Dulkių Lėtai Sous Žiūrėk Maisto Viryklė Galingas Pakrovimas, Cirkuliacinių - LCD Skaitmeninis Laikmatis Ekranas Nerūdijančio Plieno

€52.54
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Sous Žiūrėk Tikslumo Viryklė, Tvirtas Pakrovimas, cirkuliacinis siurblys , Vakuuminis Maisto Viryklė, LCD Skaitmeninis Ekranas, Nerūdijančio Plieno Profesinės konkurso&sultingas maisto gaminimas - tikslumo viryklė gali kontroliuoti kepimo temperatūrą bet kokio laipsnio(Temperatūros Diapazonas:0°C iki 95°C +/- 0.1°C) pagal virimo temperatūros vandens.Šildo maistą pastovią temperatūrą ir išlaiko ją geriausia virti mėsos pasiūlymą, bet sultingas, sveikas ir skanus gyvenimas! /Rekomenduoti receptai: Kepsnys(57°C 1/2valandas),Vištienos krūtinėlė(62°C (35 min.), Kiaušiniai(75°C 13mins),Morkos(85°C 25mins).Cirkuliacinis Siurblys: 10L Max .Greitai cirkuliacinių šildymo - į sous žiūrėk šildo vandenį greitai, tai yra greičiau gauti temp.Tai vienas palaiko temperatūrą net ir pastovus, padeda gamintis maistą tam tikros temperatūros.Ir pagerėjo, cirkuliacinis siurblys, taip pat gali dirbti daug didesnis vandens vonios leisti kepimo daugiau maisto vienu metu.Vėlavimas pradėti funkcija, paprastas naudoti - galite nustatyti laikmatį, kad nedelsiant pradėti virimo laiko at 4PM 2 valandas, ir pietūs beveik paruošti iki 6PM, kai grįši namo.Tiesiog slinkties ratuką, norėdami padidinti arba sumažinti numerį ekrane, ji yra lengva išmokti ir naudoti.Patikimas ir tylus darbas - jį naudoti, tiesiog įdėti deice bet puodą ir įpilkite vandens.Yra didelis įrašą atgal į puodą, kad įsitikinkite, kad jis neturi nukristi.Svarbi saugos funkcijos apima mažas vandens įspėjimas (išsijungia, kai vandens yra per mažas, kad išvengti degimo vieneto).Ir tai itin rami, kai naudojant, nebus sutrikdyti miega kūdikis.Saugos, Apsaugos: 1. Variklio perkaitimo apsauga. 2. Ji išsijungs automatiškai, kai vandens lygis nukris žemiau min. 3. Ji NETURI darbų, kai vanduo toliau min ar didesnis nei max ženklas.Temperatūros nustatymas galimi tiek Celsijaus (℃)ar Farenheito (℉)ekranas .

Super Sous Žiūrėk Šilumos Pakrovimas, cirkuliacinis siurblys ,jis padeda jums kuko nepriekaištinga lukšto kiaušinių, puikiai perdirbti į dribsnius gabalėlį lašišos arba padaryti, teisingumo pasirinkimas sumažinti premjero rib su didelės galios šildymo elemento galia, palyginti su kitomis pakrovimas, cirkuliacinių siurblių, Kurie daro, maisto gaminimas ir pašildymas laiką tikrai daug lėčiau.Bet su Panardinimo Cirkuliacinių dabar galite mėgautis ekspertas namų virtuvė be vargo.Reguliuojamas laikas ir temperatūra valdikliai leidžia visiškai kontroliuoti maisto gaminimo procesą.Lengvai skaitomas LCD ekranas, skaitmeniniai soft-touch mygtukai ir įmontuotą termostatą mano smegenų darbą atlikti tikslumo, kulinarija.Mėgaukitės skanų atitinka rezultatus už kiekvieną valgį.

Namų Virėja - a sous žiūrėk, kad iki tavo žaidimo virtuvėje

Šis būdas virimo kurti labiausiai stebina ir gyvenimas keičiasi kepsniai, vištiena, žuvis, daržovės, ir beveik viską, ką išmesti į jį.

Didžiausias bruožas yra tas, kad maisto virėjai savo sultyse.Jie pasirodė puikiai vidutinio rožinė, kepsnys, ateina mūsų švelnus ir kvapnus.Leidžia kiekvienas virėjas restorane kokybės valgį namuose.

Receptai, patarimai:

Kepsnys-132°F/55.5°C, 6 val.

Lašišos-110°F/43°C, 30-45 minutes

Vištienos-140°F/60°C, 30 min.

Kiaušiniai-140°F/60°C, 10 min.

Naudojant veiksmus:

1 žingsnis: Antspaudas maisto dulkių maišelį ir įdėti juos į vandens vonią.

2 žingsnis: Paspauskite mygtuką 3 sekundes, ir tada ji bus bleep ir ekrane bus įjungti.Ekrane bus rodoma esama temperatūra.

3 žingsnis: Nustatykite laikmatį norėdami uždelsti pradžios kepimo laiką.Arba paspauskite set mygtuką dar kartą, norėdami nustatyti tikrąjį kuko laikas, vadinamas "darbo laikas" apie tai vieneto (kurie tik pradeda skaičiuoti žemyn, kai vanduo pasiekė teisinga temp)

4 žingsnis: Nustatykite temperatūros / laikmatis naudodami juoda slinkties ratukas priekyje.

Paskutinis žingsnis: Kai maistas pasiekia tikslinę temperatūrą ir laiką, jį priimti, ir tarnauti jį.

Tai atnaujinta versija, kuri yra geresnė, nei įprasta rinkoje.

mūsų produktą, gali dirbti 110-240v, mes siūlome nemokamą JAV,ES,AS ir UK adapteris acording į savo šalį

  • Funkcija: Eco-Friendly
  • Virtuvės Dalių Tipas: HG65U56
  • Metalo Tipas: NERŪDIJANČIO PLIENO
  • Modelio Numeris: 56U56U
  • medžiaga: Metalo
  • Sertifikavimo: EEB
  • Tipas: Virtuvės Dalys

Žymos

Žymos: lėtai viryklė neals kledaras puodai, 8 quart slow cooker kledaras katilas, lėtai viryklė keraminiai puodai, kledaras puodai lėtai viryklė, lėtai viryklė plunksnos kledaras katilas, barbekiu crockpot kledaras katilas, bevet crockpot kledaras katilas, lėtai viryklė chilim kledaras puodai, lėtai viryklė gumbo kledaras puodai, virkite ryžių kledaras katilas.

Atsiliepimai