Verslo lyderis

DAIVOS ARTELĖ

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 18270

Kontaktinė informacija

Adresas: A. Stulginskio g. 50, Kauno m., Kauno m. sav, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 862065094
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.daivosartele.lt

Daivos Artele – tai jaukus prieglobstis dievinantiems odinius bei kailinius drabužius. Nuolat dalyvaujame įvairiose parodose, kur semiamės naujų įdėjų, sekame paskutines odinių bei kailinių drabužių mados tendencijas, bendraujame su geriausiais odų ir kailių tiekėjais. Todėl klientas gali įsigyti tikrai originalų drabužį, nes Daivos Arteles salone yra platus ir nuolat atnaujinamas įvairių odos ir kailių pavyzdžių asortimentas. Drabužiai nesiuvami atskiromis gamybos operacijomis, kiekvienas drabužis siuvamas individualiai, nesvarbu ar klientui pagal užsakymą ar pardavimui. Tai ne tik kokybės garantas, bet ir suteikia rūbui savotiško stilingumo ir vientisumo. Be to naudojame nemažai rankų darbo, tad mūsų gaminiai ne tik elegantiški ir komfortiški, bet ir originalūs bei vienetiniai.

Daivos Arteleje Jums ne tik pasius drabužį iš natūralios odos ar kailio, pilnai atitinkantį Jūsų poreikius, bet ir pakonsultuos, patars, kokią odą ar kailį geriausia rinktis konkrečiam gaminiui. Galėsite pasisiūti viską, nuo palto iki suknelės bei rūbų baikeriams. Kiekvienas klientas Daivos Arteleje yra aptarnaujamas itin individualiai, įsiklausoma į jo norus ir poreikius ir sukuriamas atitinkamas drabužio variantas. Visi gaminiai yra vienetiniai, išskirtiniai ir originalūs. Kiekvieną sezoną kuriamos ir pristatomos naujos kolekcijos.

Odiniai drabužiai – ilgaamžis daiktas, visada esantis mados tendencijų viršūnėse. Šie apdarai simpatijas laimi savo patogumu, jie puikiai derinami prie daugelio aprangos variantų.

Natūrali oda ar kailiai, iš kurių pasiūti drabužiai, paprastai nebūna idealiai vienodi. Odoje gali matytis vabzdžių įkandimai ar kitų randų žymės, nevienodas odos raštas (merėja). Gali skirtis ir odos storis bei minkštumas.

Dėvint odinius ar kailinius drabužius, gaminio paviršius gali nusitrinti. Paprastai greičiausiai nusidėvi vietos aplink kišenes, prie užsegimų, rankogaliai, apykaklių lenkimo vietos. Natūrali oda ir kailis turi tam tikras atsparumo mechaniniam poveikiui ir plauko slinkimui ribas – tai priklauso nuo gyvūnų fiziologijos. Atspariausias aplinkos ir mechaniniam poveikiui yra avies, audinės, mažiau atsparus – ožiuko, triušio, šinšilos kailis.

Šviesiomis spalvomis dažyti odiniai drabužiai siuvami iš aukštos kokybės odos ar kailio žaliavos, kuri yra plona, minkšta ir lengva, prisitaiko prie kūno, suteikia komforto juos dėvint. Plonos odos ar kailio drabužiams reikia daugiau dėmesio ir priežiūros.

Natūrali oda arba kailis, dažytas ryškiomis ar tamsiomis spalvomis, pradėjus dėvėti gali nežymiai apdažyti besiliečiančius šviesios spalvos drabužius ar kitus daiktus. Odos paviršius būna ne tik dažytas (ilgalaikis spalvos suteikimo būdas), bet ir padengtas laku ir kitomis dažančiomis medžiagomis. Taip odos paviršiui suteikiamas blizgesio ar kitoks efektas. Toks paviršinis spalvos blizgesio efektas nėra ilgalaikis ir dėl mechaninio poveikio gali nusitrinti. Plona ir minkšta oda, iš kurios siuvami lengvi drabužiai, gali glamžytis, ypač jeigu netvarkingai sulankstomi arba suspaudžiami.

Įsigydami odinius ar kailinius drabužius susipažinkite su gamintojo pateiktomis priežiūros rekomendacijomis ir šia informacija:
• Drabužius dėvėkite ir valykite pagal nurodymus, pateiktus prie gaminio. 
• Saugokite odinius drabužius nuo lietaus ir drėgmės. Dėl drėgmės poveikio odiniai drabužiai gali prarasti savo formą.
• Nedžiovinkite odinių drabužių arti radiatorių ar kitų šilumos šaltinių. 
• Sušlapusius odinius drabužius džiovinkite kambario temperatūroje ištiesus arba ant pakabos.
• Norėdami geriau apsaugoti odinius drabužius nuo drėgmės, saulės ir šviesos poveikio, impregnuokite odą tam skirtomis priemonėmis.

E-PARDUOTUVĖNaujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės