Verslo lyderis

FotoSvente.lt

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 14039

Kontaktinė informacija

Adresas: Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8629 42253
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.fotosvente.lt

Daugelis žmonių mano, kad fotografuoti yra paprasta “paspaudi mygtuką – nuotrauka yra”. Iš dalies jie teisūs. Tačiau tik iš dalies. Norint padaryti ne tik nuotrauką, bet dar ir kokybišką, turinčią meninę ir išliekamąją vertę, reikia supratimo tiek iš techninės, tiek iš meninės pusės.

Fotografo darbas, nesvarbu ar tai vestuvių, interjero ar peizažo fotografavimas, nėra paprastas. Tai daug pasiruošimo ir pastangų reikalaujanti veikla. Profesionalus fotografas, visada pasirengia fotografavimui. Pirmiausia fotografas sukuria fotosesijos įvaizdį (parenka temą, vietą), taip pat turi turėti skonį bei supratimą apie madą. Kai tai išpildome, galime pradėti dirbti.

Profesionalioje fotosesijoje visada galite išvysti papasakotą istoriją. Joje svarbiausia – išgyventi jausmai, tikroviškumas. Kitaip tariant, nuotraukoje užfiksuota istorija turi turėti dramatizmo. Geras fotografas sugebės “išspausti” reikiamą emociją tinkamu laiku, o rezultatas – nuotrauka, kurią norėsis vis žiūrėti ir kitiems parodyti.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad norint gauti puikių kadrų be visų minėtų dalykų, reikia ir profesionalios technikos. Profesionali foto technika suteikia fotografui didesnę laisvę dirbant, ir be abejo, garantuoja kokybiškas nuotraukas.

Dirbdama, stengiuosi užfiksuoti kuo natūralesnes emocijas. Kaip tai pavyksta? Tiesiog leidžiu savo fotosesijos dalyviams daryti tai, ką jie mėgsta, kas jiems patinka… Sukuriu komfortabilią aplinką bei malonų bendravimą. Taip nuotraukos tampa išties yaptingos… Mano darbo sėkmė  -fotografuojant išlikti nepastebėtai ir kruopščiai fiksuoti nuo mažiausios smulkmenos iki stipriausios emocijos. Šelmiškas žvilgsnis, plati šypsena, švelnus prisilietimas, iš laimės žibančios akys – tai visa tai, ką Jūs norėsite išvysti praėjus kuriam laikui savo albumuose, tai, kuom norėsite pasidžiaugti ir pasidalinti su savo artimaisiais bei draugais.

Siūlau Jums kokybiškas fotografijos paslaugas: vestuvinę fotosesiją, krikštynų šventės įamžinimą, asmeninę fotosesiją, interjero fotografavimą, bernvakarių-mergvakarių fotosesijas ir ką tik sugalvosite! Stengsiuosi užfiksuoti akimirkas taip, kad kaskart pažvelgę į fotografiją galėtumėte  pajausti tokį pat stiprų jausmą, kaip TĄ dieną…

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės