Verslo lyderis

UAB Aaf

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 10253

Kontaktinė informacija

Adresas: Sausio 13-osios g. 27, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868750044
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.aaf.lt

UAB  “AAF” gamina baldus ir interjero detales pagal autorinius projektus.  Įmonės kolektyvas –  tai 12 kvalifikuotų ir didelę patirtį turinčių  meistrų. Jos įkūrėjas Andrejus Andržejevskij per 10 metų sugebėjo suburti šią ypatingą specialistų komandą “po vienu stogu”  ir organizuoti  kūrybinę dirbtuvę, ženkliai išsiskiriančia iš kitų baldų gamintojų savo darbų kokybe ir paslaugų įvairove.

Esminis darbo principas– tai gaminių unikalumas,  individualus užsakymų išpildymas.

 Mes manome, kad geriausia mūsų darbų reklama – tai klientų atsiliepimai. Kuo sudėtingesnė užduotis –  tuo entuziastingiau mes imamės darbo. Ilgametė patirtis, didelis meistrų domėjimasis savo darbo ypatumais ir patikima moderni įranga padeda išspręsti bet kokią užduotį.

Mes visuomet esame pasirengę bendradarbiauti su atsakingais architektais, o su pradedančiais dizaineriais mielai pasidalinsime savo patirtimi ir techninėmis žiniomis.


Paslaugos

Šio metu siūlome tokias paslaugas:

 • Baldų gamyba
 •  
 • Baldų restauravimas
 •  
 • Frezavimas (2D ir 3D)
 •  
 • Medžio dengimas lakštine faneruote, plastiku
 •  
 • Dažymas ir poliravimas
 •  
 • Medienos sendinimas, patinavimas


Gamyba

Gaminių kokybė ir jų surinkimo tikslumas tiesiogiai priklauso nuo naudojamos įrangos ir medžiagų parinkimo. Mūsų įmonė iš esmės  dirba  su vokiečių ir austrų laminuotomis,  medžio drožlių ir MDF plokštėmis. Atsižvelgdami į baldų paskirtį ir jų eksploatacijos sąlygas, parenkame   drėgmei ar  ugniai   atsparias plokštes, drėgmei atsparią fanerą, kieto plastiko ABET Laminati plokštes. Taip pat galime pasiūlyti ir vertingą medienos masyvą (riešutmedį, raudonmedį, sukupirą, wenge medį, kt.) ar egzotiškų medžio rūšių dangą (lukštą).
Puikios kokybės baldų dangą garantuoja taisyklingas akrilinių ir poliuretaninių 2-jų komponentų grunto, lako ir dažų panaudojimas, kuomet gaminio   spalva  nekinta dėl laiko ir ultravioletinių spindulių poveikio.
Mūsų gamyboje naudojama pasaulio lyderių įranga: Altendorf , Festool, Hitachi, SCM. Gaminamų baldų kokybę užtikrina žinomų kompanijų, tokių kaip Blum, Hettish, HAWA, Salice,  furnitūros  parinkimas ir montavimas.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės