Verslo lyderis

Lidata UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 13650

Kontaktinė informacija

Adresas: Verkių g. 30B, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 85 276 0638
Mob. Tel: 8670 26063
El. paštas: mailto
Fax: 85 273 0656
Svetainė: www.lidata.lt
UAB Lidata

UAB „Lidata" - tai mokyklinių uniformų ir dalykinės aprangos gamybos ir prekybos įmonė. Įkurta 2000 m. ir  nuosekliai dirbdama įmonė sukaupė didelę patirtį, turi patikimus tiekėjus ir partnerius. Mūsų tikslas- sukurti uniformą, kuri būtų ne tik drabužis, bet ir Jūsų mokyklos įvaizdžio  dalis.

Pačių moksleivių pasirinktas modelis, audinys, spalvos, kurios paprastai derinamos prie mokyklos simbolikos, leidžia mums pagaminti linksmas ir jaunatviškas uniformas. Mūsų sukurti patogūs modeliai ir itin kokybiški audiniai leidžia  sukurti moksleivių ir mokytojų uniformas, kaip oficialumo ir praktiškumo derinį, o bendrovėje  įdiegta vidinė kokybės kontrolė,  profesionalių darbuotojų komanda užtikrina greitą ir itin kokybišką rezultatą. Siekiame būti patikimais partneriais, visada kreipiame dėmesį į pareikštą kritiką. Siuvame uniformas ne tik mokykloms ir gimnazijoms, bet ir bankų, oro bendrovių, degalinių, viešbučių ir kitų įmonių darbuotojams. Sukurdami kostiumus kompanijų personalui prisidedame prie išskirtinio kompanijos įvaizdžio. Juk klasikinis kostiumas su įmonės logotipu tikrai atkreipia aplinkinių dėmesį ir išskiria kompaniją iš kitų. Kiekvienai kompanijai modelį ir audinį parenkame pagal kompanijos darbuotojų darbo sąlygas ir darbų pobūdį.

Mokykloms

Mūsų sukurtas ir pasiūtas uniformas nešioja daugelio Lietuvos mokyklų ir gimnazijų mokiniai. Jūsų mokyklai pagaminsime originalius ir kokybiškus:
Tekstilės gaminius (švarkus, sijonus, kelnes, sarafanus, liemenes, palaidines, marškinius, kaklaraiščius, emblemas);
Trikotažo gaminius (džemperius, bliuzonus, megztinius, sarafanus, sportinius marškinėlius, kepures, šalikus).
Pagal mūsų sukurtus ir mokyklos tarybos patvirtintus modelius gaminamas visas uniformos komplektas, pagal pateiktą eskizą išsiuvinėsime mokyklos emblemą. Visi trikotažo gaminiai yra pagaminti iš žemo pilingo verpalų, kurie yra patvarūs ir patogūs dėvėti. Dvigubos dygsniuotos siūlės ir elastinis plastikas gaminio apačioje bei rankogaliuose aprūpina papildomą ilgaamžiškumą ir garantuoja, kad drabužis išsaugos reikiamą formą po daugelio skalbimų.
Uniformos gaminamos iš natūralių medžiagų ( medvilnė, pusvilnoniai audiniai ir verpalai)
Mokiniams ir jų tėvams mokyklose organizuojame pristatymus, kurių metu galėsite įvertinti mūsų produkciją, sužinoti kainas, matavimo tvarką ir užduoti kitus rūpimus klausimus.

Daugiau vaizdinės informacijos 1-4 klasei >>
Daugiau vaizdinės informacijos 5-12 klasei >>

Įmonėms
Darbuotojų uniformos - svarbi kompanijos įvaizdžio dalis, todėl pasistengsime, kad mūsų siūtos uniformos atitiktų Jūsų darbuotojų darbo sąlygas ir pobūdį. Parinksime tinkantį audinį, spalvas, modelį, patarsime derinant priedus ir aksesuarus. Juk puikus klasikinis kostiumas su įmonės logotipu tikrai padarys Jūsų personalą išskirtiniu bei atkreips aplinkinių dėmesį, išskirdama juos iš kitų.


Daugiau vaizdinės informacijos >>

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės