Verslo lyderis

Oderena IĮ

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 16541

Kontaktinė informacija

Adresas: Ateities pl. 30A, Kauno m, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 860611808
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.oderena.lt

APIE MUS

Individuali įmonė „Oderena“, įkurta 2005 metais Kaišiadoryse, specializuojasi pramoninių ir komercinių pastatų statyboje ir jų rekonstravime. Bendrovėje dirba jauni, puikiai savo sritį išmanantys vadovai, kurie kruopščiai išanalizavę kliento poreikius, pasiūlys geriausius ir palankiausius sprendimus. Tam, kad suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kompanija nuolat domisi ir naudoja naujas technologijas. Suprasdama, kad investicijos į personalą tiesiogiai atsispindi rezultatuose, IĮ „Oderena“ išskirtinai rūpinasi nuolatiniu savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimu, jų pastoviu atestavimu ir sertifikavimu bei darbininkų draudimu.

IĮ „Oderena“ užtikrina atliktų darbų ilgaamžiškumą bei nuolat didina bendrovės pajėgumus, rūpindamasi nepriekaištinga paslaugų kokybe.

Tarp pagrindinių IĮ „Oderena“statomų ir rekonstruojamų objektų yra:

  • logistikos centrai,
  • gamybiniai pastatai ir sandėliai,
  • pramoniniai šaldytuvai,
  • vidinės statinių pertvaros,
  • žemės ūkio paskirties pastatai,
  • prekybos centrai ir pramogų kompleksai,
  • administraciniai pastatai ir kt.

IĮ “Oderena” dirba tiek su stambiomis statybų kompanijomis, tiek su smulkesnėmis bendrovėmis bei pagal pageidavimą teikia konsultacijas profesiniais klausimais. Kompanija objektuose rūpinasi pastatų šiltinimu, montuoja šilumines sistemas, pramoninius šaldytuvus, renovuoja stogus ir sienas, atlieka profiliuotos skardos ir  izoliacinių plokščių montavimą, montuoja vartus, langus ir duris, lietaus sistemas, kaminų indėklus ir t.t.
Tarp statybinių medžiagų gamintojų kompanija dažniausiai renkasi kokybiškas Vokietijos kompanijų medžiagas. IĮ „Oderena“ yra užsitikrinusi patikimo subrangovo ir partnerio vardą tarp tokių bendrovių kaip UAB „TBS Baltic“, UAB „Rolvika“, UAB „Švytėjimas“, UAB “AKS statyba”, UAB “Saprega”, UAB “Tarptautinė statybos korporacija”, UAB “Baltservis” ir kt.

Mūsų objektai yra išsidėstę visoje Lietuvoje, bendrovė taip pat dirba  Baltarusijoje, kaimyninėje Latvijoje bei kitose Europos šalyse. Vertiname pastovius klientus, tarp kurių galime didžiuotis pelnius pasitikėjimą: UAB „FUDO“, UAB „Kauno Žuvis“, UAB „AGARAS“, UAB „ORKOS“, UAB “Vipreka”, UAB “Camargo”, UAB “Baltservis”, UAB “Vilniaus prekyba” ir kt.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės