Verslo lyderis

Vilniaus kalviai UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 18856

Kontaktinė informacija

Adresas: Piliakalnio g. 13A, LT-06229 Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Tel: 8646 22631
Mob. Tel: 8698 14122
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.vilniauskalviai.lt

Vilniaus kalviai

Mūsų tikslas - maksimaliai tenkinti klientų poreikius. Naudodamiesi sukaupta patirtimi bei pažangiomis technologijomis, mes galime įgyvendinti kūrybingas klientų idėjas.
Mūsų moto – sukurti harmoniją Jūsų aplinkoje.
Mūsų pirmenybės– kokybė, profesionalus konsultavimas, įvairovė, dirbinių patvarumas ir estetiškumas. Mūsų dirbiniai atitinka tiek klasikinės, tiek modernios architektūros reikalavimus.
Istorija ir ateitis – mūsų įmonė įkurta 1993 metais. Pradėjusi nuo mažos kalvės įmonė vystėsi žingsnis po žingsnio.

Dabar UAB „Vilniaus kalviai“ yra tarp žymiausių meninio metalo apdirbimo kompanijų šalyje.
Mes siūlome abipusiai naudingą bendradarbiavimą tiek įmonėms, užsiimančioms statybos bei restauravimo darbais, tiek privatiems asmenims, besidominčiais mūsų produkcija.

Turėklai

Turėklai 

Turėklai yra bene įspūdingiausia Jūsų būsto interjero dalis, sugebanti pabrėžti stiliaus ypatumus- ar tai būtų klasika, ar modernas, ar šiuolaikinis „hi-tech'as“. Turėdami daugiau kaip dviejų dešimtmečių praktinio darbo patirtį meninės kalvystės srityje sugebėsime Jums patarti praktiniuose turėklų projektavimo, gamybos bei montavimo klausimuose, padėsime išsirinkti labiausiai  Jūsų būsto stilistiką atitinkančius turėklus, paruošime jų projektą, pagaminsime ir sumontuosime. Jums beliks džiaugtis savo naujaisiais turėklais.
Vidaus Turėklai
Komercinių patalpų turėklai
Lauko Turėklai

Balkonai

Balkonus architektai neretai vadina labiausiai intriguojančiomis namo eksterjero detalėmis ir šiame posakyje slypi daug tiesos. Ir išties: jeigu langai namo akys, o stogas – kepurė, tai balkonui tenka įdomiausio namo aksesuaro vaidmuo. Nieks nesiginčys, kad tinkamai parinktas aksesuaras gali pataisyti net ir labai keblias situacijas lygiai kaip ir sumenkinti nepriekaištingą namo fasadą...Patarsime, pakonsultuosime, suprojektuosime ir pagaminę sumontuosime labiausiai Jūsų namui tinkančius balkonus.

Balkonai
"Prancūziški" Balkonai
Stogų atitvaros

Laiptai

Patogūs, stilingi ir ergonomiški laiptai- kiekvieno šeimininko pasididžiavimas. Tiek namo viduje, tiek jo išorėje sumontuoti laiptai- neatsiejamas stiliaus ir gyvenimo komforto būtinas elementas. Konsultuojame, projektuojame ir gaminame įvairių konstrukcijų metalinius laiptus. 

Laiptai
laiptu gamyba
laiptai vilnius
laiptas
laiptai
laiptai nauji
laiptai
vilniaus kalviai laiptai 2.jpg
vilniaus kalviai laiptai 3.jpg
vilniaus kalviai laiptai.jpg

Vartai ir varteliai

 
Nuo seno vartams žmonės suteikdavo ypatingų, kartais net mistinių galių. Nedaug kas pasikeitė ir šiais laikais- vartai puikiai atlieka namų sargybinių funkciją, o sumontavus labai populiarų distancinį valdymą su automatiniu atidarymu- dar ir tarnų, atidarančių vartus grįžtantiems šeimininkams vaidmenį.


Pavėsinės
Dabar būtų sunku įsivaizduoti namo kiemą be jaukaus kampelio kuriame pastatyta pavėsinė sauganti Jus ir karštą saulėtą dieną, ir darganos metu. Siūlome įvairių stilių metalines lauko pavėsines bei dengtas terasas. Patarsime, suprojektuosime ir įgyvendinsime metale Jūsų vizijas. 
pavesines 100.jpg
pavesines 111.jpg
pavesines 112.jpg
pavesines 113.jpg
pavesines_kalviai (1).JPG
pavesines_kalviai (2).JPG
pavesines_kalviai (3).JPG
pavesines_kalviai (4).JPG


Kryžiai ir saulės
Geležiniai kryžiai ir kaltinės „saulutės“  yra neatsiejamas bet kurių kapinių landšafto elementas.  Galime patarti,  suprojektuoti ir nukalti Jūsų artimųjų atminties įamžinimui kryžių , antkapinę saulutę ar geležinę paminklinę  viršūnę, kurios savyje įkūnys gilias liaudies meno tradicijas.

 


marcinkeviciaus kryzius 1.jpgmarcinkeviciaus kryzius 2.jpgkryzius-saulute (11).jpgkryzius-saulute (25).jpgkryzius-saulute (39).jpg
Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės