Verslo lyderis

ŠIAULIŲ BALDAI UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 10454

Kontaktinė informacija

Adresas: Aido g. 10, Šiauliai, Šiaulių raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 841552903
 +37061449659
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.siauliubaldai.lt

Apie mus

UAB "Šiaulių Baldai" - gerai žinoma, viena didžiausių baldų prekybos bendrovių Lietuvoje, įkurta 1992 m. Šiauliuose. Per daugiau nei 20 veiklos metų "Šiaulių baldai" sukaupė didžiulę patirtį baldų prekybos, gamybos ir paslaugų organizavimo srityje. Nuosekliai ir sėkmingai dirbdama bendrovė bendradarbiauja su didžiausiais užsienio ir Lietuvos baldų gamintojais, kas leidžia pasiūlyti klientams platų ir naujausias tendencijas atspindintį baldų asortimentą.

Tiek šioje UAB "Šiaulių baldai" elektroninėje parduotuvėje, tiek bendrovės baldų salone, esančiame Aido g. 10, Šiauliuose, rasite platų svetainės, miegamojo, prieškambario, biuro, vonios, jaunuolio, valgomojo baldų asortimentą. Klientams bus pasiūlytas platus medžiagų bei spalvų pasirinkimas, visos įmanomos baldų komplektacijos, o patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai suteiks išsamią konsultaciją. Pas mus galite įsigyti ne tik baldų, kadangi "Šiaulių balduose" vienas plačiausių Lietuvoje kilimų pasirinkimų, taip pat karnizai, užuolaidos, matracai, šviestuvai, patalynė ir kiti namų dekoro bei interjero elementai, baldinė furnitūra. Mūsų klientams siūlomos ypatingai palankios pirkimo išsimokėtinai sąlygos, taip pat teikiamos baldų pristatymo, surinkimo, kilimų apsiuvimo ir kitos paslaugos.

www.siauliubaldai.lt - elektroninė baldų parduotuvė, kurioje galite rasti visapusiškų įvairiausių baldų. Platus prekių asortimentas ir teisinga kaina užtikrina galimybę išsirinkti kiekvieno skoniui tinkamą daiktą, padėsiantį atgaivinti Jūsų namus ir gyvenimą padaryti patogesnį. 

Mes esame tam, kad padėtume Jums įsigyti kokybiškiausias prekes už prieinamą kainą. Šiaulių baldai užpildo kokybės ir kainos neatitikimo bei mažo pasirinkimo trūkumus daugumoje Lietuvos baldų salonų. Todėl dabar neišeidami iš namų galite išssirinkti Jums patinkantį baldą, o mes užtikrinsime patogų ir greitą pristatymą, prekės kokybę bei mažiausią kainą. 

Pristatymas

Užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje. Baldus pristatysime įmonės transportu arba per siuntų tarnybą.

Jei prekę turime sandėlyje, ją pristatysime nuo 2 iki 4 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos. Jei prekės neturėsime sandėlyje, reikės užsakyti, pristatymas gali trukti nuo 30 iki 45 dienų.

Savo klientams Šiaulių mieste baldus pristatome nemokamai, prieš tai su klientu suderinus tinkamą laiką.

Kituose miestuose pristatymas mokamas:

iki 500 Lt - pristatymas 50Lt;

nuo 500 Lt iki 1000 Lt - pristatymas 75 Lt;

nuo 1000 Lt - pristatymas 100 Lt. 

Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu arba telefonu ir taip pat patikslinsime pristatymo datą.

Baldai pristatomi nesurinkti. Surinkimo ir užnešimo paslauga kainuoja papildomai, kaina derinama individualiai.

Visus užsakymus galite nemokamai atsiimti iš mūsų sandėlio Šiauliuose Aido g. 10.

 

 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės