padėka už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse – už svečių namus “Smilčių vilos” Palangoje.
2009 - Tarptautinio konkurso “Mėmelio miestas” Klaipėdoje nugalėtojai ( bendras projektas kartu su „Aexn“). - A. Zavišos paramos ir labdaros fondo nominacija už geriausią 2009m. rekreacinės architektūros kūrinį – už poilsio namus “Nakcižibis”, Varėnos raj.
2008 - Zavišos paramos ir labdaros fondo nominacija už geriausią 2008m. rekreacinės architektūros kūrinį – už svečių namus “Smilčių vilos”, Palangoje. - Lietuvos nekilnojamo turto plėtros asociacijos konkurso „Už darnią plėtrą“ geriausio projekto apdovanojimas už poilsio namus “Smilčių vilos” Palangoje. - „ Lietuvos kino studijos“ teritorijos, esančios Nemenčinės pl. 4, Vilniuje, urbanistinių – architektūrinių pasiūlymų konkurso II-oji vieta (bendras projektas su „Aexn“). - konkurso „Auksinė paletė 2007“ III-osios vietos apdovanojimas privataus interjero kategorijoje už interjerą „Rūkas“ - konkurso „Auksinė paletė 2007“ I-osios vietos apdovanojimas už geriausią realizuotą privatų interjerą – už interjerą „Miesto organizmas“. - Teritorijos tarp Neries upės, Rinktinės, Šeimyniškių ir Raitininkų gatvių Vilniuje projekto urbanistinių – architektūrinių pasiūlymų konkurso III-ioji vieta (bendras projektas kartu su M.Pakalniu).
2007 - Naujojo Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalo architektūrinis konkurso Klaipėdoje I – II-oji vietos (bendras projektas su „Aexn“).
2006 - Gyvenamojo pastato su administracinės bei viešo maitinimo paskirties patalpomis H.Manto g.11, Klaipėdoje architektūrinio projekto konkurso II-oji vieta – už projektą „Dramblio namas“. - Valstybinio turizmo departamento konkurso geriausio metų viešbučio apdovanojimas už viešbutį „Belvilis“ - A. Zavišos paramos ir labdaros fondo pagrindinis prizas už geriausią 2006m. rekreacinės architektūros kūrinį – už viešbutį „Belvilis“.
2005 - Žurnalo „Salon interior“ nominacija geriausio užsienio projekto kategorijoje už individualų gyvenamajį namą Valakampiuose.
2003 - A. Zavišos paramos ir labdaros fondo nominacija už geriausią 2003m. rekreacinės architektūros kūrinį – už restorano „Vasara“

                         


UAB ARCHES PROJEKTAI, DAUGIAU >>>

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės