Verslo lyderis

Romualdo Vrublevskio ūkis,Brolių Vrublevskių medelynas

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 15534

Kontaktinė informacija

Adresas: Gelvadiškių g.34, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868754539
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.vrmedelynas.lt

Medelyno veiklos pradžia siekia 1990-uosius metus, kai Nemenčinėje buvo pasodinta didelė kriaušių ir obelų sodinukų kolekcija. Patirtį kaupėme bendradarbiaudami su Vilniaus Sodo Augalų Veislių tyrimų Stotimi.

Nuo 1996-ų metų didelį dėmesį skyrėme dekoratyviems ir derlingiems kamieniniams serbentams ir agrastams. 1999-ais metais klientų patogumui dalis medelyno buvo perkelta į Antakalnio rajoną, Nemenčinės 10 kilometrą, esantį Gelvadiškių gatvėje. Dabar čia galima įsigyti įvairiausių skiepytų vaisinių, uoginių ir dekoratyvinių lapuočių augalų.

Daugelis augalų yra užauginti pagal naujausią konteinerinę auginimo technologiją ir parduodami konteineriuose (vazuonuose), kad būtų galimybė juos sodinti visą vasarą - nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Taip užaugintą medelį nebūtina tuoj pat sodinti, be to, jis beveik visada lengvai prigyja.

Medelyno plėtros kryptis įtakojo žinomų sodininkų, kaip Vaclovo Paketūro iš Vilniaus, žinomo VU mokslininko selekcininko dr. Antano Ryliškio, Vilniaus Sodo Augalų tyrimų Stoties direktoriaus Edmundo Lauciaus konsultacijos ir patarimai. Plėsti sumedėjusių augalų kolekciją padėjo Inara Bondare iš Latvijos Salaspilio botanikos sodo. Praktiniais klausimais patarė žinomas Lenkijos sodininkas Marceli Ciesielski iš Inovroclavo.

Mūsų klientai yra ne tik eiliniai sodininkai, bet ir reiklūs augalų kolekcionieriai, profecionalūs apželdintojai.Mūsų paskiepytus ir užaugintus medelius galima įsigyti ne tik medelyne, bet ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose vykstančiose sodininkų mugėse. Kiekvienais metais dalyvaujame Latvijoje vykstančiose sodininkų parodose Salaspilyje ir Rygoje.  

2010 metų sezone galėsime pasiūlyti virš 20 veislių obelų, 13 veislių slyvų, 10 veislių trešnių, įvairių veislių kriaušių, vyšnių, persikų, abrikosų, 13 veislių lazdynų, virš 28 veislių serbentų ir agrastų, 13 veislių šermukšnių. Pas mus rasite gerų veislių šilauogių, valgomųjų sausmedžių, įvairiausių aviečių ir gervuogių, vynuogių, akinidijų, spanguolių, šeivamedžių, šilkmedžių, cintrinvyčių, cidonijų, svarainių, įvairiausių riešutmedžių, dekoratyvinių formų gudobelių, ąžuolų, gluosnių, maumedžių, guobų, beržų, klevų, ginkmedžių, magnolijų, pupmedžių, ir dar daug kitų veislių vaismedžių, vaiskrūmių ir dekoratyvių sumedėjusių augalų rūšių. Galime pasiūlyti didžiausią kamieninių serbentų ir agrastų asortimentą Lietuvoje- virš 25 veislių.

Pastaruoju metu itin populiarėja šeimos medžiai. Tai vaismedžiai ir dekoratyviniai medžiai, kuriuose įskiepytos kelios skirtingos veislės. Toks medis gali žydėti skirtingos spalvos žiedais, turėti skirtingos spalvos lapus, sunokinti kelių spalvų vaisius, kuriuos galima būtų skinti net tris mėnesius. Šeimos medį kiekvienas gali užsisakyti individualiai. Kartu su Jumis mes galime parinkti veisles, jas paskiepyti ir, skiepams prigijus, tų pačių metų liepos mėnesį atiduoti medelį atiduoti Jums. Kad turėtumėte originalų šeimos medelį!    

KONTAKTAI

+370 68754539 Romas
+370 68582402 Edmundas

Email: romas.vrublevskis@gmail.com

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės