Verslo lyderis

Inžinerinių inovacijų centras UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 15193

Kontaktinė informacija

Adresas: Kareivių g. 6-207, Vilnius, LT-09117, Lietuva, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 370 5 279 84 00
Mob. Tel: 370 612 94 564
El. paštas: mailto
Fax: +370 5 278 47 01
Svetainė: www.iic.lt

Siūlome unikalią PENETRON hidroizoliacinių medžiagų sistemą, daugelyje pasaulio šalių naudojamą virš 50 metų ir pripažintą statybos profesionalų!


Группа компаний ПЕНЕТРОН

PENETRON sistemos cheminiai komponentai 60 cm. (atskirais atvejais iki 90 cm.) įsiskverbia į drėgno betono struktūrą, reaguoja su betono sudedamosiomis dalimis, užpildydami betono poras, kapiliarus ir mikro įtrūkimus netirpiais, chemiškai atspariais kristalais. Tokiu būdu, apsaugą vandens pralaidumui iki W14 ir daugiau įgauna visa betono konstrukcija. Apdorojimas PENETRON 20% padidina betono stiprumą bei iki 100 ciklų padidina atsparumą šalčiui. Leidžiamas apdoroto betono kontaktas su geriamu vandeniu.

Betonas, apdorotas PENETRON, įgyja atsparumą karbonatų, chloridų, sulfatų, nitratų, taip pat bakterijų, grybelių, dumblių ir jūros organizmų poveikiui. Nesudaro membraninės plėvelės ant betono paviršiaus, išlieka betono pralaidumas garui.

Profesionaliosios klasės medžiagos, skirtos betono konstrukcijų hidroizoliavimui:

  • PENETRON – sausas mišinys, skirtas surenkamų ar monolitinių betono ir gelžbetonio konstrukcijų, paviršių ir tinko sluoksnių iš cemento-smėlio skiedinių hidroizoliacijai per visą storį.
  • PENEKRIT – sausas mišinys, skirtas įtrūkimų, siūlių, sudūrimų, sujungimų, sąsajų, komunikacijų įvadų statiškai apkrautose surenkamose ir monolitinėse betono konstrukcijose hidroizoliacijai.
  • VATERPLAG – sausas mišinys, skirtas greitam slėginių pratekėjimų likvidavimui konstrukcijose, pagamintose iš betono, akmens, plytų.
  • PENEPLAG – sausas mišinys, skirtas momentiniam slėginių pratekėjimų sulaikymui konstrukcijose, pagamintose iš betono, akmens, plytų (gali būti naudojamas po vandeniu).
  • PENETRON ADMIKS – priedas, skirtas surenkamų ir monolitinių betono ir gelžbetonio konstrukcijų bei gaminių hidroizoliacijai per visą storį betonavimo/gamybos metu.

PENETRON efektyvu, profesionalu, tačiau paprasta ir ekonomiška naudoti.

PENETRON medžiagos sudaro hidroizoliacinį sluoksnį, kurio nereikia prižiūrėti, remontuoti arba keisti, hidroizoliacinės savybės išlieka visą betono gyvavimo laikotarpį. Lyginant su kitais hidroizoliavimo būdais, PENETRON yra labai ekonomiškas dėl mažos medžiagų išeigos (0,8-1,1 kg/m2), nedidelių darbo sąnaudų bei nesudėtingo paviršių paruošimo ir padengimo technologijos.

Daugiau informacijos apie PENETRON rasite čia:

Parsisiųskite bukletus:

Penetron_bukletas LT-2Penetron_bukletas LT-1

Taip pat:

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės