Verslo lyderis

UAB Iramita

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 12567

Kontaktinė informacija

Adresas: Deltuvos g. 34, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 869940999
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.naturalusakmuo.com

Męs savo veiklą pradėjome 1996 metais, iš Indijos pradėjome importuoti įvairią produkciją savo parduotuvių tinklui "Indija”. Jau nuo 2003 metų pradėjome vežtis akmenį, bei įvairius interjero, eksterjero gaminius iš akmens. Gaminame praktiškai viską, pradedant minimaliomis interjero detalėmis baigiant akeninėmis pavėsinėmis. Kadangi visi akmens apdirbimo darbai vykdomi Indijoje, mums nereikia brangių akmens pjaustymo bei apdirbimo įrenginių, todėl Jums galime suteikti gaminius geriausiomis kainomis.
Dirbame su kiekvienu klientu individualiai, dalindamiesi patirtimi ir teikdami įvairius interjerui bei eksterjerui tinkamus pasiūlymus, Apdirbimo meistrai iš Indijos gali viską pagaminti pagal jūsų pačias įmantriausias fantazijas arba pagal jūsų pateiktas nuotraukas, taip pat yra galimybė rinktis iš mūsų dizainerių pasiūlytų unikalių variantų.

Mums svarbiausia – kokybė. Kruopštūs kokybės testai yra atliekami kiekviename gamybos žingsnyje. Mes laikomės ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 ir OHSAS 18001: 1999 kokybės, ekologiškumo, aplinkosaugos ir etikos standartų. Norėdami apsaugoti planetą, mes naudojame žaliąją energiją: akmeniui apdirbti naudojame savo vėjo jėgaines.

Natūralaus akmens gaminiai ir medžiagos Jūsų sumanymams įgyvendinti (apie mus)

Siūlome jums platų spektrą smiltainiokalkakmeniomarmurogranitoskalūno ir kvarcito bei nuostabios ilgalaikės, elegantiškos ir puošnios sienų apdailos iš akmens kolekciją. 
Kuriame ne tik tam, kad patenkintume Jūsų poreikius... Mes pildome Jūsų svajones ir Jūsų fantazijas paverčiame tikrove... Mūsų gaminiuose galite iš naujo atrasti natūralaus akmens grožį ir eleganciją. 
Keletą mūsų paskutinių darbų galite peržiūrėti ir svetainės galerijoje

Esame žinomi kaip kokybiško natūralaus indiško akmens ir jo gaminių importuotojai ir pardavėjai.

1995 metais pradėjome bendradarbiauti su tarptautinėmis Indijos kompanijomis. Per labai trumpą laikotarpį, mūsų įmonė IRAMITA pasiekė rezultatų. Mūsų partnerių Indijoje aistra darbui su akmeniu atsiskleidžia ne tik gaminiuose, bet ir metinėje apyvartoje: 30 milijonų JAV dolerių ir eksportas į daugiau nei 4000 šalių per metus.
Kompanijos darbuotojai – jauni, energingi ir atsidavę profesionalai, kurie visuomet pasiruošę atskleisti savo nuomonę ir padėti klientams. Pas mus visi kiek „pakvaišę“ dėl akmens.

Mums svarbiausia – kokybė. Kruopštūs kokybės testai yra atliekami kiekviename gamybos žingsnyje. Mes laikomės ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ir OHSAS 18001:1999 kokybės, ekologiškumo, aplinkosaugos ir etikos standartų. Norėdami apsaugoti planetą, mes naudojame žaliąją energiją: akmeniui apdirbti naudojame savo vėjo jėgaines.

Akmuo visuomet buvo neatskiriama žmogaus civilizacijos dalis, aplink kurią sukosi visas namų ūkis. Mūsų produktai naudojami tiek vidaus, tiek išorės dekoravimui. Mūsų tikslūs kokybės standartai ir įspūdingas spalvų, struktūros, užbaigtumo parinkimas pavers Jūsų svajones realybe. Kiekvienas akmuo pasižymi egzotiniu stiliumi, elegantišku dizainu ir užbaigtumu. Mes Jums siūlome neprilygstamus plataus spektro aukštos kokybės gaminius iš natūralaus akmens sienoms, vidaus grindims, lauko dizainui ir dekoravimui. Akmens menas, mozaikos, freskos yra mūsų kvalifikuoto meistriškumo ir fantazijų rezultatai. Jie padeda atgaivinti ir suteikti tam tikro individualumo Jūsų namams.

Akmens GRINDYS - vientisa grindų danga iš natūralaus indijos akmens

Natūrali akmens grindų danga ieškantiems unikalaus stiliaus. Vientisa natūralaus akmens grindų danga tai kokybė ir ilgaamžiškumas, prabanga ir jaukumas Jūsų namuose.

Galime pasiūlyti bene didžiausią, geriausiai grindims tinkančio, akmens asortimentą. Tik kokybiškas, natūralus marmuras ir granitas iš Indijos, atitinkantis aukščiausius reikalavimus. Daugybę populiariausių rūšių - atspalvių, ir pačiam išrankiausiam skoniui. 
Kviečiame išsirinkti . Pateiksime daugybę pavyzdžių ir nemokamai konsultuosime visais susyjusiais klausimais.
Smiltainis – vienas žymiausių nuosėdinių uolienų šeimos akmuo. Norėdami suteikti retro stiliaus įspūdį savo virtuvei, biurui, namams ar bet kokiai kitai vidaus ar lauko patalpai – nesidairykite, o griebkite smiltainio gaminį. Indiškas smiltainis suteikia aplinkai erdvių rūmų įspūdį ar miško pojūtį, kurie akimirksniu sukels nostalgiškus jausmus. Smiltainį sudaro smėlio dydžio mineralai ir uolienų skaidulos, taip pat vienos pagrindinių medžiagų yra kvarcas ir lauko špato mineralai, kurie yra ir pirminiai žemės plutos komponentai. Nors smiltainio būna įvairiausių spalvų, populiariausios ir prieinamiausios yra gelsvai ruda, balta, juoda, ruda, geltona, raudona, pilka ir rožinė spalvos.
Didžioji smiltainio dalis yra akyta, todėl jis laikomas natūralia vandens ir naftos sluoksnio saugykla. Šis akmuo – tarsi natūralus, greitai veikiantis filtras. Smiltainis – smulkiagrūdė, vandeniui pralaidi uoliena, natūraliai kaupianti naftą ar kitas gamtines medžiagas ir veiksmingai valanti įvairius nešvarumus. 

Sunku patikėti, bet būtent smiltainis nuo pat priešistorinių laikų buvo pagrindinė statybų medžiaga. Indiškas smiltainis yra palyginti minkšta medžiaga, todėl nenuostabu, kad raižiniams daryti ji buvo itin tinkama ir mėgstama medžiaga.

Būdama labai populiaria statybine medžiaga, smiltainis dėl savo atsparumo erozijai yra mėgstamas ir fontanų, šaligatvių ir įvairių kitų konstrukcijų statyboje. Smiltainio fontanai, skulptūros, kirstukai, gėrimų padėklai, durų apvadai – tik keli pavyzdžiai, kuriuose smiltainis naudojamas kaip pagrindinė medžiaga. Smiltainis skirstomas į dvi rūšis: arenitus ir bazaltiškuosius. Arenitų paviršiaus raštas skaidrus, švarus, o bazaltiškųjų – purvinas. Paviršiaus skaidrumas priklauso nuo akmens akytumo, angų dydžio. Kuo didesnės angelės, tuo mažesnis akmens skaidrumas, ir atvirkščiai. 

Smiltainis – natūraliai sunki medžiaga, todėl ji itin tinkama statybose. Smiltainis daugybę metų jungęs ir tvirtinęs smilteles į vieną, yra nepaprastai stiprus, cementinei silica mineralų (silikatų) rūšiai priklausantis, akmuo. Smiltainis yra jauniausias kvarcų šeimos akmuo, bet įdomu tai, kad itin dažnai naudojamas statybose. Smiltainio plokštės, stalviršiai šiomis dienomis gerokai išpopuliarėjo, sukėlė ypatingą susidomėjimą ir jau pelnė pripažinimą. Neregėtą susidomėjimą taip pat pelnė smiltainio grindiniai ir plytelės.
Smiltainis lengvai apdirbamas, todėl nesunku įgyvendinti reikiamų dydžių ir kitokius reikalavimus. Taip pat galite rinktis jums priimtiniausią šio akmens variantą iš visos gausybės rūšių. Kad ir kam jis bebūtų naudojamas: stalviršiui, plokštei, fontanui ar plytelėms – aukščiausios rūšies smiltainis labai elegantiškai patenkins visus jūsų lūkesčius. Galite rinktis iš gausybės paviršiaus apdailų – tikrai rasite sau tinkantį variantą. Paviršiaus apdailų yra įvairiausių, pradedant nuo šlifuotų, kalibruotų, poliruotų, degintų ir baigiant natūraliais. Platus spalvų pasirinkimas taip pat leis išsirinkti mėgiamiausią. 

Smiltainį naudoti pajūrio teritorijoje labai sumanu. Smiltainis, palyginti su visais kitais akmenimis, pasižymi labai stipriomis atsparumo rūgštinėms medžiagoms ir temperatūrų kaitai savybėmis, taigi būtent dėl to jis yra nepakeičiama medžiaga įvairioms plokštėms, skersiniams, grindiniams, stogams, tarpduriams, arkoms, palangėms ir sienoms, ir, maža to, viskam, kas tik asocijuojasi su žodžiu statyba.

Mūsų įmonė siūlo ne tik įvairiausius gaminius iš smiltainio, tačiau ir profesionalią ekspertų pagalbą, įvertinant jūsų įmonės ar namų pastatus, padėsiančią užtikrinti jų erdvės saugumą bei darnų gyvavimą.
Marmuro terminas kyla iš lotyniško žodžio „marmar“, kurio šaknis kilusi iš graikiškojo „marmarous“, reiškiančio blizgų akmenį. Marmuras atsiranda kristalizuojantis šilumos ir slėgio susilpnintam kalkakmeniui. Pagrindiniai elementai, sudarantys marmurą, yra kalcis ir dolomitas. Jo kietumas – tarp 2,5 ir 5 pagal MOH skalę. Marmuras yra ganėtinai stiprus ir patvarus natūralus akmuo. Jį reikia gerai nupoliruoti, kad būtų galima naudoti sienoms, grindims, grindjuostėms, stalviršiams, laiptams ir pakopoms, skulptūroms, artefaktams. Mūsų firma yra pirmaujanti marmuro plytelių, žaliojo marmuro plytelių, baltojo marmuro plokščių ir plytelių eksporto ir tiekimo srityje.

Marmuras susidaro transformuojantis nuosėdinėms karbonatinėms uolienoms, dažniausiai kalkakmeniui ar dolomitui. Dėl šio proceso, buvę karbonatinių mineralų grūdeliai rekristalizuojasi.

Susidarantis marmuro gabalėlį dažniausiai sudaro karbonatinių kristalų mozaika. Pirminės buvusios karbonatinės uolienos (protolito) nuosėdinės tekstūros ir struktūros arba pasikeičia, arba išnyksta.

Tyras baltas marmuras susidaro transformuojantis tyram kalkakmenio ar dolomito protolitui, kuriame yra labai mažai silikatų. Marmurui būdingos bangos ir juostos dažniausiai susidaro dėl kitų mineralų priemaišų – kalkių, nuosėdų, smėlio, geležies oksidų ar silicio skalūnų, prieš tai buvusių kalkakmenio sudėtyje sluosnių ar net grūdelių pavidalu.

Žalias marmuro atspalvis susidaro dėl kalkakmenio ar dolomito sudėtyje esančio magnio su silicio priemaišomis. Šios priemaišos kristalizuojasi esant dideliam slėgiui ir karščiui, todėl pasikeičia jų struktūra.

Marmuro kietumas – tarp 2,5 ir 5 pagal MOH skalę. Gali būti įvairių spalvų ir atspalvių.
Indijos „Levanto“ marmuras

Indijos „Levanto“ marmuras

Indijos „Carrara“ marmuras

Indijos „Carrara“ marmuras

„Bainslanos juodasis“ (Black Gold) marmuras

„Bainslanos juodasis“ (Black Gold) marmuras

„Imperatoriškasis“ (žaliasis) marmuras

„Imperatoriškasis“ (žaliasis) marmuras

„Rudasis“ Marquina marmuras

„Rudasis“ Marquina marmuras

„Atogrąžų miško žaliasis“ marmuras

„Atogrąžų miško žaliasis“ marmuras

„Rausvasis“ marmuras

„Rausvasis“ marmuras

„Bidazaro rudasis“ marmuras

„Bidazaro rudasis“ marmuras

„Oniks'o“ marmuras

„Oniks'o“ marmuras

Granitas – sukietėjęs skystas vulkaninės kilmės akmuo, gausus silikatais, susidedančiais iš putnago ir kvarco – yra vienas ilgaamžiškiausių akmenų, naudojamų šiandien. Be to, iš jo galima lieti bet kokį dizainą, tinkantį įvairaus stiliaus architektūrai. Granitas dažniausiai naudojamas didingų paminklų, vadinamų Granito Paminklais, statybai, tačiau šis akmuo panaudojamas ir šiuolaikiško stiliaus bei puošybos darbuose. Granitas užkariauja ir namų dekoravimo sferą, nes dėl jo universalumo savybių gali būti gaminamos vazos, baldai ir taip toliau. Granitas dažnai naudojamas ir statyboje – gaminamos granito plytelės, plokštės sienų plakiravimui, stogams ir grindims, taipogi kitose interjero ir eksterjero dizaino elementuose. Granitas gali suteikti šiltą arba vėsų įspūdį, gali būti šiurkštaus arba dailiai nugludinto paviršiaus. Bet kuriuo atveju iš šio akmens pagaminti paminklai atrodo didingai. Granitas yra vienas tvirčiausių ir todėl ilgaamžiškiausių medžiagų. Iš jo sukurti gaminiai pakelia būsto vertę, nes jie beveik visiškai nereikalauja priežiūros. 

Kalbant komerciniais terminais, granitą sudaro feldšpato akmuo bei gali sudaryti sienita, gabro, anortosita ir kitų rūšių uolienos. Visos jos pasižymi unikaliomis savybėmis, pakeliančiomis granito prekinę vertę. Indija – ta šalis, kuri gausi granito ištekliais, todėl galima pradėti vardinti nuo Šiaurės Indijos granito iki Pietų Indijos granito. Šio akmens unikalumas slypi kristališkume, ypatingu atsparumu, tauriu senėjimu bei atsparumu drėgmei, kintančiai temperatūrai ir taršai vandeniu.

Granitas yra vienas svarbiausių statybos bei puošybos akmenų, ir dėl ilgaamžiškumo bei itin aukšto atsparumo spaudžiamosioms jėgoms, jis masiškai naudojamas statyboje. Iš smulkių grūdelių sudarytas granitas naudojamas puošybai ir paminklų gamybai, taip pat jame galima iškalti užrašus. Dėl įvairių mineralų gausos šis akmuo gali įgauti įvairių atspalvių, nuo egzotiškos baltos iki gausiai juodos, todėl granitas puikiai tinka grindims, stalviršiams, tualetiniams staliukams ir kitoms interjero detalėms. Dėl plataus dailių tekstūrų pasirinkimo bei spalvingumo, granitas yra vienas universaliausių bei ilgaamžiškiausių akmenų. Ypač populiarios kuriant namų interjerą yra granitinės plytelės bei plokštės.

Norint išlaikyti prabangią granito išvaizdą, reikia įdėti šiek tiek priežiūros. Granitą reikia ne tik nuvalyti, bet ir periodiškai užsandarinti. Dėmes nuo granitinio paviršiaus nėra lengva nuvalyti, tačiau tai nėra neįmanoma. Taigi šiek tiek priežiūros suteiks Jūsų interjerui bei eksterjerui egzotišką vaizdą.

Niekas nepralenkia granito natūralaus grožio ir elegancijos. Jūsų virtuvei unikalumo geriausiai suteiks natūralus akmuo. Įdėkite dalelę gamtos savo virtuvėje panaudodami granitą.
Šviesiai pilkas GRANITAS (poliruotas)

Šviesiai pilkas GRANITAS (poliruotas)

„Madurajaus auksinis“ granitas

„Madurajaus auksinis“ granitas

„Kašmyro auksinis“ granitas

„Kašmyro auksinis“ granitas

„Safyrinis mėlynasis“ granitas

„Safyrinis mėlynasis“ granitas

„Rožinis“ („raudonasis“) granitas

„Rožinis“ („raudonasis“) granitas

„Gelsvai rudasis“ granitas

„Gelsvai rudasis“ granitas

„Marigold“ granitas

„Marigold“ granitas

Granitas „Juodoji galaktika“

Granitas „Juodoji galaktika“

„Apple“ žaliasis granitas

„Apple“ žaliasis granitas

„Levandų mėlynasis“ granitas

„Levandų mėlynasis“ granitas

„Šivakaši“ (Shivakashi) granitas

„Šivakaši“ (Shivakashi) granitas

„Kašmyro baltasis“ granitas

„Kašmyro baltasis“ granitas

Granitas „Indiškoji Juparana“

Granitas „Indiškoji Juparana“

„Juodasis“ granitas

„Juodasis“ granitas

 

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės