Verslo lyderis

Gėlių miestas UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 7851

Kontaktinė informacija

Adresas: Gamyklos g 30-31 Rudaminos k, Vilniaus raj, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 860410244
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.inesafloriste.lt
 www.vestuviuplanavimasvilniuje.lt

Šventės planuoju jau kelis metus. Dažnai girdžiu klausimą, kodėl būtent vestuvių planuotoja. Atsakyti labai sunku. Tai man reiškia kur kas daugiau negu darbas, nes esu meniškos sielos žmogus. Žmonės man suteikia jėgų, kurių negalime matyti, ir virsta gera energija. Didžiausia laimė gyvenime, kai darbas tampa hobiu, o hobis – darbu. Nuo vaikystės kurdavau puokštes tiek sau, tiek artimiesiems ir draugams. Kartu su manimi augo ir aistra grožiui.

Dabar labiausiai mėgstu kurti vestuvėms. Nuotakos puokštė – tai vienas svarbiausių ir maloniausių vestuvių dienos simbolių. Dirbant su jaunavedžiais, užplūsta ypatingi jausmai. Tampu ypač kūrybinga, stengiuosi įgyvendinti puikiausias savo idėjas tam, kad jų šventė taptų gražiausiu gyvenimo prisiminimu.

Sunku išreikšti žodžiais, kokį jaučiu malonumą, kai matau idealiai atliktą savo darbą ir laimingus jaunavedžius. Džiaugiuosi, kai visos detalės atspindi vestuvių nuotaiką.

Didžiausias atlygis už mano darbą – tai laimingų jaunavedžių padėkos žodžiai už puikiai parinktus vestuvių akcentus, kai dalijamasi su manimi savo laimingiausiomis gyvenimo akimirkomis.

„Dirbti – reiškia kurti, o kūryba tai vienintelis gilus ir realus džiaugsmas, kurį žmogus gali patirti šiame gyvenime… (V.Džobertis)

APIE KOLEKTYVĄ: Kartu su manimi dirba puiki komanda – kvalifikuotos floristės, diplomuota vestuvių planuotoja bei jaunas talentingas fotografas kurie įgyvendins Jūsų pageidavimus. Jus maloniai aptarnaus, patars bei suteiks reikiamą informaciją. Tikimės, kad mūsų patarimai ir kūrybinės idėjos jums pravers. Mūsų darbai suteiks jaukumo ir paįvairins Jūsų namus, pokylių sales, darbo kabinetus, parduotuvių vitrinas, iškilmingų pietų, vakarienių vaišių stalą. Mes dirbame tam, kad Jūsų kasdienybė taptų švente.

„Netgi paprasčiausiuose dalykuose darbštumas sukuria tikrus stebuklus…“ (S.Smailsas)
 

Kontaktai

Inesa Borkovska
Telefonas: +370 604 10244
El.paštas: inesafloriste@gmail.com

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės