Özel Derliaus Eskitme Halı(F1170)179x290

€483.21
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Kilimas yra visiškai vertus, rišti prieš 1980 Turkijoje.Jis yra pagamintas iš medvilnės ir vilnos.Taip pat nukirptos, nuplauti ir kraštai yra recut atrodyti Modernus Vintage stiliaus.

Bet kokios mašinos nebuvo panaudota jokių audimo procesą, kiliminė danga.Yra 22 mazgų 8 cm pločio ir 28 mazgų 8 cm.Tai buvo supintas maždaug 4-6 mėnesių.

Be to, regione, į klausimą, technika, vadinama "Ataudų Mesti" turi daugiausia buvo naudojamas.Be to, embroideries, kutais ir pusės pakraštyje, yra kiti metodai skiriasi nuo rajonų.

Kadangi tai buvo supintas ir megzti rankomis, neįmanoma rasti tą patį, bet galbūt panašios pagal spalvą ar modelį.Štai kodėl šis kilimas yra unikalus.

Būklė Kilimas

Šis kilimas buvo naudojamos kruopščiai atrinktos ir taip išsaugotas labai gerai.Po pašalinimo produkto, tai buvo nukirptos ir išplauti būtų galima panaudoti dar kartą.Be to, kilimas yra visiškai natūralus, t. y.nors kitų procesų, pavyzdžiui, dažyti, pakeitimas arba remontas ir kt.nebuvo taikomos.Ji turi modernią išvaizdą, nepaisant to, kad ne mažiau kaip 40 metų ir anksčiau.

  • Kilmės: TR(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: Užuojauta Kilimas

Žymos

Žymos: kilimų grindų, kilimų lauko, kilimų turas, kilimas turkijos, kilimų skandinavijos, kiliminė danga miegamajame, kilimų prieškambario, miegamasis kilimėlis, kilimai ir kiliminė danga, namų kambarį, kilimas modernus.

Atsiliepimai