Verslo lyderis

LT-identity Všį

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 13643

Kontaktinė informacija

Adresas: Šv. Stepono g. 34-6, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868604609
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.studijalt.eu
 http://parduotuve.studijalt.eu/

STUDIJA LT

Pagrindinė „Studijos LT“ misija – apjungti skirtingus kūrėjus, įvairių sričių specialistus bendrai kūrybinei veiklai.

Studija LT“ suvienija pačias įvairiausias kūrybines pajėgas tam, kad jauni ir gabūs Lietuvos kūrėjai įgytų galimybę keistis patirtimi su jau pripažintais menininkais. Pagrindinis tikslas – ugdyti tradiciją atvirai dalintis idėjomis, mokytis kurti ir dirbti komandoje.

Studijos LT” įkūrėjos:
Mados dizainerės Jolanta RIMKUTĖ ir Ieva ŠEVIAKOVAITĖ

PREKĖS ŽENKLAI:

LT identity logo
LT identity“ – žinomiausia Ievos Ševiakovaitės ir Jolantos Rimkutės kūrybos pakraipa, aprėpianti ne tik drabužius, jų dizainą, bet ir įvairius kasdienius daiktus. Visa šiuose daiktuose atspindi dizainerių tikėjimą, jog čia ir dabar kuriame patys save – naujos tapatybės lietuvį, kurio kišenėse telpa ir pagarba praeičiai ir drąsus žingsnis ateities link.

LT identity“ suburta komanda savo darbais siekia analizuoti esamą kultūrinę Lietuvos piliečių patirtį, ieškoti naujų simbolių, šiuolaikinių tapatumo ženklų, kūrybiškai juos interpretuoti bei formuoti pozityvų Lietuvos piliečių požiūrį į save.

LT Identity e-shop

baltai_logo
BALTAI tai gamtos traukos ir asmenybės šaknų paieškos urbanistinėje XXI a. erdvėje. Nauja estetika gali būti netikėta gerai susipažinusiems ir sekantiems „LT identity“ projektus, tuo pačiu tai santūresnis kūrybinis etapas, į kurį įsilieja ir nauji Lietuvos kūrėjai.

Šiuolaikinis baltas, naujausias technologijas naudojantis natūralumo paieškoms komunikaciniame chaose – kas jis? Ko jis ieško ir kaip palengvinti jo keliones? Įkvėpimo semiamės aplinkoje, kurioje gyvenam, norim kurti istoriją dabar, gerbti aplinką ir gilias savo kultūrines tradicijas. BALTŲ rūbai pasižymi funkcionalumu ir universalia konstrukcija tinkančia ir vyrams ir moterims. Kolekcijoje naudojami naturalūs audiniai – vilna, medvilnė, linas, kurių kontrastuojančios faktūros kuria savitus derinius ir pojūčius. BALTAI, tai duoklė ūkanotam Lietuvos orui.

ToMaMe logo
ToMaMe“ (Too Many Memories) – tai prêt-à-porter de luxe drabužių linija, į kurią sutilpo visa Ievos ir Jolantos kūrybos kelio patirtis. Šioje kolekcijoje susijungė kūrybiškumas, branda, naujovių paieškos bei estetinis minimalizmas. Tai dizainerių gyvenimo filosofijos, teigiančios pozityvumą, žaismingumą, grožį ir harmoniją atspindys. ToMaMe linijos drabužis yra skirtas XXI amžiaus žmogui – harmoningai, subrendusiai, išmintingai, inteligentiškai, pilnavertei asmenybei. Šios linijos drabužiai sukurti iš natūralių pluoštų bei galimų jų kombinacijų – vilnos, lino, medvilnės. Audiniai „išbaigti“ siuvinėjant, taikant skaitmeninės spaudos, ėsdinimo, aplikacijos, batikos technologijas.

 SwanPh parodomasis
Swan Pharmaceutics” – tai bendras Seržo Gandžumiano, Ramunės Strazdaitės, Jolantos Rimkutės, Ievos Ševiakovaitės, Gabrielės Januškevičiūtės, Daivos Urbanavičiūtės projektas.

PASLAUGOS:

Individualus siuvimas
Garderobo formavimo paslaugos
Įvaizdžio kūrimas
Verslo dovanos
Darbo drabužių kūrimas
Prêt-à-Porter kolekcijų kūrimas

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės