Verslo lyderis

FotoSvente.lt

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 12907
2015-10-01 14:08:46Vartotojo balsas: like 10
Atsakinga,nuoširdi ir maloni fotografė.Nuotraukos puikios,tikrai labai rekomenduoju šią fotografę jūsų interjerams :)
Gintaras ir Gintarė
2014-10-02 11:55:34Vartotojo balsas: like 10
Agnė fotografavo mūsų vestuvinę fotosesiją. Viskas buvo tiesiog nuostabu, nes ji taip profesionaliai viską darė, jog mums beliko tik įsijausti į jaunavedžių vaidmenis :-). Agnė puikiai suprato mūsų norus, tad viską išpildė su kaupu, o padarytos nuotraukos viršijo visus lūkesčius. Visiems rekomenduojame pasinaudoti fotografės paslaugomis, o Agnei linkime tolimesnės sėkmės darbuose :-). Didelis Ačiū :-)
2014-08-27 21:25:06Vartotojo balsas: like 10
Šauni fotografė išgelbėjusi šventę, neatsisakė padėti, kai likome be fotografo.. Turbūt, tai likimas, nes dabar net abejoju, ar tas kitas fotografas būtų matęs mus taip subtiliai, o svarbiausia natūraliai. Smagiai perteikė mūsų krikštynų akimirkas, per labai trumpą laiką, kurį skyrėm fotografivimui, ji sugebėjo užfiksuoti visus dalyvavusius.. Pilnai išpildytas mūsų užsakymas :) Linkiu daug klientų, nuoširdžių, gražių žmonių tiek gyvenime, tiek ir nuotraukose :) Rekomenduoju!
Edita ir Arturas
2014-07-15 21:57:45Vartotojo balsas: like 10
Mus Agne fotografavo 2013.11.29 per musu vestuves:) superine fotografe, gaudo daug graziu momentu, iamzina tikrai geras akimirkas,idomias ir naturalias grimasas!!!pries Agnes objektyva jautiesi laisvai. Esame labai patenkinti jos darbu :))) saunuole!!
Gintarė
2014-03-27 09:46:48Vartotojo balsas: like 10
Sužavėjo tiek profesine, tiek ir asmenine puse. Darbas profesionalus, pilnai patenkino lūkesčius. O ir asmenybė žavinga: bendraujanti, dalykiška, punktuali. Kreipsiuosi ir dėl kitų projektų. Sėkmės didžiausios:)
Alina
2014-03-24 08:16:47Vartotojo balsas: like 10
Bendraujame su Agne fotografuojant interjero projektus. Labai šauni ir mylinti savo darbą fotografė- nepatinginti nufotografuoti įvairiais rakursais, paieškoti apšvietimo niuansų ar fotogeniškų smulkmenų. Aciu :)
Aida
2014-02-28 20:51:52Vartotojo balsas: like 10
Agne ne tik talentinga bet ir begalo atsakingai i savo darba ziurinti fotografe. Foto sesija atliko tobulai, nepaisant kad modeliais buvo gyvunai, o su gyvunais reikia isskirtines kantrybes ir kurybiskumo, kuo Agne pranoksta bet kuri kita savo profesijos atstova. Galutiniai rezultatai pranoko visus mano lukescius: nuotraukos kokybiskos, unikalios ir kompoziciskos bei pristatytos laiku. Agne is karto suprato visus mano pageidavimus, atidziai klausesi, nuosirdziai patarinejo. Puikiai susibendravome. Laukia dar keletas idomiu projektu kuriuose tikiuosi Agne neatssisakys dalyvauti. Rekomenduoju Agnes paslaugas, tikrai nenusivilsite. Aciu Agnei ir sekmes tolimesniuose projektuose.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
2 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės