Verslo lyderis

Vilniaus m. sportinių šokių klubas "Vijūnas"

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 20026

Kontaktinė informacija

Adresas: Žirmūnų g. 139, Vilnius, Vilniaus raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 8655 50018
 8625 31772
 +37067961751
 +37068306825
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.studijavijunas.lt


Sportinių šokių studija „Vijūnas“ - bene seniausia šio stiliaus studija Vilniuje!

      1978 metais ją įkūrė Vidutis Pranciškus Kamaitis kartu su žmona Dalia Kristina Kamaitiene. Būdami ne tik gyvenimo, bet ir šokio partneriai, Kamaičiai savo vardą ir meilę šokiui skleidė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. 1975-1981 m. buvo tituluoti Lietuvos standartinių ir lotynų Amerikos šokių čempionais, 1979-1980 m. Rytų Europos šalių standartinių šokių varžybų Maskvoje ir Burgase nugalėtojai. Tad sukaupę nemenką patirtį, Kamaičiai ja pradėjo dalintis vadovaudami ir mokydami kylančius sportinių šokių talentus studijoje „Vijūnas“.
 Skaičiuodama trisdešimt šešerius gyvavimo metus studija „Vijūnas“ gali didžiuotis puikiais šokėjų pasiekimais bei šokių, gimnastikos ir pramogų pasaulyje žinomais treneriais.
 Nuo 2013 m. rugsėjo mėnesio studija „Vijūnas“ pradėjo draugauti su šokių, vokalo ir garso įrašų studija „Show makers akademija“. Taigi nuo šiol dar lengviau atrasti savo mėgstamą šokio stilių ir tobulėti sceninėje veikloje, nes viskas įsikūrę po vienu stogu. 

Pramoginiai šokiai

PRAMOGINIAI ŠOKIAI VAIKAMS: 
Pramoginiai šokiai - tai nuotaikos ir teigiamos energijos šaltinis. Taip pat kūno fizinių duomenų, muzikalumo ir artistiškumo lavinimas.  Išmoksite Europinio stiliaus klasikinius (lėtas valsas, tango, vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas) ir Lotynų Amerikos (samba, čia čia, rumba, džaivas ir salsa) šokius. 
SPORTININKŲ GRUPĖS:

  • Vaikai E2, E3 grupės. Vaikai šokantys pirmus metus. Šių grupių šokėjai pradeda dalyvauti sportinių šokių varžybose.
  • Vaikai E4 grupė. Vaikai šokantys 2 ir daugiau metų. Šios grupės šokėjai varžosi Lietuvos sportinių šokių varžybose.
  • Jaunučių ir jaunių grupės. Tai sportininkų grupės. Vaikai šokantys 2 ir daugiau metų. Šių grupių šokėjai varžosi jaunučių ir jaunių grupėse Lietuvos sportinių šokių varžybose, taip pat pradeda dalyvauti ir tarptautinėse varžybose.
  • Jaunių ir jaunimo grupė. Sportininkai, pasiekę aukštesnį lygį, atstovauja mūsų šokių mokyklą Lietuvos ir tarptautinėse varžybose. 

..............................................................
SOLO LATINO:
Tai visame pasaulyje populiarus šokio stilius. Solo šokiai šokami po vieną ir nereikalauja partnerio, todėl labiausiai paplitę tarp moterų ir merginų. Šokių mokymo programa suteiks džiaugsmo ir laisvės pojūtį, kartu su profesionaliu treneriu salsos, čia čia, rumbos, sambos ir kitų šokių ritmu Jūs nukeliausite į Lotynų Ameriką.
Solo Latino - tai judesys, gera nuotaika, šypsenos ir pozityvios emocijos!
..............................................................
PRAMOGINIAI ŠOKIAI POROMS:
Programa labiausiai tinka norintiems išmokti šokti poroje su partneriu. Panaudojus dviejų asmenybių sinergiją ir komandinį darbą pora mokosi populiariausių pasaulyje Europinio stiliaus klasikinių (lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas) ir Lotynų Amerikos (samba, čia čia, rumba, džaivas ir salsa) šokių.
..............................................................
VESTUVINIAI ŠOKIAI:
VESTUVĖS – tai nepakartojama diena, pilna meilės, džiaugsmo ir linksmybių. Vestuvinis šokis – tai pirmieji jaunavedžių žingsniai kartu į ilgą ir jaukų šeimyninį gyvenimą. Mūsų profesionalūs treneriai užtikrins, kad per trumpiausią laiką išmoktumėte Jūsų pageidaujamo stiliaus šokio bei nustebinsite ne tik savo draugus, bet ir patys save.

..............................................................

ZUMBA:
ZUMBA - tai šokio aerobika, naujasis fitnesas nepakartojamo vakarėlio ritmu. Lankyti Zumba, tai tas pats, kas dalyvauti šventėje kiekvieną treniruotę… Joje ir ilgą laiką po jos jusite save išskirtinai patrauklia, jausminga ir temperamentinga. Linksmi Lotynu Amerikos ritmai – pagrindinis Zumbos muzikos ir judesių stilius. Zumba – tai treniruotė visiems – pradedantiesiems ir pažengusiems; tai paprastos, bet žaismingos choreografijos kombinacijos,daug nuotaikos ir sudegintų kalorijų.
Be jokių alinančių dietų bei skausmingų pratimų pasieksite tobulas kūno linijas.
.......................................................................
STREET DANCE:
Street dance apima visus gatvėje užgimusius šokio stilius, tokius kaip hip hop, house, funk ir electro, kurie atsirado Amerikoje 70-aisiais ir iki šių dienų gyvuoja ir progresuoja kartu su hip-hop’o kultūra. Daugiausia gatvės šokių stilių kilo iš afroamerikiečių šokių. Kitaip nei visose kitose šokių formose, gatvės šokyje didžiausias dėmesys skiriamas šokėjo individualumui, originalumui, kūrybingumui skatinti, svarbiausiu tikslu tampa šokėjo gebėjimas improvizuoti pasitelkiant tam tikrus gatvės šokio pagrindus.

Tvarkaraštis  ir kainos 2014/2015 metų sezonui

Darbo laikas:

I-IV 14.00-22.00

V    16.00-21.00


Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės