Verslo lyderis

Intornas UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 12590

Kontaktinė informacija

Adresas: Jovarų g. 10, Eigirgalos km., Kauno r., Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: +370 676 36250
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.balkonai.lt

Įmonė įkurta 1997 m. Mūsų  tikslas - dirbti  žmonėms, teikiant kokybiškas paslaugas, visą dėmesį skiriant užsakovo  poreikiams. Įmonės vadovai kelia darbuotojams pagrindinį reikalavimą – saugoti gerą įmonės vardą, vadovaujantis principu – KLIENTAS VISADA SVARBUS!

Nuo pat įkūrimo dienos įmonės darbuotojai nuosekliai kaupė patirtį, žinias aliuminio-stiklo konstrukcijųgamyboje ir montavime. Šiuo metu įmonė išaugo iki 18 žmonių kolektyvo. Stebėdami rinkos tendencijas ir analizuodami užsienio šalių patirtį, išplėtėme aliuminio profilių gaminių asortimentą. 2008 m. tapome atestuota įmonė ir aktyviai įsitraukėme į daugiabučių namų atnaujinimo programą. Per 3 metus dalyvavome atnaujinant 14 namų Kaune, Jonavoje, Tauragėje. 2010 m. UAB “Intornas” balkonų stiklinimo gaminiams suteiktas CE ženklas.

UAB „Intornas“  gaminius montuoja įvairios įmonės visoje Lietuvoje. Mes stengiamės dirbti ir kaip gamybinė įmonė, gaminanti įvairias konstrukcijas pagal įvairių užsakovų pateiktus brėžinius – privačių asmenų ar įmonių. Mes netaupome gamybos įrengimams ir kokybiškiems įrankiams, kadangi nuo to ir nuo darbuotojų kvalifikacijos priklauso atliekamų darbų kokybė. Mūsų įmonėje darbuotojai nesikeičia jau 6 metai, todėl visi yra tikri savo darbo žinovai ir profesionalai. 

Mes siūlome tik tai, kas geriausia

Gaminame  visas moderiniausias įstiklinimo sistemas:

 Siūlome tokias konstrukcijas, kurios tvirtai užsirekomendavo ir yra įvertintos užsakovų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, naudojamos originalios ir patikimos komplektuojančios detalės.  

Mumis galima pasitikėti

Kreipdamiesi į UAB „Intornas“ specialistus, Jūs galite būti tikri – dėmesingai išklausysime visus pageidavimus ir atsižvelgsime į visus, net ir menkiausius niuansus.Mus pirmiausiai domina mūsų gaminių kokybė ir patikimumas, turime galimybę pasiūlyti užsakovams protingą kainą, tuo pačiu išsaugant kokybės reikalavimus.

Ir dar vienas privalumas –  visada stengiamės laikytis užsakymo gamybos terminų.

Ilgus metus dirbame su patikimomis žaliavų tiekimo įmonėmis, kas leidžia mums palaikyti  gaminių kokybės ir patikimumo lygį.  

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės