Verslo lyderis

BigMoments.LT fotografijos paslaugos. Fotostudija Vilniuje.

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 6934

Kontaktinė informacija

Adresas: Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 869954770
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.bigmoments.lt

Fotografas Mindaugas Ziukas, BIG moments.lt

Esu Mindaugas Žiūkas, gimęs 1979 m. Vilniuje, kur gyvenu iki šiol. Laisvai samdomu fotografu dirbu nuo 2003 m. ir Jums siūlau tai, kas yra prasminga, gražu, kokybiška, šiuolaikiška ir nekasdieniška: nuo patarimų, konsultacijų, fotosesijų mašrutų pasiūlymų bei įvairių fotografavimosi idėjų, fotosesijos dokumentų paruošimo  iki laiku pateiktos kokybiškos galutinės produkcijos. Mano siūlomos spausintos nuotraukos, suklijuoti fotoalbumai, fotoknygos ar spaudos ant drobės paveikslai nepaliks abejonių dėl kokybės. Savo darbų stilių įvardinčiau kaip fotožurnalistinio ir portretinio derinį: stengiuosi nepraleisti visų svarbiausių ir įdomiausių akimirkų, padaryti lengvo, natūralaus bei neįpareigojančio pozavimo kadrų, užfiksuoti ekspresyvių akimirkų, kai žmonės manęs nepastebi ir dirbti taip, kad fotografavimas Jums ir Jūsų svečiams būtų maloni, profesionali, kartais nepastebima renginio dalis, tačiau ne pareiga nusifotografuoti, nutraukiant patį įdomiausią pokalbį. Fotografuodamas visad ieškau prasmės žmonių veiduose, veiksmo, įdomesnių perspektyvų ir aplinkos detalių, kurios darniai papildytų kadrą: tai nuotraukoms suteikia dar daugiau žaismingumo, gyvybės ir natūralumo.

Darbų pavyzdžiai

Nemažai savo darbų patalpinau šiame tinklalapyje. Tikiuosi, kad jie Jums patiks. Susisiekite su manimi, jeigu pageidautumėte daugiau pavyzdžių. Esu pasiruošęs pateikti tiek gražiausių pavienių nuotraukų, tiek ir daugelio atskirų vestuvių ar kitų renginių nuotraukų kolekcijų (būtent tokių, kokios buvo atiduotos klientams), o taip pat ir fotoalbumų bei fotoknygų pavyzdžių. Pateiksiu viską, kad galėtumėte aiškiai suprasti, kokio galutinio rezultato tikėtis.

Dirbu Lietuvoje ir užsienyje

Laisvai bendrauju anglų ir rusų kalbomis, esu studijąvęs Olandijoje, gyvenęs ir dirbęs Italijoje, Belgijoje, Latvijoje ir Baltarusijoje, turiu nemažą darbo patirtį su žmonėmis ir laisvai jaučiuosi dirbdamas daugiakultūrinėje aplinkoje. Esu mobilus, savarankiškai planuoju savo laiką ir esu pasiruošęs darbui tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Fotostudija Vilniuje arba mobili studija Jūsų patalpose

Fotografijos projektams, kurie reikalauja specifinių apšvietimo sąlygų ar ilgo darbo “po stogu”, siūlau erdvę ir profesionalią fotostudiją Vilniaus centrinėje dalyje arba mobilią fotostudiją arba studijines blykstes, kurios atvežamos ir montuojamos fotosesijos patalpose (daugiau informacijos rasite dalyje “Studija“). Blyksčių turime tiek, kad kokybiškai galime fotografuoti net ir didelius renginius vykstančius atskirose didelėse patalpose, reikalaujančiose kiekvienoje iš jų atskiro apšvietimo (viešbučiuose, dvaruose, parodų rūmuose ir pan.).

Organizaciniai ir teisiniai aspektai

Greta kūrybinės pusės, didelį dėmesį skiriu organizaciniams ir teisiniams dalykams, kurie aptariami sutartyje su klientais. Siekiu, kad mano klientai žinotų, kad gaus ne pažadus, o profesionaliai suteiktas paslaugas, sutartu laiku pateiktus darbus bei turės garantijas užtikrinančias jų interesus. Į mano paslaugų paketą įeina ir fotografijos paslaugų sutarties paruošimas, kuri buvo nuolat tobulinama ir mano manymu, aiškiai įvardina esminius klientų ir fotografo interesus daugelyje situacijų, kylančių iki fotosesijos, fotosesijos metu ir jai pasibaigus. Sutartys su klientais gali būti derinamos ir pasirašomos nuotoliniu būdu. Fotografija – mano darbas, verslas ir pragyvenimo šaltinis ir man rūpi, kad mano klientai liktų patenkinti suteiktomis paslaugomis, sugrįžtų pas mane kitomis progomis ir norėtų mano paslaugas rekomenduoti kitiems, tačiau ne atvirkščiai, todėl mano paruoštos sutartys daugiau orientuotos mano klientų patogumui.

Jei susidomėsite mano paslaugomis, kreipkitės tel. +370-699-54770 arba el.p.: info@bigmoments.lt.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės