Verslo lyderis

UAB BOBCATOMA

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 11683

Kontaktinė informacija

Adresas: Molėtų pl. 137, Vanaginės k., Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 868266286
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.bobcatoma.lt

Bobcat technikos nuoma

BOBCAT TECHNIKOS EKSPERTAI

Mes specializuojamės tik BOBCAT mini mechanizmų srityje. Turime daugiau nei 10 metų sukauptą patirtį. Teikiame profesionalias BOBCAT technikos ir jų padargų nuomos paslaugas Vilniaus regione ir visoje Lietuvoje.

UAB „Bobcatoma“ – tai smulkios bobcat technikos nuomos (su/be operatoriais) paslaugas Vilniaus regione teikianti kompanija.

„Bobcatoma“ įmonės prekės ženklas, yra žinomas kaip šios (bobcat) paslaugų rinkos pionierius, nuo 2000 metų. Būtent D.Šeiboko pagalba, pasaulinė Bobcat kompanija, 2000 metais įvedė į Lietuvos rinką „bobcat“ savaeigės technikos prekės ženklą ir įkūrė savo atstovybę. O kompanija „Bobcatoma“ buvo pirmoji Lietuvoje teikianti tokio technikos tipo nuomos paslaugas.

Šiuo metu UAB „Bobcatoma“ komandą sudaro 5 kvalifikuoti specialistai, kurių kiekvienas - turi daugiau nei 8 metų patirtį šioje paslaugų srityje. Įmonė dirba su statybinėmis kompanijomis, dalyvauja kaip subrangovai įrengiant rekreacinius parkus ir žaliąsias zonas (Bernardinų sodas, Užutrakio parkas, Burbiškių dvaro parkas ir kt.), įgyvendina unikalius sprendimus krovos darbams su bobcat technika.

Įmonė „Bobcatoma“ išsiskiria iš šios paslaugų rinkos sukaupta patirtimi, kokybiškais sprendimais ir specializuota veikla, t.y. kompanija siūlo nuomos paslaugas tik su smulkia bobcat tipo technika, su/be profesionalių operatorių valdymu. Pagal kliento individualius poreikius, įmonės komanda yra kompetentinga sukurti specialius padargus, skirtus efektyviai ir ekonomiškai naudingai atlikti darbus su bobcat technika. Dėl individualių sprendimų įgyvendinimo su kompanijos specialistais konsultuojasi įmonės iš Baltarusijos, Rusijos.

Strateginis įmonės tikslas – plėtoti efektyvų, rentabilų bei ekonomiškai gyvybingą bobcat technikos nuomos verslą Vilniaus regione, naudojant modernią techniką, leidžiančią teikti paslaugas kokybiškai, operatyviai ir lanksčiai prisitaikyti prie individualių užsakovų poreikių.Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės