Verslo lyderis

UAB Cold truck

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 13563

Kontaktinė informacija

Adresas: Savanorių pr. 174A, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 861241261
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.coldtruck.lt

Autošaldytuvai bei kita įvairaus tipo šaldymo įranga, kaip ir bet kuri sudėtingesnė įranga, reikalauja dėmesio. Viena iš būtinų sąlygų sklandžiam įrangos darbui užtikrinti yra savalaikis ir reguliarus jos aptarnavimas. Autošaldytuvui reikia ne tik pastovios profilaktinės techninės priežiūros, bet ir sezoninio paruošimo.

Perkant aukštųjų technologijų prietaisus yra labai svarbu žinoti kokio lygio techninės paramos galite tikėtis ateityje. Daugelis pardavėjų stengiasi greitai parduoti įrangą, bet ne visi gali garantuoti kokybišką jos aptarnavimą ateityje. Tačiau reiktų žinoti, kad savalaikis įrangos techninis aptarnavimas ir remontas gali du ar net tris kartus pailginti įrangos darbo amžių.

Mes branginame savo reputaciją ir mums rūpi, kad įmonės, naudojančios mūsų šaldymo įrangą, neturėtų su ja jokių problemų, galėtų saugiai reikiamoje temperatūroje gabenti krovinius, juos atvėsinti. Bendradarbiaujant su mumis jums nekils sunkumų aptarnaujant klimato kontrolės sistemas, taip pat neturėsite problemų remontuojant šaldytuvus ir šaldymo įrangą.

Cold truck

Paslaugų centras Cold Truck, tai ne tik šaldymo įrangos pardavimas bei remontas. Mes taip pat teikiame visą paslaugų spektrą: montavimas, garantinė įrenginių priežiūra, taip pat pagalba, įvairių gamintojų visų šaldytuvų diagnostika, reguliavimas ir remontas. Paslaugų centro specialistai pasirengę atlikti darbus šiose srityse: pradinė diagnostika, tvirtinimo detalių būklės ir patikimumo, mazgų, diržų nusidėvėjimo, mikroprocesorių, nuotolinio valdymo ir matavimo prietaisų, aušinimo skysčio lygio ir veiksmingumo, šalčio, karščio, atitirpinimo režimų darbo, triukšmo lygio patikrinimas, paslėptų trūkumų ir anomalijų nustatymas.

Taip pat galime atlikti variklių ir kompresorių įvairaus lygio remontą, kapitalinį jų remontą, sureguliuoti kuro sistemą, nustatyti mikroprocesoriaus funkcijų bei programinės įrangos ar valdymo blokų darbo pokyčius ir juos tinkamai sureguliuoti. Mokome tinkamai naudotis šaldymo įranga.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės