Verslo lyderis

PLATINEX UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 19650

Kontaktinė informacija

Adresas: Laisvės pr. 71B-61, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: +370 674 77300
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.monplatin.lt


Mon Platin  kosmetika - tai unikali gamtos dovana iš Izraelio Jūsų veido ir kūno odai bei plaukams.   Kosmetikos produktų sudėtyje yra 26 mineralai ir purvas, kurie randami tik Negyvojoje Jūroje.

Mon Platin kosmetikos gamintojas -  įmonė A.Meshi ltd įkurta Izraelyje 1993 metais. Ji yra Izraelio kosmetikos produktų gamintoja ir platintoja profesionaliam ir vietiniam naudojimui. Kompanijos produktus galima rasti Izraelyje ir dar 56 pasaulio šalyse.Mon Platin gamintojo gaminių portfelyje yra  400 rūšių skirtingų produktų 56 pasaulio šalims ir visi šie produktai žinomi kaip aukščiausios kokybės. 

Visi Mon Platin odos ir plaukų priežiūros produktai sukurti specializuotose labaratorijose, kurių tikslas išsiaiškinti naturalius augalų, Negyvosios Jūros mineralų, purvo ir kitų natūralių komponentų derinius, kurie efektyviausiai veikia mūsų kūną (sinergija). Mon Platin Izraelio kosmetikos produktų pakuotės pažymėtos specialiu ženklu, atspindinčiu kompanijos tvirtą poziciją prieš kosmetikos bandymus su gyvūnais.

Pristatomos  trys Mon Platin kosmetikos linijos:

·      Mon Platin Dead Sea Minerals (Baltoji linija)

Mon Platin Dead Sea Minerals  linijos produktų sudėtyje yra purvo ir 26 mineralų, kurie randami tik Negyvojoje Jūrojederinys. Šie mineralai yra žinomi kaip mineralai gebantys minkštinti, maitinti odą, stimuliuoti mikrocirkuliaciją, palengvinti artrito požymius, medžiagų apykaitos sutrikimus ir kt.

Į DSM kolekciją  įeina 100 unikalių ekstraktų, naturalių aliejų ir vitaminų, kurie sąveikaujant su kitais išskirtiniais komponentais, sukuria išskirtinės kokybės produktus, atitinkančius griežčiausius pasaulinius standartus.

·      Mon Platin Black Caviar collection (Premium linija).

Juodųjų Ikrų linija šalia unikalių Negyvosios Jūros mineralų, įvairių augalų aliejų taip pat prisotinta išskirtiniu komponentu juodaisiais ikrais, kurie suteikia produktams ypatingos prabangos ir išskirtinumo. Juodieji  ikrai unikalūs tuom, jog tai tarsi vitaminų (A, D, E, F), mineralų (natrio, magnio, kalio, fosforo, kalcio, geležies) bei amino rūgščių sandėlis. Ikrų ekstraktas - aktyvuoja kolageno ir elastino gamybą, gerina ląstelių mitybą, apsaugo nuo raukšlių atsiradimo bei gerina epidermio mikro-reljefą.

·      Mon Platin Professional 

Plaukų priežiūros linija  profesionaliam naudojimui. Priemonės praturtintos unikaliais juodųjų ikrų ekstraktais, įvairiomis augalų esencijomis ir šilko proteinais.  Linija skirta grožio salonams.

Mon Platin Izraelio kosmetikos produktai skirti visiems ir kiekvienam:

·   produktai įvairiems odos tipams;

·   priemonės plaukų priežiūrai;

·   kūno odos produktai;

·   anti – aging (prieš raukšles) produktai;

·   dantų higienos produktai;

·   produktai odai, pažeistai žvynelinės;

·   nuo saulės apsaugantys produktai;

·   produktai kūdikiams;

·   kosmetikos priemonės vyrams

Mon Platin kosmetika yra turtinga Negyvosios Jūros mineralais ir draugiška gamtai - visa tai patvirtina sertifikatai išduoti Izraelio sveikatos ministerijos.

Kompanija UAB PLATINEX yra oficali Mon Platin Izraelio kosmetikos su Negyvosios Jūros mineralais atstovė Lietuvoje. 


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės