Verslo lyderis

AUTOFORUMAS UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 17396

Kontaktinė informacija

Adresas: Gamyklų g. 4, Marijampolė, Marijampolės raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 834398745
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.autoforumas.lt


Visuomet pasiruošę padėti.

Jūsų BMW Service centras.

Mūsų BMW Service centras – tai Jūsų BMW Service centras. Mūsų BMW Service centras visuomet pasiruošęs Jums patarti ir padėti.

Mūsų BMW Service centre aukštos kvalifikacijos specialistai savo patirties ir modernios kompiuterinės diagnostinės įrangos dėka greitai ir kokybiškai atliks Jūsų BMW automobilio aptarnavimą ar remontą.


UAB Autoforumas.

Jūsų BMW Service centras Marijampolėje.

Uždaroji akcinė bendrovė Autoforumas įkurta 1999 metais.Tų pačių metų birželio 5 d. atidarytas modernus BMW automobilių salonas ir techninio aptarnavimo centras, pastatytas ir įrengtas pagal griežtus BMW standartus.

Pagrindinės UAB Autoforumas veiklos kryptys:

  • Prekyba automobiliais.
  • BMW automobilių techninis aptarnavimas ir remontas.
  • Visų markių lengvųjų automobilių kėbulo remontas ir dažymas.
  • Prekyba originaliomis BMW dalimis ir aksesuarais.

Automobilių pardavimų skyrius siūlo mažai naudotus BMW automobilius su garantija, pagal kliento užsakmą ieško automobilių pas BMW partnerius užsienyje, vykdo komisinę BMW automobilių prekybą. Patyrę automobilių pardavimo konsultantai padės Jums išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį BMW automobilį. Ieškote naujo automobilio – susisiekite su mumis ir mes priimsime seną Jūsų automobilį pardavimui arba nupirksime jį už sutartą kainą.

Detalių pardavimo skyriuje Jūs galite įsigyti originalių BMW dalių ir aksesuarų bei automobilio eksploatacijai ir priežiūrai reikalingų prekių. Jeigu reikiamų dalių sandėlyje neturime, jas pristatome per 3-5 darbo dienas. Visoms originalioms BMW atsarginėms dalims suteikiama 24 mėnesių garantija*.

BMW Service centre, aprūpintam pačia moderniausia BMW diagnostine įranga bei profesionaliam BMW remontui pritaikytais spec. įrankiais, atliekamas BMW automobilių techninis aptarnavimas bei garantinis ir pogarantinis remontas. Čia įrengtos penkios modernios darbo vietos mechaninės ir elektrinės automobilių dalies remontui, vieta automobilių programinės įrangos atnaujinimui ir modernus specialiai BMW automobiliams pritaikytas Beissbarth KDS ratų geometrijos matavimo ir reguliavimo stendas.

Plėsdama ir gerindama savo siūlomas paslaugas įmonė 2008 metų lapkričio mėnesį atidarė modernų automobilių kėbulų remonto ir dažymo cechą. Šiame ceche teikiamos visos automobilio kėbulo remonto ir dažymo paslaugos. Naujame kėbulų remonto ir dažymo ceche, kuriame remontuojami visų markių ir dydžių lengvieji automobiliai, paslaugų kokybę, procesų ekologiškumą ir operatyvumą užtikrina moderni kompiuterizuota Wolf dažymo kamera. Ceche įrengtos keturios šiuolaikinės patogiam ir švariam darbui pritaikytos automobilių paruošimo dažymui vietos, dvi išrinkimo-surinkimo ir poliravimo vietos ir specialus kompiuterizuotas Car-O-Liner kėbulų geometrijos atstatymo stendas.

Kiekvienas naujas BMW modelis – tai naujausių technologijų ir originalių techninių sprendimų derinys. Todėl mūsų BMW Service centro techninė bazė nuolat plečiama bei atnaujinama, darbuotojai pastoviai tobulina savo žinias BMW AG ir kitų mūsų partnerių mokymo centruose.

Viskas ką mes darome skirta mūsų klientams. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius, siekiame suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą. Mes siūlome konkurencingas remonto darbų ir dalių kainas ir puikią atliktų darbų kokybę, kuriomis Jūs liksite patenkinti.

* Yra papildomų sąlygų. Detalesnės informacijos teiraukitės tel. 8 (343)  98 745

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės