Verslo lyderis

Prestėja UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 20563

Kontaktinė informacija

Adresas: Dubysos g. 31, Klaipėda, Klaipėdos raj. - Žemėlapis
Tel: 846342490
Mob. Tel: 865029914
 865029916
 865029919
El. paštas: mailto
Fax: 846342490
Svetainė: www.presteja.lt
 www.benders-cerpes.lt
 www.presteja.com
 www.keraporas.lt

Apie mus

UAB "Prestėja" veiklos istorija skaičiuojama nuo  1999 metų.

Įmonės pagrindinė veiklos kryptis – prekyba statybinėmis ir apdailos medžiagomis. 

Prekiaujame keraminiais Kerapor, Porotherm, Keraterm, silikatiniais SILI , ARKO M, keramzitiniais Fibo ir Betto bei akytojo betono Aeroc, Poritas, Texoblock, Ytong blokeliais, silikatinėmis ir keraminėmis statybinėmis plytomis, apdailos silikatinėmis bei tašytomis plytomis, klinkerinėmis Heylen-bricks, Terca, Desimpel, Knabe, Wienerberger plytomis, klinkerinėmis Ströher, Ceramika Paradyż, Cerrad plytelėmis, pertvarų, ventiliaciniais, sąramų blokeliais, perdengimo plokštėmis, pamatų blokais, gelžbetoninėmis sąramomis, stogų danga Benders, Koramic, Eternit, Katepal, Roofshield, difuzinėmis ir izoliacinėmis plėvelėmis Tyvek, Roof, Corotop, Dachova, Strotex, Eurovent,  lietaus nuvedimo sistemomis Bryza, Struga, Bud-masz, Hunter, Flamingo, S-lon,  kaminų ir ventiliacijos sistemomis Niko, Schiedel, Tona, Leier, stogo langais Roto, RoofLite, statybiniais mišiniais Quick-mix, Atlas, Ceresit, Simmix, Mitto, pastatų priežiūros priemonėmis REMMERS, Akmenės cementu, apšiltinimo vata Paroc, Knauf, Ursa, Essentia, putų polistirolu Šiloporas. Nuolat plečiame produkcijos asortimentą.

UAB "Prestėja" klientai – statybos įmonės ir  privatūs statytojai. 

Bendrovė strategija -  sąžiningas bendradarbiavimas su partneriais ir klientais, siekiant abipusio pasitikėjimo.

Gerbiame ir vertiname visus klientus, stengiamės pasidalinti patirtimi ir suteikti konsultacijas dėl įvairių statybinių medžiagų galimybių ir panaudojimo. Tikimės, kad malonus aptarnavimas ir universali nuolaidų sistema padės mums sėkmingai bendradarbiauti. Mes orientuojamės į kokybišką klientų poreikių tenkinimą ir greitą paslaugų vykdymą.

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Stabilumas - sėkmės garantas

UAB "PRESTĖJA" pripažinta kaip viena iš ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje, bendrovei suteiktas tai liudijantis sertifikatas 

CrefoCertSTABILUS SILVERkadangi UAB "PRESTĖJA" mokumo rizika nepertraukiamai daugiau kaip vienerius metus išliko maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir nebuvo kitų grėsmių įmonei. Lietuvoje jį gali gauti tik 3000 bendrovių, t. y. 2 % visų aktyvių įmonių.

Sertifikatą CrefoCertSTABILUS suteikusi bendrovė „Creditreform“ yra Europoje gerai žinoma įmonių kreditingumą vertinanti kompanija. UAB "PRESTĖJA" įvertinta ekonomiškai stabilia bendrove vadovaujantis nuo 1879 m. veikiančio susivienijimo „Verband der Vereine Creditreform“ (Vokietija) metodika.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės