Verslo lyderis

Wolcolor group UAB

Įvertinkite įmonę:
1 2 3 4 5
Peržiūros: 13325

Kontaktinė informacija

Adresas: Nemuno 73, Panevėžys, Panevėžio raj. - Žemėlapis
Mob. Tel: 869832063
El. paštas: mailto
Fax: Svetainė: www.wolcolor.net

   Uždaroji akcinė bendrovė „Wolcolor Group“ vienintelė Lietuvoje ir Europos Sąjungoje siūlo išskirtinę vidaus sienų ir lubų apdailos naujovę – japoniškas dangas WALLDECOR ir ORIENTAL COAT. Šios medžiagos, prigijusios išrankioje Japonijos rinkoje, turėtų tapti puikiai žinomos ir mūsų šalyje. Kompanija savo veiklą pradėjo 2006 metais ir nuo to laiko įmonė auga, bei plečia savo veiklą, sėkmingai dirbdama statybų srityje. UAB „Wolcolor Group“ siūlo produktus, kurie įdomūs ne tik įprastam pirkėjui, ieškančiam, kaip suteikti naują išvaizdą būsto interjerui, tačiau patrauklūs ir statybinių bei apdailos medžiagų specialistams su būsto apdaila susiduriantiems kasdieniniame darbe. Esant pageidavimui, vadybininkai gali atvykti pas Jus ir atvežti dominančių prekių pavyzdžius, katalogus, pateikti savo rekomendacijas ar konkrečius pasiūlymus.

                Su geriausiais linkėjimais Wolcolor Group kolektyvas!

Naujienos

2013-11-25 KALĖDINĖS NUOLAIDOS! 24% NUOLAIDA Sapporo dangai ir kt.dangoms

 

Iki pat Kalėdų 24 % nuolaida SAPPORO sienų dangai (1 kv.m. - 19.66 Lt. 15% nuolaida RIMINI sienu dangai ir po 10% nuolaida -DAVOS,HELSINKI ir BASEL dangoms. Nuolaida yra taikoma tik Panevėžyje Nemuno g.73.

2013-11-01 AKCIJA Prag sienų dangai

Kvadratas PRAG medžiagos su visų spalvų dažikliais (žr. Siltex spalvų katalogą) Jums kainuos tik 30 litų!(purškiant purkštuvu)  Nuolaidos yra taikomos tik Panevėžyje Nemuno g.73.(pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas)

2012-10-31 Nemokama įrangos nuoma !!!

 

Perkant  dangas pas mus - purškimo įrangos nuoma Jums nieko nekainuos (Nemuno g.73 Panevėžyje)

2012-05-22 Ieškome partnerių

 Ieškome norinčių prekiauti ar teikti apdailos darbų paslaugas su mūsų dangomis.Jei sudominome, skambinkite ar rasykite e-mail.

 Pagarbiai,
UAB "Wolcolor Group" kolektyvas

 

2011-12-22 Searching for a NEW PARTNERS

Our company is searching for a new partners in European Union and Worldwide which can distribute Japanese company T.Murakami&Co. decorative materials WALLDECOR. To get more detail information please write to e-mailpanevezys@wolcolor.net or make a call 00370 62637310

Мы ищем партнёров в Евросоюзе и в других странах мира, которые хотели бы представлять Нашу компанию и распространять японские покрытия WALLDECOR (фирма T.Murakami&Co). За конкретной информацией обращаться по эл. почте  panevezys@wolcolor.net  или по тел. 00370 45 443267,  моб. тел. 00370 698 32063

2010-04-13 Naujas partneris Kaune!

Kaune japoniškas sienų dangas rasite dvejose "SANTERA" parduotuvėse. Ten galite apžiūrėti medžiagų pavyzdžius, išsirinkti patikusius ir užsisakyti!

Kaunas:                                                   
"SANTERA"                              "SANTERA"                                
Lukšio g. 80                               Raudondvario pl. 96
Tel:  8 619 95355                      Tel: 8 619 91114
          

2010-03-31 Naujas partneris Šiauliuose

Šiauliuose japoniškas sienų dangas rasite UAB "Jupojos statybinės medžiagos".Ten galite apžiūrėti medžiagų pavyzdžius, išsirinkti patikusius ir užsisakyti!

Šiauliai:                                                   
UAB "Jupojos statybinės medžiagos"                                   
Sodo g. 26, LT-76178              
Tel:  8 41 545374
Mob: 8 614 23741
        

2010-03-01 NAUJOS WALLDECOR SPALVOS

Naujos keturios ryškios WALLDECOR pavasario spalvos: geltona, oranžinė, salotinė ir rožinė. Vilnos pagrindu, be papildomų dažiklių - tiesiog užpilk vandeniu ir naudok!

2009-12-07 NUOLAIDOS ŠV. KALĖDŲ PROGA

Visoms japoniškoms sienų ir lubų dangoms NUOLAIDOS artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Nuolaidos yra taikomos tik nurodytais adresais!

2009-02-24 Sienų danga Kindžiaku jau Lietuvoje!

Kindžiaku sienų danga arba dar kitaip vadinama Auksinis Feniksas susideda iš kruopščiai atrinkto smėlio. Odai liečiantis prie pavišiaus jaučiamas glotnumas ir minkštumas. Parinkti spalviniai tonai geriausiai harmonizuoja su gyvanamąja aplinka ir sukuria japoniškos kultūros pojūtį. Lyginant su dažytomis sienomis šios sienos yra daug ilgaamžiškesnės ir patvaresnės. Atspalvių pavyzdžius galite apžiūrėti Kindžiaku kataloge.  

2008-11-12 Nauja Internetinė Svetainė

Mieli mūsų svetainės lankytojai, Jūsų patogumui atnaujinome internetinį tinklapį. Tikimės, tai Jums padės geriau susipažinti su interjero apdailai skirtomis sienų ir lubų dangomis iš Japonijos. Atnaujintas produktų katalogas, leis ne tik peržiūrėti, bet ir pasirinkus norimas medžiagas išsiųsti Užklausą Mums.

Galerijoje galėsite pamatyti skirtingomis medžiagomis dekoruotus interjerus. Galbūt tai Jums leis lengviau apsispręsti, kaip gražiau papuošite savo būsto sienas?

Gerų akimirkų linki UAB Wolcolor Group kolektyvas!

2008-10-15 Mus Rasite Naujais Adresais

Mus galite rasti adresu:

  • Panevėžyje: Nemuno g. 73 (III aukštas), LT-37356

Detalesnę informaciją, bei Mūsų partnerių kontaktus rasite čia...

Sienų ir lubų dangos ("skysti tapetai")

    UAB Wolcolor Group atstovaudama dvi skirtingas japonų kompanijas platina jų produkciją ne tik Baltijos šalių regione, bet ir visoje Europos Sąjungoje. T. Murakami & Co. gamina sienų ir lubų dangas iš medvilnės ir vilnos pagrindo, dar kitaip žinomo prekiniu ženklu WALLDECOR. Šių medžiagų galite įsigyti nurodytais adresais "Atstovų" skiltyje. Iš rinktinio smėlio susidedančios TOKYO FUKKO apdailinės medžiagos ir MURACO kanapės pluošto aukščiausio lygio tapetai mūsų šalyje turėtų pasirodyti artimiausiu metu.  
    Tuo tarpu kita japonų kompanija Fujiwara Chemical Co., Ltd. gamina sienų ir lubų dangas šilko pagrindu. Medžiagos pasižymi yapč aukšta kokybe ir kruopščiai atrinktomis sudedamosiomis dalimis. Prekinis ženklas žinomas ORIENTAL COAT pavadinimu. Didelis asortimentas dangos pavyzdžių, pasitelkus fantaziją, leis išsirinkti priimtiniausią variantą Jums.

Produktai

Sienų ir lubų dangos

Walldecor

Oriental Coat

Kindžiaku

Walldecor katalogas

Kindžiaku katalogas

Oriental Coat katalogas

Siltex spalvų katalogas

Namo laiptinė

Prag + Silcolor No. 33 Prag + Silcolor No. 33 Prag + Silcolor No. 33
Prag + Silcolor No. 33 Prag + Silcolor No. 33 Prag + Silcolor No. 33
Prag + Silcolor No. 33 Prag + Silcolor No. 33

Prag + Silcolor No. 33


Galerijos

Namo laiptinė

Partneriai iš Japonijos

Kotedžas Palangoje

Naujausi atsiliepimai

Profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko dokumentacijos parengimą. Pridavė į duomen...
Super parduotuvė - atradimas. Puikios kainos ir puikios kokybės vyriškos bei moteriškos...
UAB JND
3 metus
Šauni įmonė, šaunūs vairuotojai, naujas transportas, paslaugūs darbuotojai. Nuomuojamė...
Internetas veikia tik lauke. Spintelese ir dviaukštėje lovoje pelėsis. Virtuvėlėje nėra...
tavovaikams,lt - puikus, operatyvus ir malonus aptarnavimas, lankstus požiūris ir geras...

Dažniausiai žiūrimos

Aukčiausių reitingų įmonės