Verslo lyderis

KAGRĖ UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 24199

Kontaktinė informacija

Adresas: Ustukių k., Pasvalio apylinkių sen., Pasvalio r., Pasvalio raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 861011591
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė:

Apie mus

UAB „Kagrė“ – energinga ir šiuolaikiška kompanija, kuri specializuojasi tvorų, vartų, kalviškų dirbinių, laiptų, metalo konstrukcijų, lauko baldų, stalių gaminių gamybos srityse. Įmonėsišskirtinumas ir privalumas – medžio ir metalo kombinuotas taikymas. Todėl mūsų gaminiai tampa išskirtiniais ir nepakartojamais.   

UAB “Kagrė” produkcija ir paslaugos yra skirti ne tik įvairią veiklą vykdančioms bendrovėms, žemės ūkio objektams, bet ir privatiems vartotojams. Tai įmonė, turinti metalo apdirbimo ir medienos apdirbimo cechus, parduodanti įvairių tipų tvoras, vartus, laiptus, kalviškus metalo gaminius, lauko baldus, stalių gaminius, gaminanti lengvųjų metalinių konstrukcijų pastatus – angarus, nestandartines metalo konstrukcijas. UAB „Kagrė“ pranašumas – nestandartinių darbų atlikimas. Užsakovai, ieškodami individualių sprendimo būdų tvoroms, vartams, laiptams, turėklams, lauko baldams, lengvųjų metalinių konstrukcijų pastatams – angarams ar nestandartinėms metalo konstrukcijoms, nedvejodami gali kreiptis į mus. Mūsų įmonės specialistai visada stengiasi pasiūlyti sprendimo būdą atsižvelgiant į užsakovo finansinę padėtį. Todėl mūsų pagrindiniai užsakovai – ūkininkai, mažos ir vidutinės įmonės, individualių gyvenamųjų namų savininkai. Ieškodami įvairių tipų tvorų, kokybiškų kalviškų vartų, vartelių, patikimų laiptų, stalių gaminių, lauko baldų, panaudojant metalą ir medį, užsakovai kreipiasi į mūsų specialistus, kurie visada pasirengę įgyvendinti įprastus bei nestandartinius užsakymus, atitinkančius norimus lūkesčius.  Ypač mes galime padėti ieškantiems natūralumo ir išskirtinumo, įgyvendinti individualius užsakymus panaudojant medžio ir metalo kombinuotą suderinamumą. 

Vadovaudamiesi profesiniu tobulėjimu bei perspektyvių sumanymų vedami, siekiame geriausio rezultato. Aukščiausia kokybė, ilgaamžiškumas, patikimas, patrauklus ir pageidavimus atitinkantis rezultatas, kainos suderinamumas – tokie pagrindiniai reikalavimai, kurių siekiame gamindami, montuodami ir parduodami savo produkciją.

Šiuo metu mes žengiame sekantį žingsnį – plečiame ir vystome gaminių asortimentą. Siekiame Jums suteikti galimybę rinktis. Taigi, tobulėjimui ribų nėra. Mes esam lankstūs, pasiryžę ir turintys galimybių išpildyti Jūsų lūkesčius.


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės