Verslo lyderis

Kerdara IĮ

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 23877

Kontaktinė informacija

Adresas: Sidabros g. 4, Satkūnų kaimas, Joniškio rajonas, Joniškio raj. - Žemėlapis
Tel: 864079777
Mob. Tel: 865501493
El. paštas: mailto
Fax: 842654567
Svetainė: www.kerdara.lt

IĮ Kerdara įkurta 1993 metais. Rąstinės statybos srityje, didelę patirtį sukaupusi įmonė, norvegiško ( skandinaviško ) sukirtimo spygliuočių rąstinius namus, sodo namelius, vasarnamius bei pirtis.

IĮ Kerdara pastatyti būstai – ekologiškas ir sveikas sprendimas, kadangi jaukiuose namuose tvyros ne tik švarus oras, bet ir optimali drėgmė, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Rąstiniai namai neteršia aplinkos ir netrukdo gamtai atsinaujinti. Mediena pasižymi unikalia sudėtimi, jos natūrali tekstūra cirkuliuoja orą, tai reiškia, jog oras namuose nuolatos kinta bei tolygiai pasiskirsto po visas erdves. Be to, mediena izoliuoja šilumą, sukuria natūralaus kondicionieriaus efektą, tad namo viduje vasaros metu vėsu ir drėgna, o žiemą – šilta, tad rąstinį namą galima statyti tiek šalto, tiek karšto klimato zonose. Medis filtruoja orą ir nepraleidžia kenksmingų orą teršiančių medžiagų.

Vienas pagrindinių rąstinių namų privalumų – saugumas. Medienos tankis prilyginamas metalams, tad itin tvirta konstrukcija yra ne tik ilgaamžė, bet ir apsaugo nuo liepsnos ar gaisro pavojaus. Mediena apdorojama specialiomis medžiagomis, kurios neteršia aplinkos, bet esant aukštai temeratūrai skatina rūkimą, bet ne medžio įsiliepsnojimą, degimą.

Rąstiniai ir mediniai namai – laiko išbandytas pasirinkimas. Šiuose namuose jausite miško kvapą, o natūrali mediena šildys bei suteiks namams unikalų dizainą. Rąstinis namas skirtas tiek poilsiui, tiek nuolatiniam gyvenimui – tai sveikas, ilgaamžis ir prakiškas sprendimas.

IĮ Kerdara statomi būstai gali būti skirtingos paskirties - gyvenamieji namai, vasarnamiai ar mielos, mažutės pirtelės. Mūsų įmonė prisitaiko prie bet kokių klientų poreikių ir pageidavimų, statome namus pagal individualius užsakymus ir stengiamės, kad kiekvienas klientas galėtų džiaugtis išskirtiniu, jaukiu, sveiku ir ekologišku būstu. Esant pageidavimams galime pastatyti namą pagal standartinį projektą. IĮ “KERDARA” garantuoja aukščiausią kokybę ir patraukliausią kainą.Visada stengiamės būti patikimi ir geri partneriai savo klientams: 
- Siūlydami lanksčias bendradarbiavimo formas. 
- Konsultuodami ir patardami klientams. 
- Maksimaliai atsižvelgdami į kliento pageidavimus. 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės