Verslo lyderis

MIGIRIS UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 9892

Kontaktinė informacija

Adresas: Gamyklos g. 31E, Mažeikiai, Mažeikių raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868248070
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.migiris.lt

Elektrinė tarkavimo mašina

UAB "MIGIRIS" įmonėje gaminamos elektrinės tarkavimo mašinos BETM ir vienfaziai asinchroniniai varikliai VAV. Elektrinės tarkavimo mašinos bulvėms bei kitoms daržovėms ir vaisiams tarkuoti yra populiarios ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Tarkavimo mašinos konstrukcija leidžia pasiekti didelį našumą (net 80 kg. daržovių per valandą). Jos tyliai veikia, labai patogiai išsiardo išvalymui, mažai vibruoja ir yra puiki dovana šeimininkėms. Kiekvienos šeimininkės svajonė - elektrinė tarkavimo mašina. Kažkada atrodęs ilgas ir sunkus darbas, ruošiant visų mėgstamus cepelinus, bulvinius blynus, vėdarus ar kitus daržovių patiekalus, įsigijus UAB "MIGIRIS" tarkavimo mašiną ir sunktuvą, vienas malonumas!

Elektrinė tarkavimo mašina

 SUNKTUVAS pritaikytas darbui su UAB "MIGIRIS" gamybos elektrine bulvių  tarkavimo mašina

Patogiai išrenkamas ir surenkamas, lengvai valomas, skirtas tarkuotų bulvių skysčiui nusunkti ir sultims spausti iš sutarkuotų daržovių arba vaisių masės buitinėmis sąlygomis. Sunktuvas pritaikytas darbui su UAB "MIGIRIS" gamybos elektrine bulvių tarkavimo mašina. Paprastas ir efektyvus naudoti. Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Kiekvienos šeimininkės svajonė - elektrinė tarkavimo mašina ir sunktuvas. Kažkada atrodęs ilgas ir sunkus darbas, ruošiant visų mėgstamus cepelinus, bulvinius blynus, vėdarus ar kitus daržovių patiekalus, įsigijus UAB "MIGIRIS" tarkavimo mašiną ir sunktuvą, vienas malonumas!

Tarkuotų bulvių, daržovių sulčių sunktuvas

Garantijos

UAB "MIGIRIS" garantuoja, kad gaminys pagamintas iš tinkamų medžiagų ir neturi gamybos defektų. Garantinis laikas 30 mėn. po įsigyjimo. Jei garantinio laikotarpio metu bus nustatytas gaminio gamybos defektas, prekybos atstovas arba UAB "MIGIRIS" nemokamai gaminį suremontuos ar pakeis nauju savo nuožiūra. UAB "MIGIRIS" neprisiima atsakomybės, jeigu gaminys buvo neteisingai, piktybiškai arba kitaip neprotingai eksploatuojant sugadintas, sulaužytas arba įvyko nelaimingas atsitikimas. UAB "MIGIRIS" neatlygina jokių atsitiktinių arba šalutinių nuostolių, išskyrus nuostolius susijusius su pačio gaminio gamybos defektais.

Čirvinių blynų keptuvė

Jei Jus aplanko vaikystės prisiminimai... Kvapai, skoniai, vaizdai... gal prisimenate Čirvinius blynus ir mamą, stovinčią prie viryklės ir vartančią seną gerą čirvinių blynų keptuvę. Ar atsimenat tokią?

Čirvinių blynų keptuvės korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio. Keptuvė yra tvirta, stabili, nepaprastai patvari, ilgaamžė, atspari korozijai bei  itin aukštoms temperatūroms ir jų pokyčiams. Keptuvės korpusas  optimaliai perduoda karštį,  leidžianti greitą ir tolygų šilumos pasiskirstymą visoje keptuvėje. Todėl čirvinių blynų keptuvės korpusas tolygiai įkaista ir idealiai tinka traškių ir skrudintų blynų kepimui. Kepami blynai keptuvėje  nesvyla, o kepa tolygiai. Iškepti čirviniai blynai pasižymi itin geru skoniu yra mėgstami tiek vaikų, tiek suaugusių žmonių.

Ši mūsų ir mūsų pirkėjų išbandyta bei geriausiais atsiliepimais įvertinta čirvinių blynų  keptuvė išpildo visus  tokioms keptuvėms keliamus reikalavimus.

Čirvinių blynų keptuve

„Grybukų“ keptuvė

Dar nuo vaikystės prisimenu, kaip mama kepdavo grybukus didžiosioms šeimos šventėms - artimųjų vestuvėms, krikštynoms ar jubiliejams.

Kaskart namuose pasklisdavo salstelėjęs kepinių aromatas, kuris prie langų viliodavo ir kiemo vaikus. Aš laukdavau pirmojo kepimo grybuko – paragauti, ar tikrai skanus, nors visada jie būdavo nepakartojamai skanūs.

Kas jaučia nostalgiją šiems skanėstams, kuriuos kepė mama ar močiutė, bus proga nusipirkti Lietuvoje pagaminta „Grybukų“ keptuvę ir savo šeimą pradžiuginti naminiais saldumynais.

Grybuku keptuve Grybuku keptuve2

Įmonėje atliekamas precizinis mechaninis detalių apdirbimas, apdorojimas programinėmis koordinatinėmis:

 - ištekinimo, 
- frezavimo, 
- tekinimo,  
- krumpliu frezavimo,
- elektroerozinėmis pjovimo staklėmis su viela,
- elektroerozinėmis išdeginimo staklėmis su elekdrodų.
- apvalaus, vidaus ir plokštaus šlifavimo staklėmis,

Taip pat užsiimame metalo:

- karpymu,
- lankstymu,
- valcavimu,
- štampavimu,
- suvirinimu,
- terminiu metalo apdorojimu: grūdinimu, atleidimu, cementavimu. Temperatūros iki 1100 °C.

Vykdomas aliuminio bei plastmasės liejimas. Pervyniojame ir remontuojame elektros variklius, gaminame metalo konstrukcijas.Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės