Verslo lyderis

Projektavimo sprendimai UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 9627

Kontaktinė informacija

Adresas: A. Jakšto g. 9-307, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 852610506
Mob. Tel: 861298488
El. paštas: mailto
Fax: 852610506
Svetainė: www.projektavimosprendimai.lt

Apie įmonę

Mūsų įmonės UAB „Projektavimo sprendimai“ vardas atsirado 2007 m. lapkričio 6 d. Anksčiau vadinomės UAB „Alarė“, o savo veiklą pradėjome 2005 m. spalio 6 d. 
Esame veržlumu ir idėjomis trykštanti, atsakinga projektuotojų komanda. Mes siekiame aukštesnių projektavimo standartų ir kokybės normų Lietuvos projektavimo rinkoje. 
Šiandien sprendžiame projektavimo problemas, susijusias su vietinės reikšmės keliais, aplinkos poveikio vertinimu, melioracija bei hidrotechnika, tačiau ateityje planuojame plėsti savo veiklos sritis, ieškoti daugiau profesionalių darbuotojų, skirti dėmesio ir kitoms statybos veiklos kryptims.

Apie darbus

Esame įsikūrę Vilniuje, bet dirbame visoje Lietuvos teritorijoje, gavę privačius ir valstybinius užsakymus. Šiuo metu daugiausia darbų turime rytų Lietuvoje, tačiau mielai priimame pasiūlymus ir iš kitų regionų. Mūsų specialistai yra pasiruošę nuvykti į bet kurį Lietuvos kampelį, įvertinti projektavimo galimybes bei reikalavimus ir priimti tinkamą sprendimą.


Ūkininkų rėmimo programa

Visada yra gera matyti, kad mūsų žemė yra tinkamai naudojama, kad ją puoselėja, ja rūpinasi darbštūs, entuziastingi žmonės. Gerbiame tuos, kurie daug savo jėgų atiduoda mūsų visų žemei. 
Mes taip pat daug dėmesio skiriame Lietuvos Respublikos žemės ūkio plėtrai, todėl ypač palankiai žiūrime į žemės ūkiu užsiimančių subjektų užsakymus. Jiems esame pasiruošę suteikti tam tikrų nuolaidų, kartu ieškoti lanksčių ir ekonomiškų sprendimų. Taip, tikimės, galėtume skatinti žemės ūkio veiklą. 

Apie partnerius

Mes visada ieškome naujų partnerių, bendradarbiaujame su jais. Kiekvienas mūsų partneris – tai galimybė teikti vis daugiau paslaugų savo klientams.

Mūsų misija – dirbti greitai ir profesionaliai, garantuoti atliktų darbų kokybę. 
Mūsų vizija - siekiame savo srityje būti didžiausia projektavimo įmone Lietuvoje, teikti novatoriškas ir, žinoma, kokybiškas paslaugas savo klientams.

Džiaugsimės, jeigu pasirinksite mus bei mūsų projektus savo svajonėms ar problemoms spręsti. Tai būtų puikus Jūsų sprendimas. Laukiame Jūsų! 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
9 menesi
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės