Verslo lyderis

elturgus.lt / Scan technika UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 18877

Kontaktinė informacija

Adresas: Sodų g. 36, Žiežmariai, Kaišiadorių r., Kaišiadorių raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 867640057
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.elturgus.lt

LogoPatalynė


Patalynė


Www.elturgus.lt siūlo platų patalynės pasirinkimą. Rasite norimo dizaino, audinio ir dydžio patalynės komplektų. Galite rinktis iš satininių, drobinių, 3D bei vaikiškų patalynių, be to, siūlome įsigyti ir minkštus bei šiltus pledus.


Keramika


Keramikos skiltyje rasite troškintuvių, puodelių, dubenėlių bei lėkščių. Meniniais raštais puošti keramikos gaminiai gali būti skirtingų dydžių, tad siūlome Jums pasirinkti norimos talpos indus. Be to, parduodami ir visų išvardintų indų komplektai, t. y. Troškintuvių, puodelių, dubenėlių ir lėkščių rinkiniai.


Drabužiai


Elturgus“ užsiima mažmenine ir didmenine vyriškų, moteriškų ir vaikiškų drabužių bei aksesuarų prekyba. Savo stilių atnaujinkite stilingais marškinėliais, kepurėmis ar aksesuarais, o esant poreikiui įsigykite rūbų nuo galvos iki kojų. Nepamirškite, kad www.elturgus.lt galite parduoti ir savo rūbus.


Elektriniai motoroleriai


Norintiems sutaupyti pinigų kasdien keliaujant į darbą ar universitetą siūlome įsigyti elektrinį motorolerį, kurio eksploatacija kainuoja vos 45ct už 100km. Motoroleriai – stilingas ir ekologiškas pasirinkimas. Įsigijus norimą modelį, jį pristatome tiesiai į namus per 2 darbo dienas visoje Lietuvoje, o Jūs gaunate 1 metų techninę garantiją.


Atsinaujinantys energijos šaltiniai (saulės vandens šildytuvai)


Sutaupykite pinigų vandens šildymui, įsigykite saulės energijos vandens šildytuvus. Šie įrenginiai užima nedaug vietos, yra patvarus, atlaiko net 30 mm krušą, tad tai ilgalaikė investicija Jūsų namams.


Statybos reikmenys ( durų dalys)


Www.elturgus.lt galite įsigyti durims skirtų reikmenų. Asortimente rasite įvairios paskirties durų rankenų ir spynų, pradedant skirtomis medinėms, baigiant priešgaisrinėms durims. Taip pat, Jūsų patogumui įsigykite durų pritraukėjų bei durų atramų.


Atsarginės dalys


Atsarginių dalių skiltyje rasite apsauginių movų, kaiščių, perėjimų bei priekabų dalių. Apsauginės movos skirstomos į kryžmes, vidines šakutes kardanams bei kardaninius velenus. Be to, prekiaujame įvairių tipų kaiščiais. Priekabos saugumui galite įsigyti kilpas su įvore ar guminių užraktų.


Hidraulika


Hidraulikos kategorijoje rasite įvairių antgalių, cilindrų, įvorių, movų, perėjimų, siurblių, skirstytuvų, hidrovariklių, vožtuvų bei žarnų. Prekiaujama įvairių tipų vožtuvais, dvigubo veikimo ar cilindrais su rutuliu, taip pat cilindrų atramomis. Rasite įvairių pobūdžių vožtuvų, nuo automatinio iki redukcinio tipo. Prireikus hidraulinių dalių, kreipkitės į elturgus.lt kolektyvą, kuris stengsis Jums padėti.


LED įranga


Internetiniame turguje prekiaujama įvairaus tipo LED įranga. Asortimente pateikiamos šios prekės: siauro kampo LED , plataus kampo LED, vidaus šviestuvai, lauko šviestuvai, LED juostelės, maitinimo šaltiniai, T8 dienos šviesos lempos, LED girliandos, LED švieslentės, LED žemės ūkio technikai, Staliniai šviestuvai. LED apšvietimas – taupus variantas namams ir ofisui.


Sodo – miško technika


Tam, kad palengvinti Jūsų buities darbus sode siūlome Jums įsigyti patogią, lengvą ir net smulkiausius raštus nupjaunančią žoliapjovę – trimerį. Ši tecnika surinkta ir patikrinta Lietuvoje, jos gamybai naudotos aukštos kokybės medžiagos, be to jai suteikiama 12 mėn. garantija. Taip pat, elturgus.lt galite įsigyti pakaitinių žoliapjovių-krūmapjovių diskų. Žolę pjaukite atsargiai, apsisaugojimui įsigykite veido apsaugas, kurios parduodamos internetiniame turguje.


Šildymas


Www.elturgus.lt prekiauja granulinėmis krosnelėmis. Granulinė krosnelė – tai patogi šildymo sistema, ne tik šildanti namus, bet ir Jūsų namams suteikianti išskirtinį dizainą. Jos valdymas nuotoliniu pulteliu nesukels nepatogumų dėl šildymo priežiūros. Tai optimalus variantas namų apšildymui.

Jei Jums aktualu namus šildytis įprastu būdų, internetinėje parduotuvėje rasite kieto kuro katilų. Tai ekologinis aukštutinio ir žemutinio degimo su šilumine apsauga katilas pritaikytas dirbti tiek tradicinėje atviroje, tiek uždaroje sistemoje.


Sveikatai


Elturgus.lt Jums gali padėti pasirūpinti Jūsų sveikata. Įsigykite masažinę lovą, skirta stuburo profilaktikai. Ši masažui skirta lova turi įdiegtą infraraudonųjų spindulių sistemą, kuri skatina organizmo vystymąsi ir funkcionavimą, pagerina medžiagų apykaitą, mažina raumenų įsitempimą, malšina skausmą bei šalina toksinus. Šios lovos atliekamas masažas gali sumažinti nervų įtampą, atpalaiduoti raumenis, sąnarius, gydo galvos skausmus, padeda pagerinti kraujo apytaką, teigiamai veikia odą. Kad masažo seansas neprailgtų, masažinės lovos rinkinyje yra įmontuotas MP3 grotuvas ir ausinės. Saugokite savo sveikatą , įsigydami šią masažinę lovą ne tik išsigydysite esamas problemas, bet ir profilaktiškai stiprinsite savo organizmą.


Www.elturgus.lt – plataus asortimento internetinis turgus, tad jame galite įsigyti prekes ne tik pigiai, bet ir derėtis dėl galutinės jos kainos bei pristatymo. Norint parduoti savo prekes kreipkitės į administraciją ir pasiūlysime geriausią variantą.

Vadovas - Mindaugas:  +370 676 40057 - mindaugas@elturgus.lt
Atsarginės dalys, hidraulika - Drąsius: +370 606 11800 - info@scantechnika.lt
Keramika, patalynė - Domantė:+370 637 36384
Sodo - daržo technika - Audrius: +370 676 40052 - audrius@scantechnika.lt
Atsiėmimas Vilniuje Savanorių pr. 187/1 korpusas - Gintautas: 370 674 17577
Atsiėmimas centriniame sandėlyje Žiežmariuose Sodų g. 36 - Vytautas: +370 676 40058
 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės