Verslo lyderis

INTERI

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 16766

Kontaktinė informacija

Adresas: S.Daukanto g. 19, Kazlų Rūda, Kazlų raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: +370 6127 7410
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.interi.lt

Interjero dizaino projektavimas – tai viskas, kas susiję su pastato vidumi, kas yra jo erdvėje: sienos, langai, durys, apdaila, tekstūra, apšvietimas, apstatymas ir baldai. Norint turėti puikią erdvę, naudoju šiuos elementus, kad sukurtume funkcionalią, saugią ir estetiškai malonią erdvę užsakovui.
Šiandien interjero dizaino paslaugos nėra prabangos dalykas, dažnai, tai yra pirmo būtinumo reikalas. Kiekvienas nori gražių, mielų ir jaukių namų, tačiau tai pasiekti pritrūksta laiko, jėgų ir idėjų. Tokioje situacijoje geriausias sprendimas – patyręs specialistas, interjero dizaineris.
Kuriu interjerus, tinkančius kiekvieno užsakovo ir jo šeimos narių gyvenimo būdui, atsižvelgiant į bendrą tarpusavio sutarimą ir geriausio sprendimo ieškojimą, įvertinant kiekvieno užsakovo finansines galimybes ir prie jų prisitaikant.


Interjero dizaino kūrimo stadijos: Bendra koncepcija, patalpų planavimas, baldų išdėstymo planai.
Brėžiniai, vizualizacijos, planai.
Apdailos medžiagų parinkimas.
Baldų projektavimas.
Autorinė priežiūra.
Bendra koncepcija, patalpų planavimas, baldų išdėstymo planai. Ieškoma sprendimų, kaip patogiai ir funkcionaliai suplanuoti gyvenamojo būsto ar biuro erdvę, kaip išdėstyti baldus, kad aplinka taptų jauki, harmoninga bei funkcionali. Sprendžiama, kokias spalvas pasirinkti, atsižvelgiant į kiekvieno individualų charakterį, norus bei patalpos specifiką. Sukurti patinkantį stilių, bendrą visumą ir aplinkos nuotaiką, kad ji būtų harmoninga, patogi bei išskirtinė, atsižvelgiant į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus.
Rengiami planai: funkcinis erdvių išdėstymas, išplanavimas, 3D vizualizacijos.
Brėžiniai, vizualizacijos, planai:
Baldų išdėstymo planas;
Pertvarų planas;
Santechnikos prietaisų planas;
Šildomų grindų planas;
Grindų dangų planas;
Lubų planas;
Apšvietimo išdėstymo planas;
Elektros šaltinių planas;
Sienų ir lubų spalvų planas;
Interjero įrengimui naudojamų medžiagų parinkimas;
Vizualizacijos.

Apdailos medžiagų parinkimas. Labai svarbi darbo dalis, nes nuo jos priklauso bendras interjero vaizdas ir harmoningumas, skirtingų spalvų, faktūrų, formų suderinimas tarpusavyje.
Sukūrus interjero koncepciją, kiekvienai patalpai parenkamos konkrečios detalės ir medžiagos: santechnikos prietaisai, buitinė technika, grindys, sienų bei lubų spalvos, sienų apmušalai, plytelės, baldai, užuolaidos, šviestuvai bei kiti aksesuarai. Apdailos medžiagų parinkimas priklauso nuo užsakovo nurodyto kainų lygio ir interjero dizaino koncepcijos.
Baldų projektavimas. Konkrečiam interjerui projektuojami korpusiniai baldai, atsižvelgiant į bendrą interjero koncepciją, kliento pageidavimus bei finansines galimybes.
Autorinė priežiūra. Kitas žingsnis, užtikrinantis, kad statybos darbai atitiktų sukurtą ir su Jumis suderintą projektą yra mūsų bendradarbiavimas su darbų vykdytojais. Autorinė priežiūra dažniausiai užtikrina tikslesnę ir kokybišką statybų eigą.


Nestandartinių baldų gamyba Jūsų namams, biurui, prekybos, mokymo ar medicinos įstaigai. Kuriant šiuolaikinį interjerą, turime galimybę išpildyti net ir, atrodo, neįgyvendinamas idėjas. Medžiagas baldams galima rinktis iš įvairių rūšių, spalvų bei tekstūrų plokščių, medžio, MDF, faneruotės, stiklo bei metalo konstrukcijų. Akrilinis dirbtinis akmuo suteiks individualumo bei žavesio Jūsų namų interjerui. Ši medžiaga puikiai tinka virtuvės stalviršiams, vonios baldams, praustuvėms, plautuvėms gaminti. Taip pat tai nepakeičiama medžiaga visuomeninėms įstaigoms – restoranų, kavinių stalviršiams, viešbučių priimamųjų stalams, barams, medicinos įstaigų baldams, viešiems tualetams ir kt. Baldams naudojame Hettich, Blum ir kitų gerai žinomų firmų furnitūrą. Taip pat siūlome ekonomiškesnius sprendimus su kokybiškais, tačiau pigesniais priedais.  Prekiaujame žinomiausių firmų buitine technika, plautuvėmis bei maišytuvais.
Su užsakovais draugaujame gerokai iki baldo gamybos pradžios. Dar statybų ar remonto metu aptariamas projektas. Pagal jį patariama, kaip teisingai išvedžioti laidus, vandentiekį, dujas bei ventiliaciją. Siekiant tikslumo, prieš projektuojant nestandartinius baldus, visada atvykstame pas užsakovą. Kartu kuriame būsimų baldų dizainą, išrenkame spalvas.
Darbų atlikimo kokybei skiriamas ypatingas dėmesys. Rinkoje neesame didžiausi, todėl stengiamės savo klientus džiuginti atliekamu darbu, o veiklą pateisinti aukšta paslaugų kokybe. Tai svarbiausia įmonės strategijos dalis ir stipriausia veiklos pusė. Kokybei užtikrinti renkamės ne reklaminius pažadus, bet realia nauda pagrįstus pasiūlymus – visiems darbams suteikiame 24 mėnesių garantiją. Tai nėra akcija, tokių įsipareigojimų laikomės visada, atlikdami bet kokius užsakymus.
Kūrybiškumas – dar viena mūsų stiprybė. Imdamiesi darbų stengiamės, kad jie būtų atlikti tvarkingai ir tuo pat metu teiktų estetinį pasitenkinimą, todėl klientams visuomet pasiūlome idėjų, kaip pagyvinti arba naujai sukurti įdomią, originalią namų ar biuro erdvę.
Kita priežastis, dėl kurios klientai vertina partnerystę su mumis – tai darbų atlikimo kultūra. Turbūt suprantate, kad idealios švaros įrenginėjamame ar remontuojamame būste sukurti neįmanoma, tačiau gerbdami savo klientų nuosavybę, darbo vietoje visada palaikome tvarką.Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės