Verslo lyderis

EVELITA UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 12524

Kontaktinė informacija

Adresas: Radvilėnų pl. 17, LT-50256 Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis


UAB "Evelita" atstovaujami gamintojai ir prekės:


 Profesionali plaukų kosmetika, plaukų priežiūros priemonės. IdHAIR yra puikūs plaukų priežiūros produktai Jums, sukurti Danijoje. IdHAIR produktų kūrimui naudoja daugybę natūralių žaliavų, esančių aplink mus, tokių kaip alyvuogių aliejus, arbatmedžio aliejus, dilgėlių ekstraktas. Visi produktai sudėtyje neturi parabenų!
Daugiau informacijos apie IdHAIR produktus >>

 Profesionali kosmetika profesionaliam naudojimui. Suomiška gamta ir suomiškas charakteris – visa tai 1971 metais įkvėpė sukurti Cutrin prekybinį ženklą. Cutrin gamina produktus šiauriečių plaukams – plaukams, kurie kenčia nuo šiaurietiškos gamtos sąlygų ir šiuolaikinio gyvenimo stresų. Cutrin ilgametė patirtis ir šiuolaikinės technologijos, šiaurietiškos gamtos įkvėpimas ir šiaurietiškų žaliavų naudojimas leidžia sukurti ir išvystyti daugybę puikių produktų. Cutrin yra lyderiaujanti kosmetikos šaka šiaurinės Europos šalyse. Tam, kad užtikrinti Cutrin plaukų kosmetikos aukštą kokybę, produktų kūrimo ir gamybos procesas patvirtintas ISO 9001 ir ISO 14001 aplinkos ir kokybės standartais bei tarptautinės „Responsible Care“ organizacijos programos. Šiauriečių plaukai kaip ir šiaurietiškas klimatas yra labai ypatingi ir reiklūs. Mūsų misija yra suteikti plaukams grožį ir gyvybingumą, esant reiklioms gamtinėm sąlygoms. Tapti pirmuoju pasirinkimu tarp profesionalų ir galutinių vartotojų, turinčių šiaurietiško tipo plaukus, gyvenančių atšiauriomis šiaurietiškomis sąlygomis. 
Daugiau informacijos apie Cutrin produktus >>

 Plaukų priežiūros priemonės. Viena greičiausiai augančių grožio industrijos kompanijų SexyHair Concepts® gamina aukščiausios kokybės produktus profesionaliai rinkai. Pagrindinis biuras įsikūręs Los Angele, Kalifornijoje, realizuoja savo produkciją daugiau nei 60000 licenzijuotų salonų ir eksportuoja į daugiau nei 36 šalis. SexyHair buvo sukurtas 1998 metais plaukų stilisto Michael O‘Rourke, kuris tuo metu vadovavo nuosavam kirpyklų tinklui pietų Afrikoje bei pradėjo kurti naujus salonus pietų Kalifornijoje. Stiprindamas žmogiškąjį potencialą, O‘Rourke sukūrė SexyHair koncepciją, kuria įsipareigojo stiprinti ir gerinti kirpėjų edukaciją. Jis sukūrė vieningą kompanijos Structure in Motion® kirpimo techniką, kuri skatina proto ir kūno harmonizavimą, siekiant verslo ir žmogiškumo derinimo sėkmės.
SexyHair siūlo septynias plaukų priežiūros linijas įvairiems plaukų tipams, struktūrai, ilgiui ir gyvenimo būdui: Big SexyHair® - didelių šukuosenų kūrimui, Curly SexyHair® - garbanotų plaukų priežiūrai ir modeliavimui, Healthy SexyHair® - sveikų plaukų palaikymui ir modeliavimui, Short SexyHair® - trumpų plaukų priežiūrai ir modeliavimui, Silky SexyHair® - dažytų plaukų priežūrai, Straight SexyHair® - plaukų tiesinimui. Apie 70 į skirtingas problemas orientuotų produktų atlieka būtent tai, ką teigia jų pavadinimai.
SexyHair produktai yra labai mėgiami Hollywood'o lyderiaujančių pramgų pasaulio stilistų bei kino žvaigždžių.
Daugiau informacijos apie SexyHair produktus >>

Įrankiai ir kirpyklų įranga:
KASHO Corioliss Comair Germany HAARO Polwell Solis Moser Sibel Belmacil Dezinfekcija - Instrumenų katalogas
Kirpyklinė įranga
 

UAB "Evelita"
Radvilėnų pl. 17, LT-50256 Kaunas
Tel. (8 37) 32 42 22
Faks. (8 37) 32 36 77
El. paštas info@cutrin.lt

Elektroninės prekybos klausimais kreipkitės el. paštu pj@cutrin.lt

Darbo laikas:
I-IV09.00 - 17.30
V09.00 - 17.00
VI-VIInedirbame

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
1 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės