Verslo lyderis

Drugelio efektas

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 17765

Kontaktinė informacija

Adresas: Zamenhofo g. 3, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8687 74541
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.drugelioefektas.com

Apie mane

studijoje


Esu Rūta Lenkauskienė, kaunietė. Mane visada domina tai, kas nauja, neįprasta, nepatirta. Naujovės dažnai ateina per asmenines skaudžias patirtis, o tada norisi jomis pasidalinti, padėti kitiems, einantiems panašiu gyvenimo keliu. Sunkiais gyvenimo etapais visada pasirodo tinkamas žmogus ar įvykis – mokytojas.

Taip į mano gyvenimą atėjo aromaterapija, masažo ir prisilietimo stebuklo paslaptys, kūno terapija, Reiki ir Dr. Bacho žiedų terapija. Kiekvieną naują patirtį pirmiausia išbandau pati, patiriu jos jėgą, priimu į savo gyvenimą. Tvirtai tikiu, kad į mano gyvenimą visi dalykai ateina todėl, kad jie yra reikalingi mano vidiniam augimui. Tereikia išdrįsti atsiverti netikėtiems potyriams, kurie dažniausiai būna bauginantys. Tokia žmogaus prigimtis: kai nežinia išveja iš ramios oazės, dažnai vadinamos “komforto zona”, tada protas – “biurokratas” surašo taisykles, kurios užkerta kelią tobulėjimui. Taigi, prireikia valios pastangų, drąsos, ištvermės, kantrybės, sugebėjimo nepasiduoti ir apginti savo idėjas, nepaklusti kitų nuomonei.

Ilgai ieškojus, visas šias svarbias savybes suradau anglų gydytojo, homeopato, bakteriologo Edvardo Bacho sukurtoje žiedų esencijų gydymo sistemoje. Teisingiau pasakius, buteliukas pats “atėjo” man į rankas būtent tada, kai jo labiausiai reikėjo. Mėgstu posakį “Atsitiktinumas – tai Apvaizdos slapyvardis, kai jis nenori pasirašinėti savo tikruoju vardu”, nes tokį poveikį jaučiu kiekvieną savo nuostabaus gyvenimo dieną. Už tai esu dėkinga iš visos širdies.

Apie tinklaraštį “Drugelio efektas”

the-social-butterfly-effect-2.jpg

Kodėl „Drugelio efektas“?
Drugelio efektas – tai chaoso teorijos metafora.
Frazė nusako idėją, kad drugelio sparnai gali sukurti nedidelius pokyčius atmosferoje, kurie gali pakeisti tornado kelią arba užlaikyti, pagreitinti ar netgi sutrukdyti jo atsiradimą tam tikroje vietovėje. Mosuojantys sparnai vaizduoja mažus pokyčius pradinėse sistemos sąlygose, kurie sukelia įvykių grandinę, vedančią prie didelio masto permainų. Drugelis nesukelia tornado tuo požiūriu, kad suteikia jam energijos, bet sukelia tornadą tuo atžvilgiu, kad jo sparnų mostas yra esminė dalis pradinėse sąlygose, sukuriančiose tornadą (jei drugelis nesumosuotų sparnais, sistemos trajektorija galėtų būti visiškai kita ir tornadas nesusiformuotų).
Tokį paaiškinimą galima rasti vikipedijoje (http://lt.wikipedia.org/wiki/Drugelio_efektas), bet kodėl jis ”užkabino” mane ? Esu tvirtai įsitikinusi, kad atsitiktinumų gyvenime nebūna.

Kaip rašė Anatole France ,,Atsitiktinumas yra Dievo slapyvardis, kai jis nenori pasirašyti tikruoju vardu.”. Taigi, kai ilgai ieškojau pavadinimo savo užgimstančiam kūdikiui – tinklaraščiui, ši nuostabi metafora pasirodė mano padangėje. Šis terminas apjungia visas sritis, kuriose aš dirbu, tobulėju, einu savo širdies keliu ir kiekvieną dieną atrandu begalę nuostabių dalykų. Laukinių augalų virpesiai – 
Dr.Bacho žiedų terapijoje, laiku ir vietoje ištartas žodis – konsultuojant žmones, besikreipiančius pagalbos, bei stebuklinga prisilietimo galia – visa tai man simbolizuoja drugelio sparnų mostelėjimą. Šis švelnus ir nieko nežeidžiantis judesys sukelia didžiulius pokyčius – žmogus stabteli, įsiklauso į save, pradeda girdėti tylų savo vidinio ”Aš” balsą ir nusprendžia eiti Savo Dvasiniu Keliu. Tai kažkada pajutau aš, tuo noriu dalintis su visais, nes kiekviena laiminga siela šalia mūsų daro pasaulį nuostabų ir stebuklingą.
the-book-of-life-the-butterfly-effect-05

Su drugeliais „draugauju“ labai seniai. Jie – mano papuošaluose, drabužiuose, aplinkoje, mano sukurtas aromaterapinis masažas taip pat vadinasi „Drugelio šokis“.
Jau senovės Graikijoje „Psyche“ reiškė tiek „drugys“, tiek „siela“ ir buvo siejamas su neišmanančio žmogaus tapimu išmintingu. Naujosios Zelandijos maoriai tikėjo, kad žmogaus siela po mirties grįžta į žemę kaip drugelis. Senovės italai taip pat siejo mirusių žmonių sielas su drugeliais. Pasak sufijų, drugys, skrendantis į žvakės liepsną yra lyg siela, žūstanti dieviškoje ugnyje.

Matome, kad daugelyje kultūrų drugelis yra pasikeitimo simbolis. Drugys taip pat yra gyvenimo – mirties – atgimimo simbolis, nes kol jis tampa spalvingu ir gražiu drugeliu praeina kiaušinio – vikšro –kokono fazes. Visose šiose drugio vystymosi stadijose puikiai galima atpažinti žmogaus vidinio vystymosi ir dvasinio tobulėjimo fazes. Vikšro periodu jaučiame didžiulį norą, aiškiai nesuvokdami to noro prasmės, tačiau kaupiame viską į save. Kokono būsenoje pradeda užgimti ir augti idėjos, kurios iškarto „apauga“ abejonėmis, nepasitikėjimu ir baimėmis, „kad nepasiseks“ ir tapimas drugeliu atrodo tolimas ir net nerealus. Šiuos periodu žmogus mieliau būna vienas, paskendęs savo mintyse, saugodamas savo beužsimezgantį daigą. Šis procesas neretai būna lydimas skausmingų išgyvenimų, kritimų ir pakilimų, tačiau be galo įdomus. Ir pagaliau drugelio fazėje žmogus pajunta visišką pilnatvę, ramybę ir išsilaisvinimą, nes ilgai brandinta idėja užgimė, didysis planas pavyko. Pasaulis pamato nuostabaus grožio drugelį ir niekam nereikia įrodinėti, kad tu esi drugelis.
Emerging monarch

Taigi, drugelis simbolizuoja dvasinį išsilaisvinimą, stereotipų atsikratymą ir suvokimą, kad pokyčiai, kokie skausmingi jie bebūtų, būtini mūsų vidiniam tobulėjimui ir ėjimui pirmyn dvasiniu Keliu.

Šiame tinklapyje noriu dalintis savo pastebėjimais, įžvalgomis, patirtimi. Noriu, kad švelnus prisilietimas mintimis ir žodžiais suteiktų pokyčius visuose lygmenyse.

Kaip rašė žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900-1986): “Kalbėjimas – tai rašymas liežuviu tarsi plunksna, o kiekvienas žodis – tai laiškas, skirtas ne tik žmonėms, bet ir visoms esybėms, gyvenančioms gamtoje. Kad ir kokios jos būtų, su jomis reikia kalbėti aukso kalba. Žmogaus kalbos materija yra labai įvairi: švinas, varis, geležis, alavas, sidabras, auksas. Tačiau tik auksinė kalba apšviečia ir nuramina sielą.”

Kviečiu visus dalintis mintimis bei pamąstymais, kritikuoti, nesutikti, girti, peikti, diskutuoti.

Kontaktai: 
Adresas - Zamenhofo g. 3, Kaunas
Tel.: 8687 74541 Rūta Lenkauskienė
El. p.: leruta@gmail.com
www.drugelioefektas.com

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės