Verslo lyderis

V.Krištopaičio KAIMO TURIZMO SODYBA

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 10083

Kontaktinė informacija

Adresas: Tvenkinio g. 3, Buivydžiai, Skaistgirio sen. LT-84119 , Joniškio raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8 610 84683
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.kristopaiciosodyba.lt

Aplankykite mūsų sodybą!

     
Netoli Joniškio, Buivydžių kaime, įsikūrusi Vidmanto Krištopaičio kaimo turizmo sodyba, lankytojus priimanti jau nuo 2006 metų. Sodybos teritorija – net 5 ha. Brandus sodas, seni ąžuolai, tuopos, gluosniai, guobos užstoja svečius nuo smalsių akių ir kuria saugumo ir jaukumo įspūdį. Pietrytinėje sodybos pusėje plyti 1,5 ha tvenkinys, kuriame leidžiama žvejoti. Ateityje, išvalius tvenkinį, įrengus paplūdimį, bus galima ir maudytis, ir pasiirstyti valtimi ar paplaukioti vandens dviračiu.
    
     Svečiai gali apsistoti sodyboje trumpesniam ir ilgesniam  laikui. Pavienius turistus, šeimas šeimininkai priima visą savaitę, išskyrus savaitgalius, kai sodyba užsakoma pokyliams. Rąstiniame name su mansarda yra 24 vietų pokylių salė, sujungta su terasa, nedidelė virtuvė, poilsio kambarys. Mansardoje ir palėpėje įrengti miegamieji kambariai, tualetai su dušo kabinomis. Namas apšildomas kapsuliniu židiniu.
 
Svečių patogumui įrengta garinė pirtis ir 1,5 m gylio baseinėlis. Priepirtyje yra poilsio kambarys, pirties palėpėje taip pat įrengti miegamieji kambariai, į kuriuos veda laiptai iš lauko pusės. Nemėgstantiems didelio karščio palei tvenkinį pastatytas kubilas. Jame sėdint galima ir pasikaitinti, ir pasigėrėti gražiais vaizdais.
    
Sodyboje bus ką veikti ir mažiems, ir dideliems. Patiems mažiausiems įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Didesniems skirtos kelerios sūpynės, tinklinio aikštelė, galima pažaisti ir futbolą.
    
Sodyboje yra net keli gėlynai. Takeliai išgrįsti žvirgždu, tvarkinga veja .Įvažiuojant į sodybą Jus pasitiks prie senų medžių stūksantys įvairių formų akmenys.

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės