Verslo lyderis

Radijo Ryšio Sistemos UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 11914

Kontaktinė informacija

Adresas: Palemono g. 171-202, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 852603146
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.rrs.lt

Apie mus

Sveiki atvykę į UAB „Radijo ryšio sistemos“ internetinį puslapį!

Esame patyrusi, veržli kompanija, kuri buvo įkurta 2008 metų balandį. Nors esame jauni, įmonės branduolį sudaro ne vienerių metų patirtį darbe su CB, PMR ir profesionalia radijo ryšio įranga bei GPS navigacijomis ir vaizdo registratoriais turintys žmonės.

Mūsų veiklos sritys: CB radijo ryšio įrangos bei GPS navigacinių imtuvų, vaizdo registratorių (DVR) techninė priežiūra, remontas, montavimas ir pardavimas.

Atstovaujame President Electronics, TTI, Midland, CRT, Garmin, TomTom, VDO Dayton, Itronics, Cowon, Powerax, Navimax gamintojų produkciją ir turime platų modelių pasirinkimą.

Mes tikimės jums padėti įgyvendinti visus ryšio sprendimus!

CB ryšys

Ar žinote kas yra CB?
... Citrininis Bebras? Ne...
... Ciferblatinis Begemotas? Ne...
... Cukrinis Briedis? Ne...
... Ciklopinis Burgdorferis? Taip pat NE!
... tai gal ČB? :)
Tikrai NE!!!

CB (kitaip Civilinė Banga, angl. Citizen's Band) yra specialių leidimų nereikalaujantis radijo ryšys, veikiantis 27MHz ruože, skirtas žmonėms bendrauti tarpusavyje. Kelyje šis ryšys įgalina vairuotojus keistis informacija apie kamsčius, avarijas ir kitus... nesklandumus.  Ko reikia norint prisijungti prie CB'istų būrio? Išsirinkti sau tinkančią ir patinkančią stotelę bei anteną ir tai praktiškai viskas - beliko tik nuspręsti kurioje automobilio vietoje pageidaujate ją matyti. Jei iškils papildomų klausimų drąsiai skambinkite mums telefonu 8 37 373320, rašykite laiškus ar atvykite pas mus.  Jeigu norite padiskutuoti su bendraminčiais apie radijo stočių privalumus ir trūkumus - junktitės prie CB bendruomenės!

GPS ryšys

GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų.

GPS palydovai

GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus – apie 20180 km.

GPS palydovo parametrai:

 • svoris – apie 907 kg,
 • ilgis – apie 5 m,
 • siunčiamo radiosignalo dažnis – 1575,42 MHz,
 • siustuvo galia – apie 50 vatų.

Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.

GPS imtuvai

Tai prietaisai, priimantys signalus iš GPS palydovų. GPS imtuvus naudoja vartotojai, esantys žemės paviršiuje ir aviacijai tinkamame atmosferos sluoksnyje, savo buvimo koordinatėms nustatyti. GPS imtuvą paprastai sudaro dvi pagrindinės dalys – pagrindinis imtuvo mazgas (GPS engine) ir vartotojiška taikomoji programa.

Koordinačių nustatymas

GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų, esančių tiesioginio matomumo zonoje, algoritmų pagalba apdoroja gautus signalus ir pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:

 • platuma,
 • ilguma,
 • aukštis virš jūros lygio,
 • judėjimo greitis,
 • judėjimo kryptis.
 • Informacija (grafinė ir tekstinė) yra išvedama vartotojui į ekraną. Imtuvas dažniausiai jungiamas prie delninio arba nešiojamo kompiuterio.

GPS palydovų siunčiami signalai pasiekia bet kurią Žemės vietą, bet kuriuo paros laiku, nepriklausomai nuo oro temperatūros.

Koordinačių tikslumas

Šiuo metu GPS imtuvo vietos nustatymo tikslumas gali siekti nuo 100 metrų iki 1 cm. Tai priklauso nuo naudojamo imtuvo sudėtingumo, naudojamų matavimo ir apskaičiavimo priemonių bei metodų. Civilinės paskirties arba buitiniais GPS imtuvais nustatomų koordinačių paklaida siekia apie 3-5 m.

Kur reikia didelio tikslumo, prie GPS imtuvo yra naudojamas papildomas diferencialinis GPS imtuvas (Differential GPS, DGPS). Jis skirtas panaikinti netikslumus, kai GPS signalas iškraipomas:

 • netyčia - trukdžiai atmosferos sluoksniuose (jonosferoje, troposferoje),
 • tyčia - selektyvus priėjimas (SA - Selective Availability). Tai tyčinis GPS signalo pabloginimas, į jo transliavimą įvedant pseudoatsitiktines paklaidas. GPS tikslumas yra tyčia sumažinamas iki maždaug 100 metrų atstumui ir 5 km/h greičiui. SA naudoja GPS sistemos kūrėjai ir savininkai.

DGPS imtuvas koordinačių tikslumą gerina antžeminės stoties pagalba. Antžeminė stotis, priėmusi palydovo signalą, apskaičiuoja jo paklaidą ir kitu radijo dažniu siunčia "patikslintą" signalą DGPS imtuvui. DGPS sistema, priklausomai nuo imtuvo tipo ir veikimo metodų, vartotojui leidžia buvimo vietą apskaičiuoti nuo kelių metrų iki 1 cm tikslumu.

Naudojimas

Kai erdvėje tarp imtuvo ir GPS palydovo lyja ar sninga, tai neturi juntamos įtakos priimamam GPS signalui. Tačiau signalo priėmimą gali gerokai pabloginti sniegas ir ledas, susikaupę ant GPS imtuvo išorinės priėmimo antenos.

GPS imtuvams kenkia žaibai. Jei žaibo iškrova įvyksta šalia, imtuvas gali būti visiškai sugadintas.

Praktinis pritaikymas

GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

GPS navigacija vis plačiau pradedama taikyti transporto, turizmo ir kt. srityse.

Didelio tikslumo GPS sistema yra naudojama kariniams tikslams, aviacijoje, kartografijoje, geodezijoje ir kt.

Informacija iš Wikipedia

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės