Verslo lyderis

Sporto Namai

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 6658

Kontaktinė informacija

Adresas: Šarkuvos g. 22, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Tel: +370 37 231580
Mob. Tel: +370 61598689
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.snamai.lt

Sveikatingumo ir sporto klubo „Sporto namai“ tikslas - įkvėpti žmones vykdyti pozityvius pasikeitimus, optimaliai išnaudojant jų galimybes. Aukščiausia galima gyvenimo kokybė yra trokštama kiekvieno ir „Sporto namai“ yra įsipareigoję asmeniškai motyvuoti kiekvieną, pasirenkant jiems tinkantį sveikatingumo kelią, vedantį pasirinkto tikslo link. Tai įsipareigojimas sveikatai. Pažadas, kad „ ... nuo šiandien aš gyvensiu geriau “. Naujai atrasta motyvacija - nustatyti tikslą ir jo siekti kiekvieną dieną. Jūs trokštate ir norite jį pasiekti. Mes turime kelias priežastis, kodėl Jūs turėtumėte pradėti dabar:

Mūsų klubo bendruomenei priklauso daugiau nei 250 pastovių narių. Tai įvairaus amžiaus, interesų ir įvairių sportinių gebėjimų žmonės. Jie ateina į sporto klubą pasiekti savo nustatytų tikslų. Mūsų klubas yra daugiau nei keturios sienos, pristatytos įvairiausios įrangos. Tai bendruomenė žmonių, kurie dalinasi bendru troškimu ir siekiu. Juk kartu veikiant, nieko nėra neįmanoma.

Sporto klubo narystės galimybės gali būti tinkamos pagal kiekvieno poreikius ir galimybes. Tai vienas iš nedaugelio sporto klubų Kaune, suteikiantis galimybę Jums patogiai sportuoti tik Jums tinkamu laiku, nes darbo dienomis sporto klubas dirba nuo 6:00 val. iki 22:00 val. „Sporto namai“ yra visada arčiausiai Jūsų - arčiausiai Jūsų namų.

Čia Jūs visada būsite pastebėti. Mūsų klubo treneriai yra profesionalūs sportininkai. Kaip draugas, kapitonas ir treneris, jie visada padės Jums turėti gerą nuotaiką, kuri kiekviename žingsnyje skatintų ir suteiktų stiprybės būti motyvuotam visoje treniruočių ciklo kelionėje. Taigi Jūs galite būti tikri, kad pasieksite savo tikslus ir juos pasieksite greičiau. Laukiame Jūsų apsilankant treniruoklių salėje, aerobikos, karate, aikido, muay-thai treniruotėse. Esant poreikiui visada galima užsisakyti asmenines treniruotes, konsultacijas dietos ir mitybos klausimais.

Treniruoklių salėje daug įrengimų ir alternatyvių pratimų galimybių, todėl Jums nereikės laukti ir nuobodžiauti. Klube skambanti šauni ir užvedanti muzika, Jus lydės visą laiką.

PASLAUGOS


Mus rasite
Adresu: Šarkuvos g. 22, Kaunas

Susisiekite su mumis
Tel.:(+370 37) 231580
Mob.:(+370) 61598689
skype: bodyhouse.silainiai

Darbo laikas
I-V 6:00 - 22:00 val.
VI-VII 9:00 - 15:00 val.Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės