Verslo lyderis

UAB FINANSININKAS

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 7490

Kontaktinė informacija

Adresas: Jonavos g. 254, Kaunas, Kauno raj. - Žemėlapis
Tel: 837 210527
Mob. Tel: 8670 34449
El. paštas: mailto
Fax: 837 210528
Svetainė: www.finansininkas.com
Finansininko paslaugos

Teikti finansines paslaugas pradėjome 2005 metais. Nuo tada mūsų komanda pateisino daugiau nei 90 įmonių lūkesčius. Atsakingai prižiūrime įmonės finansinę padėtį, nuo kurios priklauso visos veiklos sėkmė, savininkų ir darbuotojų lūkesčių pateisinimas.

Įmonės veikla apdrausta civilinės atsakomybės draudimu, todėl pasitikėdami mumis nerizikuojate.

Jei planuojate įkurti naują įmonę, susidūrėte su aplaidžia buhalterija ar nežinote, kaip teisingai vykdyti buhalterinę apskaitą – išnaudokite ilgametę mūsų patirtį.
Remdamiesi atitinkamais įstatymais ir žiniomis pasieksime, kad finansai atvertų naujas Jūsų galimybes.

Finansai – sritis, kurioje sėkmę lemia nepriekaištingas tikslumas. Tik didelė atsakomybė, specifinės žinios ir atidumas gali garantuoti finansinį stabilumą. Nuo pat įsteigimo, visais augimo etapais užtikriname tvarkingą Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą, prasmingą ir pelningą investavimą, sukuriame patogią darbo užmokesčio sistemą.

Buhalterinė apskaita
Buhalterinė apskaita atspindi tikrąją įmonės finansinę padėtį ir galimybes. Todėl ją vedame ypač atidžiai. Pateikite UAB Finansininkas pirminius duomenis, o mūsų komanda užtikrins, kad Jūsų įmonės buhalterinė apskaita būtų tiksli nuo A iki Z.
Vedame visomis veiklos formomis (AB, UAB, IĮ ir kt.) užsiimančių įmonių buhalterinę apskaitą. Tam, kad suteiktume paslaugą greitai ir tiksliai, naudojame patogią ir modernią, nuolat atnaujinamą buhalterinės apskaitos sistemą „Būtent“.

Vyriausiojo buhalterio paslaugos
Jei Jūsų įmonėje vykdoma tik dalinė buhalterinė apskaita, o likusioms užduotims nenorite samdyti dar vieno darbuotojo, praktiškas sprendimas - UAB Finansininkas vyriausiojo buhalterio paslaugos.
Jūsų buhalterinės apskaitos efektyvumu rūpinasi vyriausiasis buhalteris, aktyviai besidomintis savo srities inovacijomis ir taikantis jas praktikoje. Jis prisiima visą atsakomybę už atliekamą darbą. Atidumas, kruopštumas ir specifinės žinios užtikrina, kad įmonės finansinę padėtį atspindinčiuose dokumentuose neliktų jokių klaidų ar netikslumų.

Gyventojų pajamų ir turto deklaracijų pildymas
Gyventojų pajamų ir turto deklaravimas vyksta kartą per metus. Tai - tikslumo ir laiko reikalaujanti užduotis.
Patikėkite ją mums - patyrusiems specialistams, kurie operatyviai:

Apleistos buhalterijos tvarkymas
UAB Finansininkas komanda įsitikinusi: nėra padėties be išeities. Neskyrėte buhalterinei apskaitai pakankamai dėmesio? Įmonės laukia auditas? Nebesuvedate finansinių galų? Pasikliaukite mumis: įrodysime, jog vilties prarasti neverta.
Patyrę UAB Finansininkas profesionalai pasirūpina, kad apleistos buhalterijos tvarkymas vyktų kuo operatyviau ir sklandžiau. Todėl jie pradeda nuo pat pirminių dokumentų ir baigia finansinės atskaitomybės sudarymu.

Įmonių steigimas
Ne vieną įmonę sėkmingai įsteigusi UAB Finansininkas komanda:
Padeda apsispręsti dėl Jums tinkamiausios įmonės formos (AB, UAB, IĮ, MB ir kt.).
UAB Finansininkas naują įmonę įsteigia vos per tris darbo dienas. Jums tereikia pasirūpinti patraukliu įmonės pavadinimu, steigėjo ir direktoriaus duomenimis, reikiamu kapitalu ir registracijos adresu.

Konsultacijos dėl darbuotojų draudimo
UAB Finansininkas komanda pasirengusi pakonsultuoti Jus dėl visų darbuotojų draudimo etapų. Padėsime:

Darbo užmokesčio apskaita
Darbo užmokesčio apskaita – sudėtinga, specifinių žinių ir laiko reikalaujanti užduotis.– nuo Jūsų pečių mes lengvai nukeliame šiuos su darbo užmokesčio apskaita susijusius rūpesčius:
Apskaitos atlikimo sudėtingumas ir greitis priklauso nuo Jūsų pateikiamų dokumentų. Tam, kad pasiektume geriausią rezultatą, turime iš anksto žinoti darbuotojų asmeninius duomenis, dirbtų valandų skaičių, darbo sutarčių sąlygas ir sutarto atlyginimo dydį. Darbo užmokesčio apskaitą atliekame naudodami modernią, nuolat pagal besikeičiančius nuostatus atnaujinamą buhalterinės apskaitos programą „Būtent“. Todėl galime užtikrinti maksimalų Jūsų darbuotojų darbo užmokesčio apskaitos tikslumą ir teisingumą.

UAB Finansininkas
Jonavos g. 254, Kaunas
finansininkas[ eta ]finansininkas.com
T. +370 37 210 527
F. +370 37 210 528
M. +370 670 34 449
Darbo laikas:
I - V 8.00 - 17.00 val.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės