Verslo lyderis

Noksas

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 20194

Kontaktinė informacija

Adresas: , Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: +37061013552
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.noksas.lt


Cornish Rex veislynas NOKSAS*LT siūlo nuostabaus grožio ir temperamento kačiukus. Trumpai apie veislę ir jos ypatumus.
|APIE VEISLĘ: Kornvalio reksas (Cornish Rex) - labai įspūdinga veislė. Šių kačių kailiukas minkštas, garbanotas, jos beveik nesišeria. Tai labai meilios katės, o jų būdas angeliškas (Ester J.J. Verhoef-Verhallen, Kačių Enciklopedija").
TEMPERAMENTAS: Šios draugiškos meilios katės dievina dėmesį ir mėgsta žmonių draugiją. Visą dieną paliktos vienos, jos labai kamuojasi, todėl jei Jūsų dažnai nebūna namuose, įsigykite dvi kates. Šios katės darniai sugyvena su kitomis katėmis, šunimis, kitais naminiais gyvūnais bei vaikais. Kornreksų būdas santūrus, ramus, jie beveik niekada nesidrasko. Tai be galo smalsi katė - ji bando užmegzti pažintį su kiekvienu svečiu, o jei šis myli kates, tučtuojau susidraugauja. Kornreksas - protinga, meili, smalsi bei judri katė, taigi ją galite išmokinti visokių triukų, pavyzdžiui, atnešti popieriaus gniužulėlius; ji greit pripranta prie pavadėlio. Šios katės mėgsta laipioti ir žaisti - ir vis su naujais žaisliukais.
PRIEŽIŪRA:
Kornreksus prižiūrėti paprasta ir nesunku. Pagrindinis kornreksų privalumas - trumpaplaukis, minkštas, bemaž nesišeriantis kailis. Todėl ši katė ypač tinka žmonėms, kurie nenori rasti katės plaukų ant drabužių, baldų ar kitų daiktų. Kornreksams, kaip ir kitoms katėms, nuolat pakirpkite aštrius nagų galiukus (tik labai atsargiai, kad nepažeistumėt raudonos nago vietos) ir valykite ausis.
FIZINĖS SAVYBĖS:
- KŪNAS: Kornvalio reksai - tai maža arba vidutinio didumo, raumeningo kūno ir smulkių kaulų katė. Kojos ilgos, letenėlės mažos ir ovalios.
- GALVA: Ovalios galvos ilgis didesnis už plotį. Iš profilio nosis ir smakras sudaro tiesią liniją.
- AKYS: Migdolo formos.
- AUSYS: Kuo didesnės Cornish Rex veislės kačių ausys - tuo geriau. Svarbu, kad jos būtų išsidėsčiusios aukštai ant galvos.
- KAILIS: Plaukas trumpas, minkštas ir plonas. Cornish Rex katės neturi šiurkštesnių dengiamųjų plaukų. Idealus kailis tankiai tolygiai banguotas. Tokį banguotą, blizgantį ir minkštą kailiuką ypač norisi paliesti.
- UODEGA: ypatingai ilga, plona ir smailiu galiuku, padengta garbanotu kailiu.
- SPALVOS: Kornvalio Reksai gali būti įvairiausių spalvų ir jų derinių. Taip pat Kornvalio Reksai gali būti net su žymėmis, būdingomis Siamo katėms - tokie Kornvalio reksai vadinasi Si-reksais.
- GYVENIMO TRUKMĖ: apie 15 metų.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės