Aukščiausios Kokybės 220V 1CH Bevielis Nuotolinio Valdymo Jungiklis, Siųstuvas, Imtuvas Prietaisai Vartai, Garažo vartai

€18.05 €16.24
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Naudojimas: Mūsų produktai yra plačiai naudojama nuotolinio valdymo jungiklis, nuotolinio valdymo siurblio įjungimas ir išjungimas, nuotolinis valdymas mašiną įjungti ir išjungti nuotolinio valdymo variklis ir teigiamas, ir neigiamas, nuotolinis valdymas lizdas, nuotolinis valdymas, LED, nuotolinio valdymo pultas, audio, nuotolinio valdymo elektros durys, nuotolinio valdymo garažo vartai, nuotolinio ištraukiama durys, nuotolinis valdymas, užuolaidos, signalizacijos priimančiosios, signalizacijos nuotolinio valdymo motociklas,nuotolinio valdymo automobilio elektros,nuotolinio valdymo pultas, MP3,nuotolinio valdymo žibintai, nuotolinio valdymo automobilių, saugumo ir kitų civilinės ir pramoninės remti atokiose vietovėse, turi ir privalumų, ir paprasta paieška, saugus ir patikimas pakeitimo papildomas gaminys.Nuotolinio valdymo pultas ir manual of 220V protingas jungiklis instrukcijos: 1.Pajungimo schema:

2. Aišku kodas: ilgai paspauskite mygtuką perjungti daugiau nei 5 sekundes, žalia lemputė mirksi po išjungtas, aišku, sėkmės. 3. Mokymosi: paspauskite mokymosi jungiklį atleiskite, žalia lemputė ir tada paspauskite bet kurį klavišą, norėdami sužinoti, žalia šviesa švystelėjo išjungti baigus klavišą, norėdami sužinoti, raktas gali kontrolės operaciją. 4. Taikoma chip PT2262, SC2260, EV1527, ir taip visus stacionarius kodas belaidžio nuotolinio valdymo pulto. 5, Stumtelėti , savaiminio fiksavimo, inter-fiksavimo trijų rūšių režimu funkcijos. 6. Rankinis jungiklis: tinka senas jungiklis; svirtinis jungiklis; valtis jungiklis; dažniausiai naudojami 86-tipo jungiklis ir kt., tiesiogiai prijungtas prie dviejų baltų linijų skaičius, atminkite, kad rankinis jungiklis negali prisijungti bet kurios kitos linijos. 7. Rankiniu jungikliu, ir nuotolinio valdymo pultas yra nemokama kontroliuoti, neprieštarauja viena kitai. 8. Programos numatytoji 1000 raktas yra iš viso klavišą. 9. Šis produktas yra aukštos kokybės, mažo dydžio, lengva įdiegti, yra idealus pasirinkimas modifikuotų protingo namo " valdymo.

Pakuotė: (433mhz ir 315 mhz yra, Jei nėra reikalavimo.mes atsiųsime 315 mhz)

3 x Imtuvas

1 x Siųstuvo(be baterijos)

  • Sertifikavimo: BMK
  • Savybės: AC220V vadovas smart nuotolinio valdymo jungiklis
  • Garantija: 1
  • Jungiklio Tipas: Nuotolinio Valdymo Pultas
  • Elemento Tipas: Jungikliai
  • Prekės Pavadinimas: MITI
  • Nuotolinio Valdymo Atstumas: 0-500 m
  • Modelio Numeris: SKU6560

Žymos

Žymos: vyrai sportbačiai kelionėse, žiemos kelnės pastate, žiemos kelnės berniukui, mergina, l670 1 lq nešiojamų pc, vyrų kojinės ruber insol, stetson skrybėlės 30x, žiemos panda antblauzdžiai, vyrų kojinės plonos medvilnės, vyrai minkštos medvilnės boksininkas.

Atsiliepimai