Verslo lyderis

RIMSAUGA UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 7535

Kontaktinė informacija

Adresas: Vasario 16-osios g. 6 - 303, Tauragės m., Tauragės raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 861409722
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.rimsauga.lt


Saugos tarnyba UAB „Rimsauga“ atidaryta nuo 2011 rugsėjo pirmos dienos Tauragėje. Nuo spalio penkioliktos dienos viena iš UAB „Rimsauga“ atstovybių duris atvėrė Jurbarko mieste. 2012 metais UAB „Rimsauga“ pradėjo teikti reagavimo paslaugas Pagėgiuose ir Skaudvilėje.

UAB „Rimsauga“ tai licencijuota, privati saugos tarnyba, turinti daugiausiai greitojo reagavimo ekipažų regione, sukurta dirbti naujoviškai, vodavaujantis nestandartiniais, išskirtinai orientuojantis į visapusį žmogaus saugumo užtikrinimą. Pagrindinė „Rimsauga“ misija - kelti žmonių pasitikėjimą saugumu Tauragėje, Jurbarke, Šilalėje, Pagėgiuose, Skaudvilėje. Todėl Jums dirba kvalifikuoti profesionalai, turintys didelę patirtį ir teorines žinias. Jie griežtai laikosi sąžiningumo, atsakingumo, konfidencialumo ir teisingumo principų. Klientų saugumui nevengiame atsakomybės ir prisiimame įsipareigojimus. Siekiame maksimaliai apdrausti savo klientą, prisiimame materialinę atsakomybę už saugomus objektus. Tai yra patvirtinta mūsų veiklos civilinės atsakomybės draudimu.


–Kadangi šioje srityje įmonės vadovybė dirba jau daugiau nei 15 metų ir daugelis klientų mus pažysta asmeniškai tikimės, kad jie ir toliau pasitikės mūsų įmone.

Saugos tarnybos automobiliai aprūpinti pačia pažangiausia GPS navigacine sistema, leisiančia saugomą objektą pasiekti lengviau, greičiau ir be klaidų. Tam pačiam tikslui pasiekti įmonėje dirba ir puikiai miestą pažįstantys darbuotojai. Dar daugiau, klientas, jeigu to pageidaus, apie jo namuose arba įmonėje suveikusią apsaugos signalizaciją informuojamas SMS pranešimu tuo pačiu metu kaip ir UAB „Rimsauga“ budintis ekipažas.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės