Verslo lyderis

Manualinės medicinos klinika UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 12365

Kontaktinė informacija

Adresas: Varpo g. 29, Šiauliai, Šiaulių raj. - Žemėlapis
Tel: 841 427749
Mob. Tel: 867336442
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.manumedklinika.lt

UAB Manualinės medicinos klinika – Šiauliuose įsikūrusi privati gydymo įstaiga, kurioje profesionalūs specialistai padės tiek sunkių sveikatos problemų turintiems žmonėms, tiek norintiems sveikai gyventi ar atsipalaiduoti. Pagrindinis klinikos šūkis – reikia gydyti priežastį, o ne pasekmes. Klinikoje dirba reabilitologai, kineziterapiautai, logopedai bei psichologai, turint sutrikimų ar tokio pobūdžio ligų kreipkitės, specialistai pasirengę Jums padėti. Manualinės medicinos gydytojai konsultuoja bei gydo nėščiasias, suaugusius, sportininkus, kūdikius bei vaikus.

Nėščiosioms manualinės medicinos klinikoje padedama tiek nėštumo metu, tiek jau tapus mamomis. Besilaukiant kūdikio dažniausiai kylantį nugaros skausmą specialistai gydo aktyvios bei pasyvios kineziterapijos seansais, be to, vykdo prevenciją prieš kitus nėštumo metu kylančius negalavimus, tokius kaip šlapimo nelaikymas, kojų tinimas ir kt.

Gimus vaikeliui tėvams siūlome kreiptis į manualinės medicinos kliniką kūdikio priežiūros klausimais. Tėvai mokomi kaip teisingai reikia nešioti kūdikį, kad nepakenkti jo raidai, kaip lavinti kūdikio judesius žaidžiant su juo namuose bei kokius fizinius pratimus atlikti kūdikio sveikatos gerinimui, atsižvelgiant į kūdikio amžių. Klinikoje atliekamas kūdikių motorinės raidos vertinimas, esant sutrikimams, tėvai mokomi kaip elgtis su kūdikiu, kaip jam padėti vystytis, kaip daryti masažą, klinika atlieka nuolatinį jo raidos stebėjimą. Tam, kad išvengti motorinės raidos sutrikimų tėvai mokomi kaip elgtis, sudarant sąlygas kūdikiams judėti. Be to, klinika teikia kineziterapijos, kūdikių ikikalbinės raidos vertinimo ir lavinimo bei klasikinio ir gydomojo masažo paslaugas.

Vyresniems vaikams klinikos specialistai gali padėti tiek ortopedinių, tiek motorinės raidos sutrikimų atveju. Klinikoje atliekamas motorinės raidos ir judesio funkcijų įvertinimas. Esant poreikiui atliekamas klasikinis, gydomasis masažas, o sergant ortopedinėmis ligomis, tokiomis kaip netaisyklinga laikysena, plokščiapadystė ar neurologinėmis ligomis, kaip celebrinis paralyžius, teikiamos kineziterapijos paslaugos. Jei Jūsų vaikas turi logopedinių sutrikimų, manualinės medicinos klinikoje atliekamas logopedinis masažas bei vaikų kalbos sutrikimų korekcija.

Suaugusiems žmonėms klinikoje teikiamos tiek ligų gydymo, tiek atpalaiduojančios paslaugos. Manualinės medicinos klinikos specialistai Jums pagelbės galvos, kaklo, nugaros, juosmens, pečių, alkūnių, riešų, klubų, kelių ir čiurnų susirgimų atveju. Sunkesnių ligų atveju, tokių kaip osteochondrozės, disko išvaržos, radikulito, traumų, neurologinių, vidaus ligų, gydytojai intensyviai dirba ties gydymu bei reabilitacija, kuri panaikina ne tik ligos simptomus, bet ir gydo patį kilimo šaltinį. Be to, klinikoje gydytojai Jums gali atlikti funkcinę diagnostiką. Klientams, kuriems aktualu išgyti nuo lengvesnio pobūdžio ligų, siūlomos kineziterapijos, klasikinio bei gydomojo masažo paslaugos.
Manualinės medicinos specialistai padeda įvairių sporto šakų sportininkams pasiruošti varžyboms bei atlieka sportinio masažo seansus, priklausomai nuo Jums aktualaus jų kiekio. Sporto metu kilus traumoms, gydytojai atstato atletų traumų šaltinį ir taip padeda vėl siekti užsibrėžtų tikslų, pagerinus funkcinius parametrus.

Kilus rimtai traumai kreipusis į manualinės medicinos kliniką, Jums bus parinktas individualus ortopedinis įtvaras. Prekiaujama Bauerfeind produkcija iš Vokietijos (įtvarai, kompresinės kojinės, įdėklai į batus). Be to, atliekamas kineziologinis teipavimas (klijuojamas elastinis pleistras). Ši procedūra skirta raumenų tonuso normalizavimui, limfos sistemos suaktyvinimui, vidaus organų funkcijos gerinimui bei ūmaus skausmo malšinimui.

Be fizinės pagalbos, klinikoje dirbantys specialistai Jums gali suteikti ir psichologinę pagalbą. Psichologo konsultacijos skirtos individualiems asmenims, šeimoms, poroms ar vaikams padės atstatyti psichologinę pusiausvyrą ar nukreips tinkama gydymo linkme.

UAB Manualinės medicinos klinikos pacientai gali gauti nemokamas ambulatorinės reabilitacijos paslaugas, kadangi klinika sudarė sutartį su Šiaulių teritorine ligonių kasa. Nelaukite kol bus vėlu, kreipkitės į specialistą Jums reikiamos pagalbos, mes pasiruošę padėti.


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės