Verslo lyderis

PROCESSUS UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 16002

Kontaktinė informacija

Adresas: Žiemgalių 3E, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Tel: 837 441444
Mob. Tel: 8686 33884
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.processus.lt

2006 metais, Kaune,  Šilainiuose, Žiemgalių g. 3E, duris atvėrė nauja odontologijos klinika „Processus“. Ilgametė patirtis dantų gydymo srityje, leido ne tik pagerinti paslaugų kokybę bei įdiegti aukščiausio lygio odontologijos pasiekimus, bet ir sukurti maksimaliai geras sąlygas personalui. Susibūrė puikus odontologų specialistų kolektyvas.
Paskutiniai odontologijos technikos pasiekimai, nauji inžinieriniai sprendimai šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo srityje ir gydytojui ir pacientui leidžia bendrauti geriausiomis sąlygomis. Įdiegtos video ir audio sistemos pacientui leidžia patirti maksimalų komfortą. Patogus privažiavimas ir automobilių parkavimas. Kviečiame apsilankyti odontologijos klinikoje Kaune! Apibendrinus galime teigti, kad Jus patekot į geriausią odontologijos klinką. Norime pakviesti pasinaudoti galimybe konsultuojant ir įrengiant šiuolaikines odontologines klinikas, kabinetus pagal aukščiausius statybos ir inžinierijos parametrus. Galime pagelbėti ir statant ir įrengiant darbo vietas. Galime pasiūlyti aukščiausios kokybės sertifikuotus instrumentus. Esame partneriai su DENTALTECH, prekiaujančiais burnos higienos produktais. Bendradarbiaujame su garsia pietų Korėjos implantų gamybos firma BiogeNesis, kuri gamina ir tiekia rinkai aukščiausios kokybės produktus. Be dantų implantų aprūpiname visomis protezavimo detalėmis bei chirurginiais įrankiais. Prekiaujame breketais ir kitomis gydytojams ortodontams reikalingomis medžiagomis. Mes turime ir naudojame nebrangų apexlokatorių tiems, kam rūpi sutaupyti. 

Teikiamos paslaugos:
Burnos higiena
Dantų balinimas
Dantų implantacija
Dantų protezavimas
Endodontija
Estetinis plombavimas
Periodontas
Terapinis gydymas
Ortodontija

Mes specializuojamės

Dantų implantacija, dantų protezavimas ir estetinis plombavimas - mūsų pagrindinės specializacijos kryptys. Čia Jus gydysime naudojant naujausius ortodontijos ir endodontijos pasiekimus. Atliksime burnos higienos procedūras Sužinok daugiau>>

Dantų implantai

Implantų sistema K!sses – naujausias Biogenesis gaminys, verčiantis „pasitempti“ net garsiausias firmas, gaminančias panašius produktus. K!sses dantų implantai leidžia atlikti dantų implantaciją greičiau ir komfortabiliau.

Dantų implantacija

Dantų implantai kasdien vis plačiau naudojami dėl tobulesnių medicinos technologijų, dėl pakilusios odontologų kvalifikacijos. Tačiau svarbiausia – išaugo pacientų susidomėjimas ir pasitikėjimas šiuo metodu.

Dantų protezavimas

Pasiekimai šiuolaikiniame dantų protezavime leidžia nauju būdu išspręsti senas problemas. Šiais laikais dantų protezavimas ant implantų jau nebe naujiena, dabar jis atliekamas įvairiausiais būdais.


SUŽINOK DAUGIAU...

Nauji sprendimai endodontijoje

Nauji sprendimai endodontijoje

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės