Verslo lyderis

AUSNĖ UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 17611

Kontaktinė informacija

Adresas: Sodo g. 20 D, Šiauliai 76178, Šiaulių raj. - Žemėlapis
Tel: 841 507620
Mob. Tel: 8686 38191
El. paštas: mailto
Fax: 841 507620
Svetainė: www.auraplus.eu
Auraplus čiužinių gamintojai                                                                                                Mūsų kūnui ir protui reikia poilsio kasdien ir miegas yra procesas, kurio metu atliekama kūno reabilitacija. Kone trečdalį savo gyvenimo žmogus praleidžia miegodamas. Todėl miego kokybė turi didelę įtaką ir mūsų sveikatai. Tam, kad miegant kūnas ilsėtųsi, atsipalaiduotų siūlome Jums miegoti ant kokybiško, Jums tinkamo čiužinio. Čiužinį, kurį naudojate kasdien, rekomenduojama keisti apytiksliai po 5-7, jo tarnavimo, metų. Mes siūlome čiužinius, atitinkančius Jūsų individualius miego poreikius.

Čiužinių gamyboje naudojamos sertifikuotos medžiagos, draugiškos aplinkai, neturinčios nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Mūsų asortimente rasite čiužinių, su taip vadinama, viskoelastine (memory) medžiaga, reaguojančia į kūno šilumą ir puikiai prisitaikančia prie Jūsų kūno poreikių. Tai puikiai kvėpuojančios, neleidžiančios drėgmei kauptis medžiagos, naudojamos Viskoelastinių čiužinių linijoje. Siūlome čiužinius su kišeninėmis Pocket, Multipocket spyruoklių sistemomis. Tai čiužiniai vilktų spyruoklių pagrindu. Juos, taip pat galime paminkštinti ar pakietinti įvairių sudėčių priedais, pagal jūsų poreikius (kokoso, latekso, viskoelasto, padidinto elastingumo HR ar elastingo VB putų poliuretano sluoksniais) kad sukurtume maksimalaus komforto pojūtį miego metu.  Bonell tipo spyruoklių blokai, puikiai kvėpuojantis pagrindas mėgstantiems kietesnį lovos pagrindą. Galimi patys įvairiausi čiužinių sudėties variantai. Specialios paskirties čiužiniai skirti medicininėms ar viešo aptarnavimo, bei laivybos sferoms. Visi gaminami čiužiniai yra užtikrinantys patogumą, bei ortopedinę pagalbą miego metu.

Auraplus iStock2Taip pat, naudojame elastingą putų poliuretaną, viskoelastinę (memory) medžiagą, kokoso pluoštą ar jų derinius visų išmatavimų antčiužiniuose.

Mūsų čiužinių, antčiužinių bei ortopedinių pagalvių asortimentas skirtas kasdieniam Jūsų komforto poreikių tenkinimui. Siūlome įvairių sudėčių bei išmatavimų čiužinius Jūsų geram miegui.

Vertinantiems skandinavišką dizainą, natūralumą, patogumą, bei komfortą siūlome įvairių sudėčių lovas, bei kušetes sodyboms, viešbučiams ar namams.

Mes dirbame tam, kad Jūsų miegas būtų patogus ir komfortiškas.


Čiužiniai:

Informacija apie čiužinius
2

Putų poliuretanas

Putų poliuretanas-pagrindinė medžiaga naudojama čiužinių gamyboje. Jis naudojamas čiužiniuose dėl minkštumo ir kitų naudingų savybių. Putų poliuretanas visiškai nealergizuoja, gerai praleidžia orą, yra naudingas sveikatai, nes yra nepalanki terpė dulkių erkutėms. Svarbu ir tai, kad šiuolaikinis putų poliuretanas, po to, kai yra išvėdinamas, neskleidžia kvapo ilguoju laikotarpiu ir nesugeria pašalinių kvapų.

1

R (paprastasis) poliuretanas-pati paprasčiausia putų poliuretano rūšis naudojama čiužinių gamybai. Paprasto poliuretano čiužiniai tarnauja iki penkerių metų.

HR poliuretanas-tai padidinto elastingumo putų poliuretanas pagal savo savybes arčiausiai latekso, tik skirtingai nei jis HR poliuretanas kelis kartus geriau pralaidus orui. Dabartinė gamybos technologija užtikrina šaltųjų HR putų patikimumą ir iškelia jo galimybes į naujas aukštumas. Šaltųjų putų HR čiužiniai tarnauja iki septynerių metų.

Ciuziniai memory ranka4

Viskoelastinė medžiaga 

Viskoelastinė medžiaga yra itin elastinga medžiaga, reaguojanti į kūno šilumą ir to pasekoje minkštėjanti arba kietėjanti jos forma, kuri visuomet atsistato į pradinę būseną. Speciali viskoelastinės medžiagos gamybos technologija leidžia padaryti unikalią savybę – iš lėto reaguoti į svorį ir priimti naujas formas, sugerti didelę dalį inercinės energijos. Ji tobulai prisitaiko prie žmogaus kūno linijų ir temperatūros. Sumažina kūno apkrovą, pa gerina kraujo apytaką ir medžiagų apykaitą.

3

 Lateksas

Lateksas yra  gaminamas keliais būdais. Jis pasižymi elastingumu. Lateksas būna sintetinis arba natūralus. Natūralus lateksas yra minkštesnis už sintetinį bet trumpaamžiškesnis ir labiau bijo temperatūros ir drėgmės svyravimų, bei saulės šviesos. Dažnai natūralus lateksas maišomas su sintetiniu, kad išgauti optimalias medžiagos savybes. Medžiaga yra elastinga ir minkšta, neskleidžianti jokio garso, joje nesidaugina dulkių erkutės.

5

Kišeninis (Pocket) spyruoklių blokas

Įvilktų spyruoklių, taip vadinamo kišeninio spyruoklių bloko POCKET atveju kiekviena čiužinio spyruoklė patalpinta į medžiaginę kišenę. Taip juda ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris. Įvilktų spyruoklių sistema paremia kūną būtent ten, kur reikia. Ant tokio čiužinio greta miegantieji gali laisvai judėti nejudindami viso čiužinio ir nekliudydami vienas kitam. Sistema vertinama ir dėl tylumo bei patogumo. Įvilktų spyruoklių sistema yra geriausias pasirinkimas, kai norima tikrai kokybiškos lovos.

4

 Bonell spyruoklių sistema

Bonell spyruoklių sistema yra labiausiai paplitusi ir žinoma klasikinė spyruoklių sistema. Spyruoklės yra tvirtai tarpusavyje surištos, čiužinys greitai reaguoja į miegančiojo padėties pasikeitimą ir prilaiko kūną ten, kur labiausiai reikia.

7

 Kokosas

Iš kokoso plaušo pagamintas sluoksnis padaro čiužinį standesnį. Šios medžiagos labai svarbi savybė yra išskirtinis laidumas orui ir standumas. kokoso plaušas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ilgą laiką išlieka tvirtas ir elastingas net esant dideliai drėgmei. Kokoso plaušas čiužinius daro ypač tvirtus ir ilgaamžius. Jie pasižymi puikia ventiliacija, todėl ilsėtis ant čiužinio su kokoso užpildu nebūna per karšta. Kuo storesnis kokoso plaušo sluoksnis įdedamas į čiužinį, tuo gaminys tampa kietesnis.

Photo of a plush mattress

  Audiniai

Auraplus čiužinių užvalkalai iš švelnaus trikotažinio audinio. Toks audinys gerai praleidžia orą, yra minkštas ir švelnus odai. Tai yra minkšta ir maloni medžiaga . Taip pat čiužinių gamyboje naudojamas kokybiškas žakardinis audinys. Vaikiškiems čiužinukams – 100 proc. medvilnė marginta paveikslėliais. Medvilnė yra laidi orui medžiaga, minkšta ir maloni kūnui. Dėl to medvilnė naudojama čiužinių užvalkalams. Auraplus čiužiniuose naudojami audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex standartą. Audiniai pagaminti aplinką tausojančiu būdu ir nekenkia vartotojų sveikatai.KUR ĮSIGYTI? >>

Kontaktai:


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės